Ресторанти с хубава лятна градина в Пловдив

  • 9 263
  • 9
Здравейте мами,и татковци,разбира се.
Търся ресторант за кръщене...и не само.Искам да е с хубава ,голяма лятна градина,с много зеленина,където можем да избягаме от жегите,а децата могат да играят на воля.Даже като се замисля,може и да не е в града,а някъде наблизо в околностите....важното е да е красиво и с много място...А ако може и да не е много скъпо,ще е направо чудесно.
Виж целия пост
# 1
По-добре питай тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483588.555
Виж целия пост
# 2
мерси  bouquet
Виж целия пост
# 3
рио в кичука и сентрал парк до влакчето Hug
Виж целия пост
# 4
рио в кичука и сентрал парк до влакчето Hug
Мерси  bouquetИ аз се сетих за Сентрал парк,ама площадката е много далеч от масите,а децата са малки...пък и пода е в плочки,няма тревичка а-у...За Рио не се сещам,само съм чувала.Някакви снимки да имаш случайно.
Виж целия пост
# 5
И въпреки всичко приемам още предложения.
За сега са ми предлагали-Пикник,с. Първенец;Механа,с.Труд;р-рт Менделсон(не мога да намеря снимки),р-рт Гладиатори,р-нт Бости(има ли изобщо градина,не знам),р-рт Финес(също не намирам снимки),Острова,Гребеца,Централ Парк,Рио(не намирам снимки)
Виж целия пост
# 6
Здравей, значи преди няколко дена правихме на моят син кръщенка в един нов ресторант намира се на Гладстон 62 и се казва Регал точно срещу синдикалния дом, много доволни останахме има си и градина и тераса, ние бяхме в градината около 15 човека бяхме добро обслужване има и също така ни направиха много добро меню (евтино) но така като погледнах цените са ниски за това няма да имаш проблем, но виж градината може да не ти стигне защото не е мн. просторна.
Виж целия пост
# 7
Около Пловдив- в с. Първенец и с. Брестник Simple Smile В Пловдив- Сентръл парк.
Виж целия пост
# 8
и аз търся подходящо място за събиране и се чудя дали да не отидем в ресторанта
в с. Марково. Иначе за Пловдив една приятелка предложи този ресторант (пицария)
http://plovdiv.zavedenia.com/1103/photos/, по нейни думи има детско кътче.
Виж целия пост
# 9
Сетих се и за др ресторант уникато, в кършияка се намира той има голяма градина, а до него има кафе life club там има мн. разнообразни игри за децата.
Иначе на мен лично сентръл парк е малко по крачмарско чесно казано иначе има кът за децата ама то става повече за една проста вечеря но не и за събиране незнам лично мое мнение защото и аз го посещавам но семейно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия