Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 240
Сигурно следващия ще напише, че счетоводителят му дава някой лев... То бива, то може, но 60 лв.  Joy
Виж целия пост
# 241
Сигурно следващия ще напише, че счетоводителят му дава някой лев... То бива, то може, но 60 лв.  Joy

Що се смееш  newsm78
Говоря за провинцията все пак.Освен това жената си го работи в къщи след раб.време - работи като счетоводител в голяма фирма.И сама можеш да си направиш изводите.А,да,вярно е,че няма и голямо движение: 1,2 разходни и 10тина приходни.
Успокоих ли те  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Така е, но и от счетоводител до счетоводител има голяма разлика все пак  Peace
Виж целия пост
# 243
Така е, но и от счетоводител до счетоводител има голяма разлика все пак  Peace

Нали точно за това говорим.
Ниа7 да си потърси по-нормален.
Виж целия пост
# 244
Точно днес си говорих със счетоводителка за размера на месечният им хонорар.. според нея освен дали фирмата има или не регистрация по ДДС, зависи и от броя на служителите.
Ние плащаме 140 лв месечно, не сме регистрирани по ДДС.
Виж целия пост
# 245
Сигурно следващия ще напише, че счетоводителят му дава някой лев... То бива, то може, но 60 лв.  Joy

Що се смееш  newsm78
Говоря за провинцията все пак.Освен това жената си го работи в къщи след раб.време - работи като счетоводител в голяма фирма.И сама можеш да си направиш изводите.А,да,вярно е,че няма и голямо движение: 1,2 разходни и 10тина приходни.
Успокоих ли те  Mr. Green

ааа, аз съм си спокойна, счетоводителя и адвоката са ми най-важните съветници за търсенето и намирането на тези хора съм хвърлила доста усилия.... пък в крайна сметка, кой каквото ще да прави.
да, да, на тия от вкъщи след работно време, за 50 лв на никой не пожелавам да им сърба попарата
Виж целия пост
# 246
На мен също ми взема по 150 лв всеки месец. Счетоводителката ми има малка счетоводна фирма и  води счетоводството на различни фирми. Когато имах и втори обект ми вземаше ако не се лъжа 220 лв. Моята  фирма е малка, но имам доста фактури за обработване, а съм и по ДДС. Не зная как си изчисляват хонорарите, но за един магазин примерно с 3-4 човека персонал по-голяма сума си е чист обир.
Виж целия пост
# 247
Смених си счетоводството. В крайна сметка незаменими хора няма.Това си е чист рекет от тяхна страна.Но както и да е.За всеки влак си има пътници.Поразпитах колеги в бранша в който съм и вече ще работя с нова счетоводна къща.
http://www.mn-ruse.hit.bg/contacts.htm
Забравих да напиша най важното - срещу 100 лв на месец.
Благодаря на всички ,които ми писаха.Успешна работа на всички   bouquet
Виж целия пост
# 248
Кое  му е невероятното ??? newsm78
Колко според теб трябва да взимат ??Обикновено обслужват по няколко фирми ..



цените принципно са 2 минимални работни заплати. Това беше преди кризата. Сега е кои колкото се договори. Ама все пак има доста работа дори и според вас фирмата да Ви е малка. Ама 60 лева си е смешно,значи замислете се колко добре работи
Виж целия пост
# 249
Аз пък не мисля, че за един обикновен магазин има кой знае колко работа. Аз имам магазин за дрехи, зареждам 1-2 пъти месечно и имам макс 2 фактури на месец. Осигуровките са мойте и на продавачката, кажете ми каква работа толкова има? Аз сама се оправям и не плащам за счетоводител, но и да не беше така- 150 лв няма да дам никога. За справка позната, работеща при мойте условия плаща 50 лв на счетоводителката си, която работи в НАП и ще я оправи винаги при евентуални проблеми.
Виж целия пост
# 250
Вариации много по темата.И е въпрос на късмет.
За същата работа  искаха 100лв месечно + 30лв на всяка фактура от чужбина и  обясниха,че може да се получи ДДС начислено извън БГ - ми как да се дадат толкова пари на такъв "счетоводител"  Thinking
Поразрових се,от познат на познат, и стигнах до тази жена,която звъни за всяко нещо,което може да натовари фирмата финансово.
Късмет и успех на всички  Hug
Виж целия пост
# 251
Здравейте. Grinning
Имам следното питане и ще съм благодарна, ако някой е наясно и ми спести ровенето.
Имаме билетен център. Хоратаq с които поделяме помещението, обаче напускат. Достатъчно голямо е и имам идея да направя занималня за деца от начален курс. По нотариален акт помещението е магазин, но никога не е работило като такъв. Винаги е било или ателие или офис. Питането ми е какви документи ще ми трябватq за да открия занималня.
Виж целия пост
# 252
Здравейте. Grinning
Имам следното питане и ще съм благодарна, ако някой е наясно и ми спести ровенето.
Имаме билетен център. Хората с които поделяме помещението, обаче напускат. Достатъчно голямо е и имам идея да направя занималня за деца от начален курс. По нотариален акт помещението е магазин, но никога не е работило като такъв. Винаги е било или ателие или офис. Питането ми е какви документи ще ми трябват за да открия занималня.

 Отиваш в общината в информационен център отдел "информация за юридически лица" и там ти дават такъв списък. Преди време имах идея за такъв детски център, но се отказах от нея защото дълго време не намерих подходящо помещение. Едно от нещата със сигурност е ХЕИ които трябва да минат на проверка, вероятно пожарна също. Мисля, че трябва обаче първо да смениш предназначението на помещението, което става бавно -  2-3 седмици минимум
Виж целия пост
# 253
 Интересна тема! Браво момичета!
Виж целия пост
# 254
Момичета вярно ли е, че управителят може да се осигурява само на 420лв?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия