Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 60
 И аз тук Wink
Виж целия пост
# 61
Леле, нямаше ме известно време и вие и нова темичка сте направили!  Hug
Виж целия пост
# 62
Имам идея да отворя магазинче с дрехи втора употреба ...Може ли някакви координати за складове на едро - изгодно , разбира се ..Предварително благодарско    bouquet
Виж целия пост
# 63
Имам идея да отворя магазинче с дрехи втора употреба ...Може ли някакви координати за складове на едро - изгодно , разбира се ..Предварително благодарско    bouquet


Чичко Гугъл ще ти даде информацията от която се интересуваш  Peace
И запомни едно, ако някой е напипал хубава стока няма да ти издаде дистрибутора си примерно. Wink
Хубавата стока е в основата на нашия бизнес, а тя се намира изключително трудно и рядко  Peace
Конкуренция  Hug
Виж целия пост
# 64
Складовете в България не са много.
Вземаш отвсякъде по малко, защото риска в нашия бранш е огромен.
Ще изхвърлиш много стока като за начало, винаги се правят грешки, не по наша вина разбира се.
Тази стока е ...малко неблагодарна  Joy
Не купувай само от едно място. Peace
Също така няма "изгодна" стока.
В смисъл че според това какво си съгласна да платиш, такова качество ще получиш.
Нали ти е ясно че за 3 лева примерно ще получиш боклук и хората само ще разглеждат Hug
Като купиш скъпа пък ще мърморят каква втора е това с тия цени та кажи речи се получава същата работа. Joy
Най-големите складове са в София, Варна, Пловдив.
В Гугъл веднага ще ти изпише, сигурна съм  Peace
Тук една мацка от темата има склад, но не мога да я споменавам, освен ако тя не реши да се свърже с теб  Hug
Виж целия пост
# 65
Записвам се да ви следя, ще споделя моят опит за справяне с кризата ,при наличие на време,скоро Peace
Виж целия пост
# 66
Ето няколко склада:

http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=29949

http://www.evrotex.bg/

http://newyork-bg.com/aboutus.aspx
Виж целия пост
# 67
Мила , много ти благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 68
Няма нищо  Hug
Каква стока мислиш да предлагаш?
Какво качество имам предвид?
Магазина голям ли е, на какво мислиш да заложиш?
В голям град ли живееш или напротив, там има ли вериги от големите магазини за втора употреба, защото ако отговора е да-лошо ooooh!
Виж целия пост
# 69
 Grinning
Виж целия пост
# 70
Друг магазин с втора употреба дрехи няма , но тава не значи , че ще е много доходно , но смятам да опитам ...Ще ползвам фирмата и помещението на баща ми , за да не плащам излишни разходи като наем , заплати ...Магазина ще е малък в селце близо до Шумен .. PeaceНяма да са от екстра качество дрехите  , но смятам да заредя първо и второ ...
Много благодаря за подкрепата   bouquet Hug
Виж целия пост
# 71
и аз тук Simple Smile
Виж целия пост
# 72
Доста закъснях с включването си тук, но ще наваксам   bouquet Браво за темата!
Виж целия пост
# 73
Друг магазин с втора употреба дрехи няма , но тава не значи , че ще е много доходно , но смятам да опитам ...Ще ползвам фирмата и помещението на баща ми , за да не плащам излишни разходи като наем , заплати ...Магазина ще е малък в селце близо до Шумен .. PeaceНяма да са от екстра качество дрехите  , но смятам да заредя първо и второ ...
Много благодаря за подкрепата   bouquet Hug


Щом терена е твой, действай  Peace
Все ще си изкарваш по нещичко!
Стискам палци   Hug
:
Виж целия пост
# 74
Благодаря , мила ! Дано нещичко все изкарам.. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия