Делти,да почерпиш с кекса.Аз слагам по едно питие.
. Днес уж имахме бая задачи, ама май и за утре остана. Хванахме един негов приятел, моряк и той, и тримцата пеш първо Явор, а после и МЕТРО, ама за други магазини нямахме сили, мъжете ме задърпаха в Гюрлата да ядели чорба. Аз не ядох, че не ми е по вкуса. После за търпението Милото ме черпи едни спагетки.


, дъщеря ви е много-хубаво момиче,като майка и 

така и казва на бисквитената торта. А иначе да ти кажа, аз няма да му позволя на моя 4 дена, че даже и седмица след като се прибере да мята да прави ремонтите.
Моя не прави торти, а за готвенето ко да ти кажа
ама ми е точил тиквеник, точил точно така, не е ползвал готови кори. Има си и едни любими кюфтета по френЦки- негов специалитет
Браво на твоето момче, момче като Слънцееее. Да си го глезункаш еййй.




шЪ мЪ побърка, добре, че не е женско, че сигурно на фотосинтеза щеше да кара 



..и аз искам така.Забележета само, че си имат и отделни кошчета. 

. Кюфтета правя само при поръчка, че те нашата тайфа, незнам защо така много ми обичат кюфтетата. Но предпочитам винаги да е на фурна нещо, или приготвено малко преди да дойде гостито, че хич не обичам да готвя докато гостито е по масите.
сигурно се е хилил ,знам че му е кофти и сега ще трябва да го подсиля малко психически 



щерката ти е копие ,много сте сладки на снимката .Аз пък умирам да готвя а като ме засърбят ръцете нямам спиране .Като ученичка ходех на готварски,сладкарски и сервитйорски кръжоци ,че и по разни междуградски състезания а сега последната ми мания е кетъринг ,даи ми да засуча некои хапки и други такива вкусотя .На мен ми даи гости да посрещам те тогава съм в стихията си
А когато раждах окръжна беше в ремонт и бяха преместили екипите в агето то такава навалица от родилки беше за една нощ 20 моми се родиха и само мойто мъжле та си го нарочиха за талисманче ,но поне бебчетат бяха при майките .АНГЕЛЧЕ
ще ме умориш от смях
. http://storage2.album.bg/98e/picture_947_a0b2f_23051844.jpg е не можах да се стърпя и тая снимка я пускам .амамного ми е хубава бе .ама заради гадния контакт та не я пуснах .е майната му ...вий нали го не видите

Препоръчани теми