Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 33 226
  • 682
# 180
И аз тъся линк ,но 4 месеца минаха и само с молитви нищо не става в случая което е не жалко а страшно -нашите мъже са там ,ние трябва да се борим тук .За Промар иде реч Лил иа за Зодиак не искам да си отварям устата кораба е Тулип
Виж целия пост
# 181
имам познат ,който е на зодиашки кораб хели мила кажи ,че аз вече не разбирам нищо -как се казва кораба на милото ти  ooooh!-искам да разбера  Praynig
Виж целия пост
# 182
Хели, казах, че не съм спраля да мисля за ония момчета, защото аз сама нищо не мога да направя.
Ако има линк за Фейса където се търси подкрепата ще съм благодарна да го знам а и останалит момичета също.
Фейса не мога да го пълзвам пълноценно и незнам как да ги намеря там . Много се надявах някой от тях да беше писал тука. Но си мислех, че не искат да се вдига много шум и да пишат и при нас. Въпреки, че точно шум трябва да се вдига. Стига сме мълчали м...... му Така беше и със сестрите когато казваха да мълчим и беснееха когато Слави не мълчеше.
Виж целия пост
# 183
 helinci  Hug, дано всичко е наред с кораба и екипажа на мъжа ти Praynig Както отбелязват тук момичетата, не сме забравили отвлечените моряци Confused напротив доста често си мисля за тях и за това, че докато тия от които наистина нещо зависи не правят нищо съсипват живота на толкова много семейства #Cussing out
Виж целия пост
# 184
Аз още не спя мацки .много ми е кофти за милото на Хели .дано е станало някакво объркване и те да са добре -целия екипаж .хели ти едва ли спиш душка ,може би сега не можеш и място да си намериш от тревога ,споделяй тук със нас какво става с твоето момче и останалите момчета  Hug .момичета -лека ви нощ .ще легна до Дани ,та и аз малко да дремна . Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 185
Делти, ето линк на моряшкия форум:  http://www.airgroup2000.com/forum/viewtopic.php?p=5968662

Хели, стискам палци, дано всичко да е наред на кораба на твоето момче!

Не мога да Ви изчета, минавам набързо да Ви видя.

Честит празник на всички, които празнуват днес!
Виж целия пост
# 186
Хели Hug дано всичко свърши добре мила
Честит празник на празнуващите
Виж целия пост
# 187
ИЛИЕВЧЕ Hug
Благодарско, Душо Hug и аз го намерих снощи, но ти благодаря за труда bowuu
Не съм спала, спах на пресекулки и сънувах кошмари докато се събудя. Все Хелинчи ми е във акъла и момчетата там. Нищо не чух сутринта за пленен кораб. Преди няма и 5 мин, чух, че руснаците са предприели някаква атака срещу пиратите.
Надявам се нищо да не се е случило, но щом Хели не се е появила да ни успокои, явно нещо има.  А и по телевизията нищо не казаха, или ако има такова нещо, аз съм го изтървала, че се успах заради това спане на пресекулки. Иначе ставам, най-късно във 7.
Не ми се слага закуска, ако някои има желание нека слага.

ХЕЛИ, Hug
искаш ли да сме около тебе. Ако искаш които сме свободни ще дойдем да те видим, ти само кажи. Hug
Виж целия пост
# 188

Честит празник на храбростта и плодородието!!! Честит имен ден на всички, които имат празник!
Хели, имаш ли новини, как се изписва името на кораба на латиница, имам регистрации в няколо сайта за местоположението на корабите, ако мога да помогна Praynig.
 
Виж целия пост
# 189
Честит празник
 Да почерпя за рождения си ден
 Хели,дано всичко е наред с момчетата,че направо изтръпнах.Възмутена съм от наглостта им.
Виж целия пост
# 190
Yohaved,Честит Рожден Ден!
Сега прочетох в морския форум,но там има информация само за отвлечения руски танкер.Няма и в руските сайтове.Надявам се,всичко да е приключило благополучно.Хели, Hug Praynigние сме с теб.

Честито на именниците.Дано с празника на Св.Георги дойдат и добрите новини.
Виж целия пост
# 191
helinci миличка, веднага се поставям на твое място  Hug Моля се, всичко да е наред с омчето ти  ида има някакво разминаване като информация, защото от тези линкове, които си сложила, нищо не пише за нов кораб, пък и няма абсолютно нищо по пресата  Shocked Ти звъня ли в офиса? Звъни им на мобилните, кажи да звъним ли  и ние? кажи как се казва кораба? къде да го потърсим, моля те влез и кажи нещо  Praynig Как да ти помогнем ? и аз, по-специално! Моля се всичко да е нарае Praynig Praynig
И миличка не сме забравили нито за миг българските  ивсички ония моряци които и до ден днешен не са при семействата си, всеки ден се моля за тях, бог да е с тях и някой да им помогне вече, та ада свърши мъката на близките им, ако можех нещо да напарвя, ако нещото зависеше от мен, щях досега сто пъти да съм го направила! но съм безсилна, ти сама го знаеш! Споко мила  икураж! Знам, че отстрани изглежда различно .. но съм с теб в пълният смисъл на думата! Praynig
Извинете мацки, но аз толкова се притесних за Хелинчи че съвсем изключих  Embarassed добро ви утро Честит празник и чакаме вести от Хели Simple Smile)
Виж целия пост
# 192
YAHOVED ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ МИЛА, МНОГО УСМИВКИ И  УСПЕХИ Hug
Виж целия пост
# 193
Руския танкер е освободен.Специалните сили са го атакували с хеликоптери и присъстващ в залива руски военен кораб  и са заловили пиратите,един е убит.Екипажа се е бил затворил в машината с храна,вода ,телефони и радиостанция.Сега руските служби предприемат действия за разпит на пленените пирати.Надяват се да разберат повече за механизма на отвличанията и как се избират корабите.Значи при добро желание нещо може да се постигне.
Това го прочетохме в  руския сайт http://www.lenta.ru
Виж целия пост
# 194
Мамка им пиратска #2gunfire
Браво на руснаците. Има значи и начин момчетата по някакъв начин да не бъдат хванати. Ония мУмУни като не могат да управляват кораба, нищо не могат да направят. Явно руснаците вече имат някакви планове на действие при това положение. Но трябва да споделят и със останалите моряци. Добре, че имало и специални сили и те не са спали
МАМЕ Hug
Благодаря за тази вест. Малко така се позарадвах, въпреки, че ми е свит слънчевия сплит още. Хелинчи никаква я няма и съм доста притеснена. И нашите мълчат като оная ми работа във нови гащи. Дано няма нищо и те да мълчат заради това. Ама Хелинчи що така е потънала във мълчание newsm78 Освен да е във фирмата и да ги е подгонила със пушката #2gunfire да се поинтересуват какво става там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия