И китки за майка и, че и за нея това е празник

ЛИЛЧО

По едно времИ си казах- Тъз жИна само черпи за мъжкото, що така забраЙ женскУтУ, нИзнам




) Лилиян, честита ти рожденничка
Да ти е жива и здрава и много да те радва
, а ти, да си много щастлива и засмяна!

но аз, не можах тогава да присъствам
и да се запознаем
) Ако има навити ще се радвам
) Хайде хубав ден засега от мен
) 






на всички 
Днес малко по магазини и така. Оставям ви засега, като имам повече време и ще ви чета, че вече потропват ....

, да ти е жива и здрава рожденичката,много да те радва и да е безкрайно щастлива
,пък ние с мойто моряче пак се готвим за раздяла
тоя gmdss направо го намразих,ама няма как...
,що ли и мойто мъж не беше така работлив,ами откакто е в къщи само ме гушка 
, мила взела си добро решение. Не знам каква личност си -дали си динамична и без работа не можеш или обичаш да си мързелуваш...аз съм от вторите и ми е гот, колкото повече се замислям от работа полза няма-работиш,лишаваш се от личен живот,държавата/в това число и частния сектор/ ти изпиват силите и паричките и нак

Така, че кови желязото докато егорещо. Мойта бабичка, светла и памет казваше- на един мъж на какъвто чаршаф му постелеш на такъв ще ляга. Докато те гледа във очите , го действай, за да свикне и със помощ да ти дава. Е аз съм от тия които не могат без да вършат нещо, даже и във момента докато ви пиша съм слежила един кекс, гладя и ви чаткам. Но мацко за работа сега не мога и да мечтая. То преди беше трудно, че никролога ми от джоба се виждал, а сега съм напраУ у дупката
И те така
. Добре, че от време на време давам някоя тренировка да сЪ чувствам и аз чиляк 
Верно бе ЦВЕТЕ да не доби рибенце и затова да мълчи
ДЕЛТИ
добра идея даде душе тъкмо се чудех какво сладко ми се яде
прави сте че мъжете правят това което са ги научили съпругите им, а аз мога да само да се похваля в тази насока
далеч съм от мисълта,че моето моряче не ми помага
,напротив-аз нищо не пипвам в къщи откакто си е у дома/даже не готвя/, но...чак да прави ремонт и пролетно почистване 4-5 дни след прибирането у дома/както е при puphi/ не е чак такъв ентусиаст
и да се похваля-туко що ми направи любимата бисквитена торта
Препоръчани теми