София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 100 309
  • 740
# 195
menyanthe, добре си дошла  Hug. Другото лято с радост ще разхождаме  Peace. Макар, че ние ще сме малко по-големички  Laughing.
Виж целия пост
# 196
Дори, ти в къщи ли си си вече? Гледам ти остава точно месец. Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 197
Дори, ти в къщи ли си си вече? Гледам ти остава точно месец. Simple Smile  Hug
Да, вкъщи съм в чакане  Laughing. Всъщност аз отдавна съм в болничен, да се пазя.
Виж целия пост
# 198
Мдаа, с около 3-4 месеца ще сте по-големи и по-любопитни от нас  Laughing
Виж целия пост
# 199
Мдаа, с около 3-4 месеца ще сте по-големи и по-любопитни от нас  Laughing
Мда  Mr. Green. Забравих да ти пожелая безпроблемно бременеене  Peace.
Виж целия пост
# 200
Здравейте, отдавна не съм писала тук, чудесно е, че се чакат нови дечица  Hug
Член съм на НПО, което е замислило да организира почистване и доколкото е възможно освежаване на по-занемарените градинки.
В събота организираме акция в кв. Хаджи Димитър, градинката между улиците "Панайот Хитов", "Скайлер", "Ильо Войвода" и "Д-р Алберт Лонг". Ако сте минавали покрай нея със сигурност сте забелязали, че това е едно ужасно занемарено и неподдържано място. На 16.10. 2010 от 14 часа ще почистим градинката от отпадъци и бурени. На 23.10.2010 от 14 часа ще пребоядисаме детските съоръжения и ще възстановим пейката.
Ето тук има снимки:
https://sites.google.com/site/dobrovolzi/
Ще се радвам, ако някоя от вас се присъедини  Hug
Виж целия пост
# 201
Супер, easy , браво на вас  Hug Дано успея да се присъединя, въпреки че утре едва ли с моите кашлящи дяца  Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Здравейте момичета,

Раничкооо ни е още  Embarassed , но да се запиша при Вас и аз. От Хаджи Димитър съм, очакваме нашите принцеси февруари месец....така че догодина напролет се надявам да се засичам вече с някои от вас по градинките  Grinning
Търсех мнения за педиатър, така попаднах и тук де, а и благодарение на Вас се ориентирах при кой да ги запиша.
Ще Ви хвърлям по едно оченце докато дебелея  Crazy
Виж целия пост
# 203
Привет майчета!!!

Може би сте обсъждали вече темата, но нямам време да се връщам назад.
Спешно ми се налага да сменя педиатъра и ако може да ме посъветвате при кого да се запиша.
В Хаджи Димитър сме, но и 17 ДКЦ не е далеч.

Много благодаря
Виж целия пост
# 204
Ние сме при Калинка Йорданова в поликл. на Суха река. Много съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 205
Ние сме при Калинка Йорданова в поликл. на Суха река. Много съм доволна. Peace
Ние също  Peace
Момичетата тук ми е пррепоръчаха
Виж целия пост
# 206
Извинете, че нахълтвам в темата ви, но имам един въпрос към мамите от София- има ли автобуси от автогарата до летището или някакъв градски транспорт?
Виж целия пост
# 207
Предполагам, че говорите за Централна автогара?
Автобусите до летището се движат само до Софийски университет (което си е малоумно) и ще трябва да пътувате с прекачване.
Виж целия пост
# 208
Дори, ти в къщи ли си си вече? Гледам ти остава точно месец. Simple Smile  Hug
Да, вкъщи съм в чакане  Laughing. Всъщност аз отдавна съм в болничен, да се пазя.
А сега вече е в Шейново  Mr. Green Можете да й честитите бебочето.
На 16-ти роди Валентин - 2800 гр Simple Smile 
Виж целия пост
# 209
Честито на Дори малкото Валентинче  Hug Да ви е здрав, силен, умен и да ви носи само радости  Peace
Мишинаторке, успех на теб!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия