София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 100 308
  • 740
# 165
Излиза само общата карта на София Rolling Eyes
Виж целия пост
# 166
Излиза само общата карта на София Rolling Eyes
Напиши в бгмапс - Сава Цонев бл.81, там е шивачката, а мапса ме ядоса, не ми дава да копирам линка. ooooh!
Виж целия пост
# 167
Като сме тръгнали с въпроси...

А някой да има препоръки за добър дерматолог в сравнителна близост?!  Thinking
Виж целия пост
# 168
saxophone ние сме заедно в групата в яслата Wink. Аз съм на Крис майката. Hug
Виж целия пост
# 169
Като сме тръгнали с въпроси...

А някой да има препоръки за добър дерматолог в сравнителна близост?!  Thinking

Да, ама не е толкова близо. За теб ли?
Виж целия пост
# 170
Мдааа!

Ще ми кажеш на кафе в понеделник  Flutter Mr. Green

Ще ми се да ти засвидетелствам своята дълбока любов и признателност  newsm53
Виж целия пост
# 171
saxophone ние сме заедно в групата в яслата Wink. Аз съм на Крис майката. Hug

На сладкия Крис, дето не плаче ли?  Crazy 

Тъкмо влизах в темата да напиша, че от 15ти си имам ясленче  Blush
Виж целия пост
# 172
жгмъц, благодаря ти  Hug
Само може ли малко уточнение за мястото, или ще го видя, ако отида зад пожарната?

Блока точно зад пожарната, ще го видиш...
Виж целия пост
# 173
saxophone ние сме заедно в групата в яслата Wink. Аз съм на Крис майката. Hug

На сладкия Крис, дето не плаче ли?  Crazy  

Тъкмо влизах в темата да напиша, че от 15ти си имам ясленче  Blush
Да, той от утре ще бъде по цял ден, пък да видим как ще я кара. Praynig Яна е много сладка и как само говори всичко. Heart Eyes
Виж целия пост
# 174
Яна между другото ми говори за някакъв Боби от яслата, а с такъв не съм се срещала. Утре ще чета табелките да видя има ли такова дете изобщо.  Crazy 
От колко време ходи, че вече ще е на цял ден? Дано го приеме леко и да си е весел като сега. На мен това с целия ден ми се вижда далечно. Тя толкова трудно заспива наобед, че ми се струва, че заради туй спане ще има проблем и ме е страх да не намрази изцяло яслата, заради него.  Thinking
Виж целия пост
# 175
От една седмица ходи, но понеже не плаче и затова директно ще тръгва на цял ден, иначе ще вземе да свикне на половин ден, и после да се сърди на цял. На обяд трудно заспива, но мисля, че там няма да има проблем, като види, че и другите деца спят. Най ме притеснява това, че му е малко храната, ама няма начин, ще си дояжда вкъщи. Laughing Аз пък ще ползвам това време да влизам в час с работата, че ми е голямо притеснение в момента. Дано са здравички и да не боледуват децата!!! Praynig
Виж целия пост
# 176
saxophone, aleksa_sm, бърза адаптация на дечицата ви в яслата  Hug.
Виж целия пост
# 177
Ние за сега не сме в ХАджи,но видях че пишете за ясли и аз да се включа с моето градинче,понеже и на нас 15 ни беше сефтето,но както са казали хората по-големи дечица по-лесно се адаптират в повечето случаи,има го разбира се сутрешния рев,но после всичко е ок да чукна на дърво и до обед беше само 2 дена сега си е по цял ден като вчера сам си отиде в спалното и си избра и легълцето.Не можех да повярвам понеже отидох да си го забирам уж по обед,а той вече съблечен и скача по леглото доволен че и той в малките легълца ще спинка.
Виж целия пост
# 178
Ние за сега не сме в ХАджи,но видях че пишете за ясли и аз да се включа с моето градинче,понеже и на нас 15 ни беше сефтето,но както са казали хората по-големи дечица по-лесно се адаптират в повечето случаи,има го разбира се сутрешния рев,но после всичко е ок да чукна на дърво и до обед беше само 2 дена сега си е по цял ден като вчера сам си отиде в спалното и си избра и легълцето.Не можех да повярвам понеже отидох да си го забирам уж по обед,а той вече съблечен и скача по леглото доволен че и той в малките легълца ще спинка.
Браво на детето  Hug.
Виж целия пост
# 179
Честита празник!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия