АВГУСТинчета 2006-тема 3

  • 27 619
  • 738
# 480
Привет и от мен.

Вчера се прибрахме без детето и изведнъж къщата ми се видя много тиха. Нямах никакво настроение. Cry Сега обмислям дали другата седмица да не отскоча да си го видя набързо.

Иначе ме изуми приликата между Неви и Стефи. Невероятно е. Големи са бонбонки.

Блу страхотна торта отново. А мъфинките са много интересни. Аз сега си купих тавичка за мъфини и изпробвам рецепти. Може да споделиш някоя сполучлива.

Миленка много неприятно. Успя ли да поговориш с учителките и да им поискаш обяснение? Дано да успеете да преместите почивката.

Лиани приготви се поне 3-4 дни да ти поддържа висока температура или поне да ти вдига периодично.
Виж целия пост
# 481

Вчера се прибрахме без детето и изведнъж къщата ми се видя много тиха. Нямах никакво настроение. Cry Сега обмислям дали другата седмица да не отскоча да си го видя набързо.

Да ти пратя ли КАло  Mr. Green
Виж целия пост
# 482

Вчера се прибрахме без детето и изведнъж къщата ми се видя много тиха. Нямах никакво настроение. Cry Сега обмислям дали другата седмица да не отскоча да си го видя набързо.

Да ти пратя ли КАло  Mr. Green

На работа съм. Иначе няма проблем. Hug
Виж целия пост
# 483
Добро утро и от мен Party Днес съм решила да по4ивам истински, 4е- срамота. Цяла седмица съм отпуска, а все ти4ам на работа.... Тая сутрин ходих да си правя кръвни изследвания, 4е доста съм се занемарила напоследък.На обед съм на мамолог,после при личната.Ще действам по задачки лека полека.Дария сутринта  ме вижда и ме пита- мамо, днес ваканция ли сме?Аз отговарям- не.После ми казва- мамо, ти си забравила да идеш на работа..... Naughty
 Joy Joy Joy Та- това е положението- все на работа трябва да ходя явно.Отидох и я заведох  лично в градината( за втори път през тази година- първият беше на 1.09 Crazy)
Та- такива ми ти работи при нас
 Желая ви хубав ден и много усмивки Hug
Виж целия пост
# 484
Еййй- много сте активни- не мога да ви изчета Crazy
ЩО така бе хора. Надявам се липсата ви във форума да е заради активност и положителни емоции в реалния живот  Grinning
Виж целия пост
# 485
Заради ядове е, Велмар.
Виж целия пост
# 486
 Пак ли ядове?!

 Добър ден на компанията. Hug
Виж целия пост
# 487
Кало ми вдигна висока температура снощи. Не сме спали през нощта да я сваляме. И сега пак има.
Митко пък пак му изтръпна ръката. Въпреки лекарствата.
Веселби.
Виж целия пост
# 488
 Уф,Нана ,лоша работа.Дано и двамата оздравеят бързо.А за очилата ти.....нямам думи...защо чак толкова много пари.... ooooh!

Пух,честито за кучето-това е голяяяямата мечта на Мартина.Пожелава си куче на звездите,като и кажа да си изяде последната хапка ("късмета") ,и на него си пожелава истинско куче,на РД на които присъства  си пожелава и на себе си куче... и т.н.  Със сигурност ще ви е забавно  Wink

Лиани как е Миши?
Виж целия пост
# 489
Защото диоптрите са ми много. И защото правя Цайс, а не корейски стъкла.
Виж целия пост
# 490
Nana как сте днес?

blanc аз да кажа "добър вечер"! Hug
Днес беше много натоварен ден. Сега си почивам в къщи и се опитвам да се накарам да свърша малко домакинска работа. За пореден път се убеждавам колко съм организирана когато Тони е в къщи, а като го няма се отпускам.
Виж целия пост
# 491
Следобяд Кало пак е имал Т. Сега плака, че го боли гърлото.
Митко са го пратили на нови изследвания за сърцето. Да видим какво ще излезе.
Аз тотално вече съм в амок. Много съм уморена.
Виж целия пост
# 492
Здравейте момичета

Аз съм cveta80 ,но си смених ника Simple Smile Сигурно не ме помните вече.   Rolling Eyes 
Радвам се обаче,че сте си запазили темичката.Сигурно с годините сте станали много близки.Поздравления!При мен се случиха хиляди неща.И в чужбина бяхме,и с второ се сдобихме... Simple Smile
Целувки и усмивки!
nana77  Бързо да оздравявате!  Praynig
Виж целия пост
# 493
Благодаря, Цвете. Много е пораснала Йоана. И честит ти Сава. Да е умен и начетен като този, на когото е кръстен.

Кало пак повиши температурата - компенсира неприемливото време навън  Mr. Green То вече на майтап ме избива, щото иначе става едни сълзи и сополи - направо турски сериал.
Виж целия пост
# 494
Нана,и вие ли?Бързо оздравяване.
Миши вече е по-добре.Мина само с хомеопатичните.Още му е променен вкуса в устата,щом и шоколада му е гаден Shocked ,но вече
 похапва по-прилично,няма Т и щурее на поразия.Сега батко му ми е съмнителен,но ще видим, до утре ще си покаже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия