Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност?
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с медицинските изследвания?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от темите, обсъждани по време на бременност?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с медицинските изследвания?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка с пола на бебето?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във връзка със симптомите на бременността?

е едно от най-важните замервания при ФМ . В 13 седмица ,ако е под 3 мм, тогава е е границите и няма риск за болестта на Даун.
Чаках го 10 мин, да ми каже поне дали всичко е на ред с бебо, и чак ми изчисли че съм с една седмица повече, а просто е абсурдно, освен ако не ми я изчислил и едната седмица преди цикъла, в която се надявахме да стане нещо
. Гледайте да е по-спокое концерта, че бебчо може да имитира
.
.

,а аз ще чакам май до ФМ чак в 20сед.