Фетална ехокардиография - защо, кога, къде?

  • 349 380
  • 844
# 330
д-р Маринов преглежда и в Надежда май всеки вторник, цената си е същата.
Виж целия пост
# 331
А в коя клиника преглежда док.Велковски?
Виж целия пост
# 332
А в коя клиника преглежда док.Велковски?
в нкц
Виж целия пост
# 333
А в коя клиника преглежда док.Велковски?
в нкц

Извинявам се за въпроса - но какво е НКЦ?
Виж целия пост
# 334
д-р Маринов преглежда и в Надежда май всеки вторник, цената си е същата.
принципно да,но сега отпускарския сезон е друго, за август има 2 дати,за септември още не са ясни...аз пак трябва да ходя.

А в коя клиника преглежда док.Велковски?
в нкц

Извинявам се за въпроса - но какво е НКЦ?
В трета градска е.
Виж целия пост
# 335
А в коя клиника преглежда док.Велковски?
в нкц

Извинявам се за въпроса - но какво е НКЦ?
По контекста на темата би трябвало да е Национален кардиологичен център, но не знам дали има такъв.
Виж целия пост
# 336
А в коя клиника преглежда док.Велковски?
в нкц

Извинявам се за въпроса - но какво е НКЦ?
По контекста на темата би трябвало да е Национален кардиологичен център, но не знам дали има такъв.
По-точно е НКБ Национална кардиологична болница и е именно Трета Градска.
Виж целия пост
# 337
Благодаря момичета Hug
Обърнах нета да търся какво е НКЦ..
Виж целия пост
# 338
Лично не знам доц. Велковски да преглежда някъде другаде освен в Националната Кардиологична Болница (бившата 3-та градска) - там преглежда и с направление, и на частно.... Записванията стават по телефона на регистратурата на НКБ - регистратура - 02/ 9217180, 9217174, 9217160 и 9217161
или на тези телефони - Д-р Велковски - 92 11 543 /  0888 722 410

НКЦ - такова нещо не знам да има... Дано да съм ти била от полза ...
Виж целия пост
# 339
rosefromstars,благодаря за изчерпателната информация Hug
На мен лично ми беше много полезна Peace
Виж целия пост
# 340
А директен телефон на Д-р.Маринов знаете ли ?
Виж целия пост
# 341
А директен телефон на Д-р.Маринов знаете ли ?
знаем, ама човека преглежда и не е много удачно да му се звъни  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 342
А директен телефон на Д-р.Маринов знаете ли ?
знаем, ама човека преглежда и не е много удачно да му се звъни  Rolling Eyes
Ами защо да не е? Ако не може да вдигне не го прави предполагам, аз му звънях и беше много любезен човека!
Виж целия пост
# 343
А директен телефон на Д-р.Маринов знаете ли ?
знаем, ама човека преглежда и не е много удачно да му се звъни  Rolling Eyes
Ами защо да не е? Ако не може да вдигне не го прави предполагам, аз му звънях и беше много любезен човека!
Ами като е редно според теб,поствай на доктора телефона. Peace
Виж целия пост
# 344
А директен телефон на Д-р.Маринов знаете ли ?
знаем, ама човека преглежда и не е много удачно да му се звъни  Rolling Eyes
Ами защо да не е? Ако не може да вдигне не го прави предполагам, аз му звънях и беше много любезен човека!
Ами като е редно според теб,поствай на доктора телефона. Peace
Няма нужда аз да го поствам, то си го има на заглавната страница на тема: "Сърдечни малформации" Спирам вече че само спамим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия