Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 33 226
  • 682
# 165
Каке ...ъъъъ не гледам сега такива филми -йок време.сега ги оправих дечурете и почвам да правя карамелче ,аз съм лудааа в 22 ч ,но сега му е времето я -кога иначе  Joy . после пак ще пиша
Виж целия пост
# 166
Пък ние у нас гледаме "Листопад".Сега свърши,прострях прането,че да няма пране за утре,нали е празник.
Всички съфорумки имат много поздрави и Hug от GALI_GALI.Тази вечер се видяхме с тях,те са на Златни пясъци за 3 дни.Много сладко семейство,трите момиченца са големи бонбони. family 1swing
Стягате ли се за утрешния празник?
Делти,ти щеше да слагаш вино,но аз не дочаках и с моя бати си изпихме вечерната дажба.Даже вече ми се приспа и май ще си лягам.Утре ще имам гости за обяд и трябва да готвя и т.н.
Имаме ли именници за утре?
Лили,да ти е сладко кремчето,дето го готвиш по нощите.
Хайде,мацки,по креватите,а утре с нови сили да празнуваме.
Виж целия пост
# 167
МАМЕЕЕЕЙ Hug
Казах, че ще има вино, не, че аз ще го наливам smile3503
Виж целия пост
# 168
МАМЕ лека нощ и на теб , а за утре верно имаме ли именнички тук .кремчето се пече вече ,децата спят аз си пийвам бирчока и такааа.а и аз утре ще имам ходене и затова може и да отсъствам малко .
Виж целия пост
# 169
ЛИЛЧЕ Hug
Освен някоя от нас да направим Георги, май не виждам друг така да се казва newsm78
Виж целия пост
# 170
Споко мацкииии ...аз си имам ГЕОРГИ ,ще черпя утреее .ама какво съвпадение само а, има и песен за нас  Joy
Каке може пък да имаме и някое Герганче или подобно  newsm78
Виж целия пост
# 171
http://moreto.net/novini.php?n=84166   http://moreto.net/novini.php?n=84307 Здравейте милички  ,днес сам разбита отвсякаде ,обадими се съпруга на колега на милото ужасно притеснена ,че са нападнали с 3 лодки нашите ,мъжа и се обадил и били по тревога ,а моят ме успокояваше ,че всичко е ок .Луднала съм ,а това което прочетох ме разби тотално . Сега незнам какво да мисля нямам връзка с милото и марината нищо не показва ужаст  #Cussing out
Виж целия пост
# 172
helinci ,не се паникьосвай, нали се чухте с твоето момче след като минаха през Аденския, може да има разминаване на информацията.
стискам палци всичко да е наред!!!
Виж целия пост
# 173
ОХ ох ох ...Хелинце ,дано е така както казва МИМ -дано Божеее пази ги .хели моля се със теб ,но ти трябва да си силна и спокойно да изчакаш обаждането на милото ти .кога се чухте с него последно .и той какво ти обясни
Виж целия пост
# 174
За съжаление няма разминаване на инфо -чули сме се в един и същи ден ,мен ме успокоиха ,а нея са я сюрпрезирали .Моят все ме щади откакто отвлякоха хлапето макар да знае ,че искам да змнам истината ама още ми пробутва тоя номер миличкия .Макар с 24 възела да се движат ония са ги сгащили с 2 лодки       отпред и една отзад и извадили картечници после вразката прекъснала и тя незнае нищо повече .Място немога да си намеря .
Виж целия пост
# 175
И нашите мълчат, нищо не казват по телевизията. Направо се ошашавих и не искам да повярвам. Кой кораб е това, на коя компания?
И ко става, Ислямистите подгонили ония михлюзи а големи държави и уж силни, не могат да ги подпукат. Ко става беее, ко ставаааааа #2gunfire #Cussing out
А за Външно няма какво да се чудим, помните като Лина и Джема пишеха за техния тати, през какви мъки минаха момичетата, какви надежди. Как им даваше надежда Външно и после ги попарваха отново все едно със вряла вода
ХЕЛИНЧИ Hug
Обадихте ли се във фирмата да разберете нещо???????
Виж целия пост
# 176
Мълчат не само за моя, а линковете четохте ли ? Чак ме е срам ,че тук си приказваме глупости уж сме морячки ,а как подкрепихме семействата на отвлечените  Embarassed
Виж целия пост
# 177
ХЕЛИНЧИ Hug
Не съм спряла да си мисля за тях нито ден. Но за Фейсбука сега разбрах, че има такова нещо. Не ми е попадало. Ако има линк там съм веднага. Мислиш ли, че една от нас ще откаже да ги подкрепи. Аз съм очудена, че една от тях не е писала тука. Незнам дали е писано и във моряшкия мъжки форум, че нещо не мога да вляза там.

Виж целия пост
# 178
Абсолютно съм съгласна с Кака .коя фирма е Хели ,към зодиака ли е милото ти .хели направо се шашнах и аз да ти кажа ,но вярвай в това ,че всички ще са добре ,ако е вашия кораб де .аз не искам да повярвам някак си във това
Виж целия пост
# 179
Някой има ли линк към моряшкия форум, моля. Би ли ми го изпратил. Благодаря предварително Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия