София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 100 308
  • 740
# 180
aleksa_sm, как ви се отрази оставането за цял ден в яслата?

Аз от 22ри я спрях яна, че имаше леки сополки и понеже навреме я усетих само с тях се разминахме. В понеделник пак ще я пращам. Някой знае ли задължително ли е бележка от личната? Ако да, ще ми се наложи да я оставя за вторник. Просто няма как в понеделни сутринта до 8.20 да съм се уредила с бележката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 181
aleksa_sm, как ви се отрази оставането за цял ден в яслата?

Аз от 22ри я спрях яна, че имаше леки сополки и понеже навреме я усетих само с тях се разминахме. В понеделник пак ще я пращам. Някой знае ли задължително ли е бележка от личната? Ако да, ще ми се наложи да я оставя за вторник. Просто няма как в понеделни сутринта до 8.20 да съм се уредила с бележката  Rolling Eyes
Супер, много добре е бил, спал си е без проблем, много му харесва там явно. Иначе и той не е ходил от 22-ри, спрях го заради сополки, после започна и да кашля / това при нас си е задължително със всяка настинка ooooh!/, сега вече е добре, въпреки, че още има сополи. И аз искам да го пусна от понеделник, но заради тази бележка нямам идея как ще стане, трябва задължително да се занесе. Tired Сега само иска да ходи на ясла и му обяснявам, че трябва да оздравее, за да иде, а той реве и иска да  излиза с баща си за яслата. Joy Като му тръгнаха сополките реших, че е настинал, но като зарази и мен и баща си ми стана ясно, че явно е имало някое болно детенце там. На мен не ми е ясно, те със сополи взимат ли ги? newsm78
Виж целия пост
# 182
saxophone, aleksa_sm, за отсъствието на децата ви от ясла може да представите бележка по домашни причини за периода 23-24.09.10г. Тази бележка трябва да е адресирана до Д-рката на яслата.
За сополките - пускат такива дечица, но не зная за вашата ясла  Thinking.
Виж целия пост
# 183
Вирусче е определено, защото яна и мен успя да ме зарази. Вчера висях сума време в поликлиниката, но най-накрая се сдобих с бележка и днес я заведох. Беше й харесало пак с децата.

Личната лекарка ми каза, че за отсъствия под 10 дни не е нужна бележка. Пишело го в някакви разпоредби на ХЕИ ли, на Министерство на здравеопазването ли, не разбрах.. но така или иначе повече няма да вися по цял час сред болни деца за една бележка.  Peace
Виж целия пост
# 184
saxophone и ние вчера взехе бележка и ще го пуснем от утре. Ние сме в 18 ДКЦ, беше лудница вчера, от болни, направо за една бележка луд можеш  да станеш. Исках от днес да го пусна, но лекарката ни каза, че имал още хрипове и да го задържим още едни ден, за да не го разболеят пак, тъй като тогава щяло да отиде много по надълбоко в дробчетата.  ooooh! Та утре, живот и здраве ще ходи. Дано не боледуват много. Praynig При Крис, при всяка настинка, стават дихатели инфекции, а се опитвам да го лекувам максимално без АБ и затова изтръпвам като му потече носа. Tired
Виж целия пост
# 185
Здравейте  Hug имаме си вече ново попълнение в редиците Wink

Шаманке, разбрах че ти е болно детенце, бързо да се оправя  bouquet

Ще се допитвам до ЛЛЛ за кърменето, някой може ли да каже как й е името на Шаманката да не звъня на нея да я притеснявам сега?
Виж целия пост
# 186
Честито!   bouquet  Да ти е жива и здрава малката принцеса! Разкошна е на снимката. Да ви радва много като баткото, да се обичкат и да са все заедно. Прекрасна им е разликата, много ще са си близки и в игри и после да си помагат!  Hug
Виж целия пост
# 187
bebZz, честита ти розова принцеска!   bouquet  Да е жива и здрава малката съкварталка Ванеса! Да порасне чаровна, усмихната и лъчезарна!
Направо я взимаме по комшийски за снаха на нашия Никола, нали са си наборчета.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Здравейте  Hug имаме си вече ново попълнение в редиците Wink
Ох, сладурчета са и двамата, да са ви живи и здрави! Hug Hug
Ива е Шаманката. Wink
Виж целия пост
# 189
Мерси Hug
Мирке, и един Х.Димитърски кандидат имаме, какво ще правим newsm09
Виж целия пост
# 190
bebZz Kiryakova , честита госпожица, за ти е здрава, спокойна и много щастливи да ви прави  Hug Можеш да ме търсиш при нужда, а може и да се засечем из "наше село"  Wink Ива Петкова се казвам, в сайта на ЛЛЛ има телефон и мейл, пък и на лс можеш да ме търсиш  Peace
Виж целия пост
# 191
bebZz, Честита ви госпожичка! Да е здрава, лъчезарна, послушна, с безгрижно детство и много се обичат с бати! На теб бързо възстановяване  Hug.
   

Виж целия пост
# 192

bebZz Kiryakova честито!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 193
saxophone, ново аватарче имаш, готини сте с каката  Hug!

*Мирка*, гледам и ти си се сдобила с нов член към семейството  Wink. Да ви е жив и здрав, да се обичат двете дечица и радост ви доставят!
   
Виж целия пост
# 194
Аз само искам да се запиша в темата, че в момента съм мнооого заспала, ама чакам един щрудел с ябълки да се опече.
Иначе, живот и здраве ще съм една бъдеща мама от Сухата река и се надявам да си намеря дружки за разходка в парка край Герена другото лято  Grinning
Утре обещавам да ви прочета по-подробно!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия