Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 33 226
  • 682
# 135
Виж къв съм детектив, всичко виждам.   Мисля, че съм минавала през Рогозен.
Уважавай си бабата докато е жива, че моите не са живи отдавна и ми липсват милите.
Виж целия пост
# 136
Ти на нея мязаш.
Аз затова обичах моята бабичка.  И тя такава. Моята майка много се ядосваше и все ми се караше, че обичам баба така. Ама със баба се чувствах спокойна и щастлива. Никога не ми е викала и биела, не ме е и глезила да кажеш. Като приятелки си бяхме. Светла и памет на бабичката ми и да спи във светлина. Че много тъжен живот имаше и си отиде сама. Cry
ШАНИКА Hug
Тя не само си я уважава, тя си я обича. И това е така защото заслужава тази женица това.  Ама виж и ти как им казваш-милите- Simple Smile Обичала си си ги и ти!
Виж целия пост
# 137
Да, аз за съжаление помня добре само единия си дядо и едната си баба, другата също ме е гледала, но е починала когато съм била на 3 год и половина и имам един единствен спомен от нея за съжаление, другия ми дядо не е бил жив когато съм се родила.
Виж целия пост
# 138
Лека нощ мили мои просто заспивам и не можах да визчета дори.
Сладки сънища!
Виж целия пост
# 139
Аз отивам да зяпам От местопрестъплението- по това време винаги го зяпам.
Хайде до утре.  Hug
Виж целия пост
# 140
ЛЕКА НОщ МАЦКИИИ .АЗ ПЪК щЕ ХАПНА МюСЛИТА ПАК -НОГУ ГИ ОБИЧАМ СЪС МЕДЕЦ  smile3521 smile3508
Виж целия пост
# 141
ДОБРО УТРО!Снощи късно сте си легнали всички.И аз харесвам „От местопрестъплението",но напоследък съм толкова изморена,че немога да го дочакам. Blush

 Надявам се да ми простите,че рядко влизам!Моята половинка ще се връща в петък най- накрая се разбра датата.
 
Виж целия пост
# 142
Добро утро!
Yohaved,мерси за кафето.
И аз виждам,че снощи някои не са спали.На на мен вечер много ми се доспива и не мога да стоя до късно през седмицата.Но пък съм ранобудна,даже успях да приготвя закуска.

Заповядайте!
Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 143
 Добро утро мацки .yohaved ,радвам се за за вас и благодаря за кафенце.и аз сега станах и започнах със закуските .моя Дани откакто е на АМ вечер  си спинка по добре .явно само кърма не му  е стигала ,или пък кафето ,което пиех му пречеше ,ама и без кафе хептен ще съм кат ударен въртолет.важното е ,че прояде АМ вече.мисля ,че 8 месеца на кърма от ,които 4 плътно само на нея е достатъчно .хади ставам засега .успешен последен работен ден -нали е последен  newsm78
Мама р писали сме заедно ,мерси за закусчицата -вкуснооо
Виж целия пост
# 144
МАМЕЕЕЕЙ Hug
Вкуснооооооууууууууу.  newsm44 Жива и здрава да си и лек работен ден newsm10
ЛИЛЯНЧО Hug
МойтУ диване до 2 годинки и четири месеца ме караше да ходя като ударен въртолет.  Хем и АМ имаше отдавна. От зъбките ще е било. Иначе през деня не е ревал, но през ноща ми разкатаваше цялата бойна слава. Преди малко при мене Слънчи се показа. Викам си- абе пак ли ще имеме сив ден rotfImao надявам се да не е такъв, че нямам изследвания, нямам физиотерапии. А и една колежка от гимнастиката ме покани да видя какво има във магазана им, че знае, че аз не ходя много по магазините. Само като имам нужда от нещо. шЪ кажа какво имат да знаЙтИ дружина smile3521
Аз да сложа киселото мляко към закуската убиец на Мамето

Виж целия пост
# 145
Добро утро, Маме Р много вкусна закуска си приготвила и кафето с много красив гербер гарнирано. Днеска моето момче ще си дойде, пак за много малко-нещо взе да ми писва яко това юркане.Хайде хубав ден
Виж целия пост
# 146
Шани ,как го юркат бе душа .той къде е ,че ще си идва за  малко  newsm78
Виж целия пост
# 147
Ами не му дават да  диша бре, на границата е в момента.
Виж целия пост
# 148
Добър ден!
Най - накрая открих как да намирам темата Joy
Тук днес времето е топло , но облачно и аз ще взема да се хвана в работа, да поошетам малко, че като са сланчеви дни нямам време от скитосване.
А нашият тати чак след 2 месеца си идва, а аз преди 2 дни за първи път откакто се роди бебка имах носталгия по него, че покрай нея се бях позалутала докато влезна в час . Но тя вече е голяма и се позаиграва и сама. Снощи питам мъжа ми да каже какво да си сваля от нета да му готвя като си доиде, защото аз несъм готвила никога, то с тия кораби човек става много ленив, а тои да се науча да правя нйоки(пише се сдр буква , но неазнам къде е на клавиатурата). Вярно, че и аз ги обажавам. Laughing
Бебка ме вика от кошарата, че хич милата не обича да е сама, голяма глезла.
Та отивам да сменям чаршафи и да чистя.
Шаника, ми тъй то, няма дишанш, да се е надишал на корабчето Laughing
Лек и спокоен ден, изпълнен с много усмивки.
Виж целия пост
# 149
На обяд ,моляяя .всички желаещи да си вземат   chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия