Боя за коса / Клуб на червенокосите/

  • 226 536
  • 820
# 570
Check Please, много ми хареса цвета ти    bouquet
На каква основа го сложи? Защото няма как да обменяме опит за боите при различни основи. Логично е ако косата е светла, цвета да хване по-лесно   Blush
Виж целия пост
# 571
Здравейте. От известно време имам мерак да се направя червена... много харесвам този цвят, но не знам как точно се казва http://prikachi.com/images.php?images/483/4629483F.jpg моля ако някой има представа да каже.  Laughing
Виж целия пост
# 572
Check Please, много ми хареса цвета ти    bouquet
На каква основа го сложи? Защото няма как да обменяме опит за боите при различни основи. Логично е ако косата е светла, цвета да хване по-лесно   Blush


Благодаря.  Simple Smile
Цветът ми не беше по-светъл или по-тъмен от този. Предполагам обаче, че върху един тон по-тъмна основа резултатът ще е същият. 
Виж целия пост
# 573
Записвам се и аз в клуба..
Аз съм със Сери...Не ми изтощава косата.
Виж целия пост
# 574
Привет и от мен! Simple Smile Червенокоса съм от година и половина, това е моя цвят. Боята, която ползвам е Wellaton и съм много доволна от нея. Не изтощава косата, има блясък, много е мека и жизнена.  Simple Smile
Виж целия пост
# 575
Здравейте. От известно време имам мерак да се направя червена... много харесвам този цвят, но не знам как точно се казва http://prikachi.com/images.php?images/483/4629483F.jpg моля ако някой има представа да каже.  Laughing

всяка марка по различен начин. можеш да върнеш назад и да видиш последния ми цвят, мисля че се доближа.

аз пак ще се правя с палете, че не ми харесва толкова тъмна.  Laughing
Виж целия пост
# 576
мами, дайте съвет, моля. страшно искам да се боядисам рижава, нещо средно между тъмен морков и цвят на огън (ама как го обясних само). може би нещо от тоз род:
http://blog.stylert.com/wp-content/uploads/2010/07/redhair.jpg

косата ми не е боядисвана досега, а цвета й е много близък до този (с тази разлика че моята има съвсем лек естествен меден отблясък):
http://www.mynewhair.info/wp-content/uploads/2009/01/beyonce-long-brown-hair.jpg

четох, четох, и общо взето оставам с впечатлението, че само с обезцветяване ще мога да постигна подобен цвят, а мен тази мисъл ме ужасява. Първо ще си разкажа играта на косата, и второ, такъв пърхот ще си докарам, че после няма махане. Кожата на главата ми е изключително чувствителна и боята предполагам ще я унищожи. Аз от едната маска с тривитаминол какво си причиних, та представям си ако я боядисам.

видях че има вариант да се боядиса червена с къна, само че дали ще се получи този цвят? някой пробвал ли е? не ми ли е много тъмна косата, за да стане с къна?

мерси предварително!   bouquet


Виж целия пост
# 577
С къна няма да стане нищо от това, което искаш. Аз бих пробвала направо с 88/43 на Вела Колестон, без обезцветяване, с окислител 30.  Simple Smile В началото може да е малко по-тъмно, но с времето ще се получи.

http://hair2007.bg/popup_image.php?pID=901

По мое мнение никоя от непрофесионалните бои няма хубави рижави цветове. Постоянно ходя и гледам, но нищо не намирам. Пробвах и с Лорвен (която уж е професионална), но не се получава добре. Ако искаш хубаво и трайно рижаво - само Колестон.  Grinning

п.п. Последно изневерих на Колестон с новата на Гарние. Стана хубав цвят, който обаче се изми за десетина дена.
Виж целия пост
# 578
Колестон само по салоните ли я има?
Виж целия пост
# 579
Аз я поръчвам от тук.
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_35_69&products_id=901
Виж целия пост
# 580
предполагам ще ми трябват 2 бои за дългата коса.

а ако не се получи от първия път цвета, който искам, кога най-рано мога пак да я мина? седмица, две, месец?

п.с. няма я никъде в англия!!! и кво праим сега?  Laughing
Виж целия пост
# 581
Да, за дълга коса ще ти трябват две. Няма смисъл да пробваш отново на 1-2 седмици, просто с времето цветът ще стане по-наситен.
Точно това от снимката няма как да стане, защото то е правено на руса основа. Ако много държиш на него наистина трябва да се обезцветиш. Без обезветяване ще стане близък цвят, но по-тъмно и не толкова оранжево.

Не знам само с дълга коса как ще се боядисаш сама и то за първи път.  Simple Smile
Виж целия пост
# 582

п.с. няма я никъде в англия!!! и кво праим сега?  Laughing

 Joy

Горенаписаното не важи за Англия. Вярвам, че имате и други хубави бои.  Laughing

Иначе ето я тук, че и по-евтина отколкото при нас -

http://www.salonsdirect.com/product/hair/permanent-hair-colour/w … nde-60ml--kp8or43
Виж целия пост
# 583
Да, за дълга коса ще ти трябват две. Няма смисъл да пробваш отново на 1-2 седмици, просто с времето цветът ще стане по-наситен.
Точно това от снимката няма как да стане, защото то е правено на руса основа. Ако много държиш на него наистина трябва да се обезцветиш. Без обезветяване ще стане близък цвят, но по-тъмно и не толкова оранжево.

Не знам само с дълга коса как ще се боядисаш сама и то за първи път.  Simple Smile

а, то има кой да ме боядиса, ама боята не я продават тук  Laughing сега намерих в ebay от щатите, ама кой знае колко време ще пътува. може да я поръчам в бг и някой да ми я прати просто. дали ще разрешат в пощата да се праща боя, не знам. а няма ли някъде магазин в софия от който да се купи? само по интернет ли се поръчва?

не държа да ми е толкова оранжев. искам да не я съсипя. на таз мацка от снимката косата й изглежда опърлена направо, нито блясък, нито нищо. такова, не мерси.
Виж целия пост
# 584

п.с. няма я никъде в англия!!! и кво праим сега?  Laughing

 Joy

Горенаписаното не важи за Англия. Вярвам, че имате и други хубави бои.  Laughing

Иначе ето я тук, че и по-евтина отколкото при нас -

http://www.salonsdirect.com/product/hair/permanent-hair-colour/w … nde-60ml--kp8or43

ама това е 8/43, не 88/43, или то няма разлика?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия