Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 405
Здравейте, много полезна тема Hug
Не можах да изчета всичко, ако се повтарям ме извинете, но от известно време ми се въртят някъкви идеи за собствен бизнес...и не мога да преценя дали си заслужава, ако някой знае да помага Simple Smile
Едната идея ми е за книжарница, по-скоро за детски книжки, занимателни игри, помагала за у-ще....може и канцаларски неща....
А другото е за туристическа агенция, работила съм имам лиценз, но от 5 години не съм в сферата и малко съм позагубила клиентите, а и дали пътуват хората в тази криза... newsm78
 

Някой, ако има мнение, нека сподели...  Praynig
Виж целия пост
# 406
Аз да питам подавахте ли заявление Г1 вече? Срокът  е до 30.06?
Виж целия пост
# 407
Аз да питам подавахте ли заявление Г1 вече? Срокът  е до 30.06?
Какво е Г1.Годишния отчет за 2009г. да не е,знам ,че за него срока е 30.06.
Виж целия пост
# 408
Аз да питам подавахте ли заявление Г1 вече? Срокът  е до 30.06?
Какво е Г1.Годишния отчет за 2009г. да не е,знам ,че за него срока е 30.06.
Axa, същото, нещо специфично има ли? Или снимаш отчета, попълваш заявлението, плащаш 50 лв и подаваш?
Виж целия пост
# 409
Аз да питам подавахте ли заявление Г1 вече? Срокът  е до 30.06?
Какво е Г1.Годишния отчет за 2009г. да не е,знам ,че за него срока е 30.06.
Axa, същото, нещо специфично има ли? Или снимаш отчета, попълваш заявлението, плащаш 50 лв и подаваш?
Ами незнам дали има нещо специфично,на мен счетоводителсата ми ги върши тези работи.Знам ,че вече трябва да се подават и в агенцията по вписванията(ако не греша).
Виж целия пост
# 410
А верно ли се плаща толкова? Предстои да ходя, а счети нищо не ми каза за плащане. newsm78
Виж целия пост
# 411
Тук е 35 лв Simple Smile Може да е различно на различните места Simple Smile
Виж целия пост
# 412
А задължително ли трябва управителя да ходи лично. Почвам да се замислям за нашата счетоводителка  Thinking Щото ние и казахме за това, а трябваше да го знае.
Виж целия пост
# 413
Не е задължително, разбира се. Може да се подаде по интернет с ел.подпис. За ГФО към агенцията по вписвания говоря Simple Smile
Виж целия пост
# 414
при мен ходиха счетоводителите с пълномощно
Виж целия пост
# 415
Сега тръгнах да се ровя за тия неща понеже ще пътувам и не ми се ще да ходя два пъти.
Явно не мога да разитам на моята счети за качествена информация. Някой били разяснил всичко. Освен че ми даде някъв документ който уж били го искали нищо друго не ми каза. Чета че някаква декларация се попълва, такса се плаща 50лв, ако е по интернет с ел.подпис - 35лв. Нещо друго?
Виж целия пост
# 416
 На мен счетоводителката ми ги подава,без пълномощно и не ми е искала пари.Не съм чувала нито за тези 50лв. или 35лв.
Виж целия пост
# 417
Аз попълних пълномощно за да ми предаде по електронен път , има такса ,но ще ви излъжа колко е точно че плащах и други неща на куп
Виж целия пост
# 418
На мен счетоводителката ми ги подава,без пълномощно и не ми е искала пари.Не съм чувала нито за тези 50лв. или 35лв.
Най-добре проверете какво ви е подадено в такъв случай, щото едва ли счетоводителката ще извади пари от джоба си да плати това  newsm78
Виж целия пост
# 419
А аз може ли да питам: мога си сама (много трудно ли е откъм документи) да си създам ЕООД-то? Ако да, какво трябва да подам? И някой има ли идея колко струва, да преценя дали си струва сама да го правя?
Мерси много
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия