MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 245 196
  • 740
# 600
Виждам че тук поръчвате от друг сайт и е по-скъп сиропа-1л. е 95лв , а в другия сайт е към 60 лв.Някой знае ли дали този на MADAL BAL е по-ефикасен?От него ли да си поръчам?

И мен ме интересува същото. Дано някой да каже.
Виж целия пост
# 601
BE YOU, Миленски, не може да се даде реална оценка каква ще е разликата при прием на Мадалбал или на кленов сироп. Трябва някой да е отслабвал и на двата варианта  Laughing.
Мадалбал-а има в състава си освен кленов сироп и палмови сиропи от 5 вида палми. Не е дадено никъде каква част е кленовия сироп, но е над 60%. Идеята е, че Мадалбал е разработен за едно по-балансирано приемане на микроелементи при липса на хранене. Дали си заслужава два пъти по-високата цена всеки решава сам.  Peace
Виж целия пост
# 602
Трябва някой, който е правил опит с Мадал бал, сега да направи втори опит с другия сироп и да видим каква ще е разликата. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 603
Трябва някой, който е правил опит с Мадал бал, сега да направи втори опит с другия сироп и да видим каква ще е разликата. Rolling Eyes

С обикновен кленов сироп от Дрогеримаркт постигнах същия резултат като при Бориславка.
Дори след 4-ия ден го спрях и минах на чай и малко мед - до 12-ия ден.
Така че действайте смело, няма проблем.
Хем по-евтино, хем по-естествено. Wink

Виж целия пост
# 604
Emia, най-евтино и най-естествено бих казала е само на вода. Но не става - отпаднал е човек, ходим на работа, готвим и т.н.
Не че съм някакъв кой-знае какъв капацитет по аюрведа, но меда не е подходящ при гладуване. Сигурна съм, че не ти е станало нищо лошо от режима ти.  Peace

Не е моя работа да уча другите как да живеят, но съвсем добронамерено да си кажа мнението. С гладуванията шега не бива. Или се изпълнява определена система (внимателно избрана) точно или човек да не се захваща.
Като например пиенето на кафе по време на гладуване. Онемявам от това. Необходима е лична отговорност и самосъзнание към тялото ни. Килограмите не са най-важното нещо на света. Избива ме на философия - според мен най-важното нещо е да се чувстваме добре. Призовавам към разум и нека всеки си подреди приоритетите.
Виж целия пост
# 605
И аз да споделя моя малък опит с MADAL BAL  Simple Smile
Днес ми е втори ден  Simple Smile 1.200кг. надолу  Simple Smile
Първия ден ми беше много гладно и леко ме болеше главата. Изядох една краставица. Днес втори ден съм екстра. Вече не изпитвам такъв зверски глад, глава не ме боли изобщо. Сутринта пих 3 в 1 на нес кафе /не издържах, не мога без кафе/, към 5 часа изядох и една ябълка и ми е сито в стомаха  Simple Smile

По нататък пак ще пиша
Виж целия пост
# 606
Здравейте   bouquet

Минавам набързо, защото почивката ми продължава. Да ви споделя резултатите. 5 дни сироп (стриктно) и 5 дни захранване (пак стриктно), резултатът е 5 кг твърдо надолу. Тези килограми и след като започнах да се храня не ги качих. Не знам колко дни са минали, трябва да проверя кога съм писала тук, че започвам, но 5 кг надолу всяка сутрин си седят и съм много доволна. Като се върна мисля пак да се присъединя към вас за още един сироп 5/5. Моят съвет е да спрете кафето. Предполагам, че ще ви дойде много шоково за организма, аз го спрях няколко дни преди да започна със сиропа. Даже май беше цяла седмица по - рано newsm78 "Абстиненцията" беше само първите дни. Малко ми се виеше свят и поспах малко повечко, но после се оправих. Успях да удържа дори на изкушението Старбъкс и Фло кафе Laughing

Виж целия пост
# 607
Здравейте   bouquet

Минавам набързо, защото почивката ми продължава. Да ви споделя резултатите. 5 дни сироп (стриктно) и 5 дни захранване (пак стриктно), резултатът е 5 кг твърдо надолу. Тези килограми и след като започнах да се храня не ги качих. Не знам колко дни са минали, трябва да проверя кога съм писала тук, че започвам, но 5 кг надолу всяка сутрин си седят и съм много доволна. Като се върна мисля пак да се присъединя към вас за още един сироп 5/5. Моят съвет е да спрете кафето. Предполагам, че ще ви дойде много шоково за организма, аз го спрях няколко дни преди да започна със сиропа. Даже май беше цяла седмица по - рано newsm78 "Абстиненцията" беше само първите дни. Малко ми се виеше свят и поспах малко повечко, но после се оправих. Успях да удържа дори на изкушението Старбъкс и Фло кафе Laughing


Супер. Браво на теб ! И аз мисля да направя същата процедура    newsm10
Виж целия пост
# 608
Продавам 2 бутилки /нови и запечатани/ MADAL BAL.
Купихме 4 бутилки с мъжа ми, но той реши да се откаже...
Ще ги дам на изгодна цена. Ако някой прояви интерес нека ми пише на лични  Simple Smile
Виж целия пост
# 609
doniboni, 2 бутилки от по 500 мл или от литър. И от къде са купувани - от madal.bg, от сайта на Гарабитов или от аптеки Ремедиум?
Виж целия пост
# 610
Изчетах доста по темата за това сиропче, и като преценя плюсовете и минусите ,май плюсчетата са повече,сега само събирам смелост и пари и съм решила съвсем сериозно да го пробвам, в момента съм около 65 кг и незнам дали с едина деседневка ще сваля мечтаните 10кг.
 
Искам да попитам дали може по време на приемането на сиропа да се спортува или организма е прекалено заслабнал?
Виж целия пост
# 611
Да се отчета с резултати:
Аз - 5кг за 10 дни.
Съпругът ми - 8кг за 10 дни.

Започнали сме захранване, което леко променихме, но за сега върви добре. Не сваляме килограми, но и не качваме. Целта е да задържим сваленото.
Колкото до сиропа - втори път не бих си го причинила. В началото беше лесно, но след 4-5 ден се превърна в мъчение, особено вечер. По-тежко го понесох, от колкото режима на Лидия Ковачева.
Гадния горчив вкус така и не изчезна през цялото време; сухотата и жаждата ме мъчеше и колкото и вода да пиех - не утоляваше жаждата; накрая вече не исках да погледна ни сиропа, ни водата...гадеше ми се направо от тях. Sick

Успех на всички - повече свалени килограми и внимателно при захранването! Peace
Виж целия пост
# 612
_Hope, поздравявам ви за успеха   bouquet - аз вероятно, ако ми беше гадно щях да спра. Може би за теб ще по-добър варианта с оставяне на едно леко плодово/зеленчуково хранене вечер и така за по-дълъг период от време пак ще се свали много.
Виж целия пост
# 613
doniboni, 2 бутилки от по 500 мл или от литър. И от къде са купувани - от madal.bg, от сайта на Гарабитов или от аптеки Ремедиум?


Едната бутилка е 500мл.  Simple Smile Купени са от официален дистрибутор на Мадал Бал /считай, че все едно от сайта на Гарабитов са поръчани / има и книжка към тях. Запечатани са.
Давам ги двете за 80лв. Ако някой прояви интерес нека ми пише на ЛС
Виж целия пост
# 614
Аз да споделя, че съм много приятно изненада - ама не мога да повярвам чак. Захранването ми свърши преди 2 седмици и вече си папкам много неща (а какви намерения имах  Mr. Green да ям само зеленчуци, плодове и ориз), но не съм качила нищо за това време. Реално 6 кг свалени по време на гладуването останаха. Някои ще кажат, че прекалено рано се радвам. Но като знам колко храна съм изяла последната седмица, а нищо не качих - оставам щастливо онемяла  Rolling Eyes.
Истината е, че ям домашно сготвена храна и това има значение. Не съм яла пилешко месо - мисля че с тия хормони дето са натъпкани пилетата за бързо порастване добре си дебелем. Бисквити, сладоледи и вафли не съм опитала -  започнали са да ме отвращават  Grinning  Grinning. Папкам си шоколад, палачинки. Баница, пици им готвих на моите и нищо не пропуснах. Но всеки ден на кантара за всеки случай - ще се следя най-старателно известно време.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия