Бродирана красота - Гоблени 73

  • 109 156
  • 739
# 105
silvanapei - я опитай от тука  Hug


http://dump.ru/file/4278445
Виж целия пост
# 106
poepie, оригинала се шие на 18-ка наистина, но аз тогава нямах, а и не ми се купуваше само заради него, та заради това го започнах на 14-ка.  Разликата е единствено в размера - на 14-ката става малко по-голям. така че е въпрос на личен избор на какъв каунт ще го шиеш, пък и цвета няма значение, тъй като се запълва всичко и панамата отникъде не се вижда  Peace.

Джемма, поздравления за скоростното шиене. Така както си го подхванала, скоро ще е готов.
За кой дедо Коледа ти трябва ключ, този големия дето сега го шия ли?
Виж целия пост
# 107
Да, за големия. Peace
Нашата, българската панама на Аида 14 ли се развяваше или на кой каунт?
Виж целия пост
# 108
Този големия ми е оригинал, но ти обещавам да ти направя ключ в ДМС. Обаче ще отсъствам до неделя и като се върна другата седмица го имаш  Peace. Дано не ти е късно ....
Виж целия пост
# 109
Този големия ми е оригинал, но ти обещавам да ти направя ключ в ДМС. Обаче ще отсъствам до неделя и като се върна другата седмица го имаш  Peace. Дано не ти е късно ....

А изобщо не ми е спешно. Аз май първо цветята ще ушия, после този. Гледах и аз комплектовки в Ибей и се чудя дали да не си взема.
Виж целия пост
# 110
Може ли да изпратите и на мен схемата на този Дядо Коледа   http://radikal.ru/F/s02.radikal.ru/i175/1005/6d/1275b75f20b3.jpg.html
pepy_92@abv.bg
Виж целия пост
# 111
Заповядай :

http://zori.gallery.ru/watch?ph=E6Y-cgifc
Виж целия пост
# 112
Да, за големия. Peace
Нашата, българската панама на Аида 14 ли се развяваше или на кой каунт?

Нашата българската обикновената панама, тази която е и разграфена се равнява на 22 каунт. Аида 14 е подходяща само за кръстчета или за гобленов бод, но с повече ката конец, че иначе става рехаво. Ама, че изречение написах.
Поздравления за кончетата! Доста бързо ги завърши.  Hug
  bouquet
Виж целия пост
# 113
Зори много благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 114
Да, за големия. Peace
Нашата, българската панама на Аида 14 ли се развяваше или на кой каунт?

Нашата българската обикновената панама, тази която е и разграфена се равнява на 22 каунт. Аида 14 е подходяща само за кръстчета или за гобленов бод, но с повече ката конец, че иначе става рехаво. Ама, че изречение написах.
Поздравления за кончетата! Доста бързо ги завърши.  Hug
  bouquet

Благодаря. И аз за 2 се сетих после. Бях го чела някъде, но го минах покрай ушите си, а сега ми затрябва и не се сетих къде съм го чела. Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Добър вечер, момичета.Искам да ви питам някоя от вас има ли схемата на тази красота http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2162/114618063201608636112735 … JLa5Qpab7rcGX.JPG
Виж целия пост
# 116

Много благодаря!
Виж целия пост
# 117
Че е красота - спор няма Hug Но, ако се вгледаш добре, ще видиш, че по-голямата част от панамата е нарисувана. Шият се само отделни детайли. Може би дизайнът е на Candamar? Май Goody беше шила нещо от тях?

Аз днес имах много приятна изненада в пощенската си кутия - известие за първото ми чорапче на Дименшънс, поръчано по ибей. Домочадието спи и смятам да си разпределя конците на спокойствие, защото ако не го направя сега, утре през деня няма да ме оставят Simple Smile Искаше ми се да пусна снимка, но фотото разбира се е с незаредена батерия Tired Ако направя сносна снимка с гсм-а, ще си редактирам поста.

Лека вечер на всички Hug

 
Виж целия пост
# 118
Астера вече е казала, това е щампа
Виж целия пост
# 119
Само да се запиша и да кажа,че почти довърших конете.Подариха ми и Момичето с книга,та после почвам него. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия