Боя за коса / Клуб на червенокосите/

  • 226 536
  • 820
# 75
И аз съм тук  Grinning Може би от осем години съм червенокоса. Пробвам различни бои, но предпочитам Палете.
Виж целия пост
# 76
Lirena, oказа се, че вече няма Londa Volcano и е някаква нова Londa, цветовете вече са с нови имена... #2gunfire и разбира се, аз каквато съм разсеяна, си взех малко по-тъмна от обичайното. Цената е малко над 18 лв. на боя
Виж целия пост
# 77
Lirena, oказа се, че вече няма Londa Volcano и е някаква нова Londa, цветовете вече са с нови имена... #2gunfire и разбира се, аз каквато съм разсеяна, си взех малко по-тъмна от обичайното. Цената е малко над 18 лв. на боя

А? Изненада! Къде е това?
Аз в петък си купих от старата. Дори не са и споменавали, че вече я няма.
Виж целия пост
# 78
Lirena, oказа се, че вече няма Londa Volcano и е някаква нова Londa, цветовете вече са с нови имена... #2gunfire и разбира се, аз каквато съм разсеяна, си взех малко по-тъмна от обичайното. Цената е малко над 18 лв. на боя

А? Изненада! Къде е това?
Аз в петък си купих от старата. Дори не са и споменавали, че вече я няма.

О, моля ви, купете ми един кашон-да се запася, че АМАН вече Twisted Evil
Не, сериозно, Deqa, моля те, кажи от къде я взе Praynig
Виж целия пост
# 79
Lirena, oказа се, че вече няма Londa Volcano и е някаква нова Londa, цветовете вече са с нови имена... #2gunfire и разбира се, аз каквато съм разсеяна, си взех малко по-тъмна от обичайното. Цената е малко над 18 лв. на боя

А? Изненада! Къде е това?
Аз в петък си купих от старата. Дори не са и споменавали, че вече я няма.

О, моля ви, купете ми един кашон-да се запася, че АМАН вече Twisted Evil
Не, сериозно, Deqa, моля те, кажи от къде я взе Praynig

Аз съм в Търговище. Но пък и тук я вземат от Варненески и Софийски складове, така че за мен е необяснимо. Thinking
Виж целия пост
# 80
Lirena, oказа се, че вече няма Londa Volcano и е някаква нова Londa, цветовете вече са с нови имена... #2gunfire и разбира се, аз каквато съм разсеяна, си взех малко по-тъмна от обичайното. Цената е малко над 18 лв. на боя

А? Изненада! Къде е това?
Аз в петък си купих от старата. Дори не са и споменавали, че вече я няма.

О, моля ви, купете ми един кашон-да се запася, че АМАН вече Twisted Evil
Не, сериозно, Deqa, моля те, кажи от къде я взе Praynig

Аз съм в Търговище. Но пък и тук я вземат от Варненески и Софийски складове, така че за мен е необяснимо. Thinking


Ох, не знам.... Sad
Колко струва в Т-ще боята?
Виж целия пост
# 81
Аз я купувам от едно магазинче в София, срещу Съдебната палата
Виж целия пост
# 82
я, регистрирах се  Mr. Green

Привет на всички и  простете, че нахлувам така с взлом в тази тема... ама много постове, много страници, много нещо... а аз се нуждая от бърз съвет. Та ако има някой желаещ, ще почерпя  Mr. Green Някой ден  Mr. Green
Ще съм благодарна, де!

ТЪ!
Чернокоса иска да се боядиса в "mahogany violet", или така пише на опаковката. Естественият ми цвят е ужасно близък до черния, но с всевъзможни оцветители (несъдържащи амоняк) се вапцам от има-няма 3 години. От известно време ме гонят лудите да се боядисам във виолетов нюанс и ето, че днес лудите успяха да ме хванат. И сега ги гледам тия двете лилаво-страстни боички пред мен и се чудя да си ги вапцам ли, или не.

Никога не съм била различна от чернокоса, освен като бебе. Косата ми си ми е много яка  Mr. Green , къдрава, дълга, голяма. И рошава, ама аз си я обичам.

Как мислите, ще я окепазя ли, дали ще хване? Не искам нищо повече от виолетов отенък, на опаковката изглежда много добре, едно такова тъмммно готино  ooooh!

ето ме на къде съм, стоя и чакам съветите ви, мишката ми е на рефреш-а  Mr. Green
тенкю




Виж целия пост
# 83
 Laughing Hug

Няма как да разбереш със сигурност, без да пробваш. Но все пак е добре някой, който е използвал лилавите нюанси да се включи.
Виж целия пост
# 84
абе аз ще пробвам, ама въпросът е да не рева после. или поне - не много  newsm12

хм. нема никой, всички гледат листопад  Mr. Green
до утре
Виж целия пост
# 85
Преди време съм ползвала лилави нюанси и се получаваше доста добре.......тъмно с лилави оттенъци, но не беше моя цвят, а на черна основа не знам какво ще се получи, но аз бих опитала. Експериментирала съм доста - от русо през кестеняво, кичури в оранжево, синьо, лилаво, червено, та до гарваново черно и винаги подкрепям идеите за промяна  Peace
Виж целия пост
# 86
Аз я купувам от едно магазинче в София, срещу Съдебната палата

A каква й е цената, защото аз едва я намирам и то във фр. салон, но ми дерат яко кожата Twisted Evil
Виж целия пост
# 87
между 18 и 19 лв. по данни от петък:)
Виж целия пост
# 88
От 11 години червенокоса. Използвам само Палете RI5.
Виж целия пост
# 89
между 18 и 19 лв. по данни от петък:)

Благодаря ти Hug
Да, толкова е , аз последния път я купих за 18 лв. от фр. салон.
Ти кой номер ползваш и с колко % оксидант?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия