Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 33 226
  • 682
# 240

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАБИТООООО!!!И китки за майка и, че и за нея това е празник
ЛИЛЧО Hug
По едно времИ си казах- Тъз жИна само черпи за мъжкото, що така забраЙ женскУтУ, нИзнам newsm78 Joy

Виж целия пост
# 241
ехаааа закусчица от Делтичка и то от любимите ми палачинки Simple Smile) Лилиян, честита ти рожденничка  newsm51 newsm59 Да ти е жива и здрава и много да те радва  Peace, а ти, да си много щастлива и засмяна! newsm10 bdbaloni baloni hbday baloni
Ей мацки, верно, че скоро имахте срещичка  Hug но аз, не можах тогава да присъствам Embarassed, сега обаче, тъй като съм към армията на тези останали без работа  Rolling Eyes сиреч, имам свободно време колкото щеш, ако имате желание Shocked, можем да се видим отново  Praynigи да се запознаем Simple Smile) Ако има навити ще се радвам Simple Smile) Хайде хубав ден засега от мен Simple Smile)
Виж целия пост
# 242
ей, мачки нали съм на ти с компа та ко напрайх ма текста стана огромен всичкият пък аз само името уж подчертах  Shocked извините за крещущия пост  Embarassed
Виж целия пост
# 243

Извинявайте,че снощи ме нямаше,но бях вдигнала едно кръвно,не можах изобщо да стана.И аз не разбрах от какво.Тази сутрин вече съм добре,но не съм пила кафе.Ще пробвам няколко дни без кафе и алкохол.
Нямах търпение да прочета какво ново при вас.

Лили,да ти е живо и здраво момичето и много да те радва.

А това е за мама Лили,да си все така бойка и усмихната.
Делти,мерси за закуската,добре че си ти да поддържаш духа.

Хубав ден на всички !
Виж целия пост
# 244

Лили да ти е здраво и много щастливо момиченцето, днес да си изкарате много весело и после да сложиш снимки да ви е порадваме и ние!
Виж целия пост
# 245
ДЕЗДИ Hug
Незнам дали скоро ще се събираме, ама аз съм свободна и ако искаш да се видим ми се обади. Ако има някоя такава волна птичка Божия нека се обади същУ newsm47
Хайде един лед обяд. Това сготвих преди 40 мин.

Виж целия пост
# 246


Лилян, да ти е живо и здраво детенцето!
Ама аз къде съм бляла, та съм изтървала на колко годинки е?..И как сме се събрали тук все едни мами на Габита  Laughing
Делтичка, аз като видях банкомата си помислиш, че заради кода са опнали тази риза  hahaha
Ама защото съм виждала по-възрастни хора как теглят пари и как се крият... smile3532
Виж целия пост
# 247
Благодаря на всички мацуранки .Габи днес става на 5 годинки .и снимки ще имаааа довечера даже ще ги кача и ще намятам няколко и тук . Hug Hug Hug Hug на всички
Виж целия пост
# 248
ЛИЛИЯН, Честита да ти е Рожденичката!!!! Да е много здрава, само да носи радост на мама и тати в къщи, и много късмет й пожелавам!!!!!


Мацуранки, нещо се позагубих, но се надявам да имам повечко свободно време.
Сватбата на сестра ми беше невероятна!!!!!!! Приятели на младоженците им направиха страхотен подарък-на сватбата пя Стоян от Мюзик Айдъл!!!! Стана страхотен купон.
Аз вече понаредих къщата. Остава ми само да боядисам.
Моето момче вчера ме зарадва, че ще си идва другият месец около 10-15!!!!! Супер щастлива съм, направо се хвръкна от щастие!!!!! newsm53
Виж целия пост
# 249
Здравейте, русалки! Откакто съм с Мило не мога да ви обърна никакво внимание. Не сме се спрели, вчера и раздигахме килими, тупахме, метохме, михме  clean clean clean clean  Днес малко по магазини и така. Оставям ви засега, като имам повече време и ще ви чета, че вече потропват ....  Hug
Виж целия пост
# 250
Привет Hug Hug Hug
Лили Hug, да ти е жива и здрава рожденичката,много да те радва и да е безкрайно щастлива
Мацки Hug,пък ние с мойто моряче пак се готвим за раздяла Confused той заминава във варна за курс,пък аз си оставам в сф Cry тоя gmdss направо го намразих,ама няма как...
Нещо flower84 ми се губи...да не ее станала мама Wink
puphi Hug,що ли и мойто мъж не беше така работлив,ами откакто е в къщи само ме гушка  Embarassed и не ще и да чуе за излизане или работа Blush
desdemona  Hug, мила взела си добро решение. Не знам каква личност си -дали си динамична и без работа не можеш или обичаш да си мързелуваш...аз съм от вторите и ми е гот, колкото повече се замислям от работа полза няма-работиш,лишаваш се от личен живот,държавата/в това число и частния сектор/ ти изпиват силите и паричките и нак Confusedрая взимаш няква мизерна пенсия и разчиташ на децата или ядеш месце само по празник  Confused направо тъжна картинка...ама и аз сега съм се хванала да се явявам на един конкурс за младши магистрати, но пък там ква е нагласена и корупционна система просто думи нямам...но пък ако не успея света не свършва... Peace
Виж целия пост
# 251
         Честита рожденничка ЛИЛ  Hug да ти е жива и здрава ,много щастлива и много да те радва !
Виж целия пост
# 252
КИАРЧЕ Hug
Докато е рано да научиш Милото да ти помага. И моя си ме гушка, ама и много ми помага, като имаш на предвид, че той е от много гушкашките, а аз съм от по дръпнатите Joy Така, че кови желязото докато егорещо. Мойта бабичка, светла и памет казваше- на един мъж на какъвто чаршаф му постелеш на такъв ще ляга. Докато те гледа във очите , го действай, за да свикне и със помощ да ти дава. Е аз съм от тия които не могат без да вършат нещо, даже и във момента докато ви пиша съм слежила един кекс, гладя и ви чаткам. Но мацко за работа сега не мога и да мечтая. То преди беше трудно, че никролога ми от джоба се виждал, а сега съм напраУ у дупката #Crazy И те така Joy. Добре, че от време на време давам някоя тренировка да сЪ чувствам и аз чиляк smile3503
Как мирише на кекс амааааа smile3508
Виж целия пост
# 253
Тъй зер слушай кака си ДЕЛТА мъжете се учат не от майки ,а от съпруги  Joy  Hug HugВерно бе ЦВЕТЕ да не доби рибенце и затова да мълчи  newsm78 ДЕЛТИ  Hug добра идея даде душе тъкмо се чудех какво сладко ми се яде  newsm10
Виж целия пост
# 254
Мацки Hug Hug Hug прави сте че мъжете правят това което са ги научили съпругите им, а аз мога да само да се похваля в тази насока  Crazy далеч съм от мисълта,че моето моряче не ми помага Naughty,напротив-аз нищо не пипвам в къщи откакто си е у дома/даже не готвя/, но...чак да прави ремонт и пролетно почистване 4-5 дни след прибирането у дома/както е при puphi/ не е чак такъв ентусиаст Peace и да се похваля-туко що ми направи любимата бисквитена торта Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия