София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 100 308
  • 740
# 150
Айде утре ако навием Танчето може да идем хем до парка на Герена, хем до пюретата. Ние по първи петли (разбирай към 9-9:30ч мислим да сме в кафето) и може после да мигрираме.
Това предложение много ми се нрави! Навихте ме!
Айде в понеделник да го сторим туй посещение, че аз доста съм закъсняла да прочета  Blush
Виж целия пост
# 151
И аз ще дойда с яна в понеделник. Ама за кое кафе говорите, моля да ми кажете  Praynig
Виж целия пост
# 152
За Удхаус говорят  Peace
Кумико, дай някой телефон или скайп най-добре.
Виж целия пост
# 153
Шаманке, ама с нищо не ми помогна. Смотана съм и не знам кое е удхаус.  Tired
Ти ако ще идваш да ти звънна ли утре?
Виж целия пост
# 154
Извинявай  Laughing Това е дървеното заведение зад читалището на пазара. Това дето има кръгъл бар и работи само през лятото. Аз бих искала да дойда, ама вече нищо не смея да обещая, та ако дойда ... ще дойда  Mr. Green
Виж целия пост
# 155
аз нещо се обърках, че срещата е в кафе до герена  Blush  а то това кафе си е до нашия пазар  Laughing  мерси за обяснението.  Hug
Виж целия пост
# 156
Е, тоя път аз прецаках организацията ooooh!
Утре ще се строим с Иво в две редици и ще излезем ако трябва в 8ч само да не се успим като днес по никое време и ще ходим към Герена. Peace
Шамане, скайп рядко вклювам ще ти пратя телефон на ЛС сега (добре, че е Интернет, че не можах да ти дам телефон днес докато се мотахме Mr. Green).
Виж целия пост
# 157
Утре на Герена ли сме?  Flutter
Виж целия пост
# 158
Ще мина да ви подбера в Горската къща и ще ходим Wink
Виж целия пост
# 159
Приемате ли новаци?  Laughing
  Добре си дошла  Hug. От "Сухата река" ли си?  Wink

Ето ме чак сега  Peace От Сухата река съм  Laughing
Виж целия пост
# 160
Здравейте момичета,
Моля да ми препоръчате добър обущар във вашия квартал.
По принцип съм от кв. Бенковски и единственият ми близък такъв е в Орландовци, но той е пияница и работи мърляво.
Та, ако сте доволни от някой, пишете.
Виж целия пост
# 161
Здравейте момичета,
Моля да ми препоръчате добър обущар във вашия квартал.
По принцип съм от кв. Бенковски и единственият ми близък такъв е в Орландовци, но той е пияница и работи мърляво.
Та, ако сте доволни от някой, пишете.

Този зад пожарната е страхотен!
Препоръчвам ...
Виж целия пост
# 162
А аз може ли да се включа за шивач?
Виж целия пост
# 163
жгмъц, благодаря ти  Hug
Само може ли малко уточнение за мястото, или ще го видя, ако отида зад пожарната?
Виж целия пост
# 164
А аз може ли да се включа за шивач?
http://www.bgmaps.com/map/sofia
Там съм си давала дреха за корекция и останах доволна. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия