Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 420
50 лв такса в агенцията по вписванията, за електронен път незнам, нямам електронен подпис. Утре обаче ще намина да питам и ще ви кажа като си го подам Peace
Виж целия пост
# 421
Аз лично ще съм ти много благодарна ако споделиш как е минало  Heart Eyes Утре няма да ходя, че ми е невъзможно, но в четвъртък се надявам да успея да отида. Дано всичко е наред, че заради тия неща ще трябва да стои затворен магазина, а ни трябват пари. Този месец съвсем зле  Sad
Виж целия пост
# 422
Ние от утре подхващаме да ремонтираме помещението за магазина ( за битова химия), надявам се до средата на м.юли да го отворим- стоката я имаме. Мноооого ме притеснява обаче касата- тъй като е голям магазин и ще е на самообслужване, смятам, че касов модул е най-удачно. От друга страна обаче инвестицията е голяма за такъв модул, и започвам да се чудя дали да не е с компютър и програма и обикновен четец само...или пък само с касов апарат....наистина не знам- много ми е неясно с касата  Thinking . Моля ви да споделите опит.   bouquet И успех на всички в начинанията им. Simple Smile
Виж целия пост
# 423
пеониа, за кой град става въпрос? Според мен може да започнете с компютър и баркод четец и като потръгнат нещата тогава да инвестирате. Вижда ми се най-разумно  Peace Само касов апарат би било неудобно при голям асортимент на стоки и очакван оборот от количество продажби.


доци, ето това мисля, че ще ти е полезно. Носи си и документ, който удостоверява, че именно ти си управител Simple Smile
Годишният Финансов Отчет на всяка фирма се изготвя в съответствие с изискванията на СС 1 и МСС 1 и следва да съдържа:

    * Счетоводен Баланс
    * Отчет за Приходите и Разходите
    * Отчет за Собствения Капитал
    * Отчет за Паричния Поток
    * Приложения за финансовия отчет

Към горепосочените отчети се прилагат следните други документи:

    * Заявление Г1 за обяваване на актове
    * Протокол от събранието на съдружниците на фирмата, с който те приемат годишния финансов отчет за изминалата година
    * Декларация за истинност на подадените данни в ТР
    * Документ за платена такса в ТР
от тук
Виж целия пост
# 424
Това за протокола и на мен ми го казаха, но аз съм ЕТ, няма съдружници.
Виж целия пост
# 425
А аз може ли да питам: мога си сама (много трудно ли е откъм документи) да си създам ЕООД-то? Ако да, какво трябва да подам? И някой има ли идея колко струва, да преценя дали си струва сама да го правя?
Мерси много





Аз лично не ти препоръчвам сама да го правиш.Има много документи, ако объркаш някъде, трябва да плащаш наново таксата от около 160 лв мисля беше.Аз възложих тази задача на счетоводителя ми.Общо ми взе 350 лв,мисля около 230 са таксите. Той си подготвя документите, и сутринта се нареждате на огромната ( поне в моя град) опашка.Чака се веднъж на тази опашка около час-два, като ви дойде реда той бяга до банката да внесе  такса за запазване на име, от там отивате заедно на нотариус, от там пак в банката да внесете капитала на дружеството  и държавната такса, от там пак на същата опашка дето се чака час-два.Не можеш да питаш никой за нищо,трябва да си си наясно.Имам икономическо образование, ако регистрирахме ЕТ щях да се наема сама, но за ООД, ЕООД не бих се наела,хем вече му знам реда.
 Да кажа,че това беше процедурата при мен, във Варна,не гарантирам,че навсякъде се чака или е по този начин.(И моя съвет е да сте трима човека,това ни спести много чакане, докато със счетоводителя сте по банки и нотариуси,той да пази ред на същата опашка.)
Виж целия пост
# 426
А аз може ли да питам: мога си сама (много трудно ли е откъм документи) да си създам ЕООД-то? Ако да, какво трябва да подам? И някой има ли идея колко струва, да преценя дали си струва сама да го правя?
Мерси много





Аз лично не ти препоръчвам сама да го правиш.Има много документи, ако объркаш някъде, трябва да плащаш наново таксата от около 160 лв мисля беше.Аз възложих тази задача на счетоводителя ми.Общо ми взе 350 лв,мисля около 230 са таксите. Той си подготвя документите, и сутринта се нареждате на огромната ( поне в моя град) опашка.Чака се веднъж на тази опашка около час-два, като ви дойде реда той бяга до банката да внесе  такса за запазване на име, от там отивате заедно на нотариус, от там пак в банката да внесете капитала на дружеството  и държавната такса, от там пак на същата опашка дето се чака час-два.Не можеш да питаш никой за нищо,трябва да си си наясно.Имам икономическо образование, ако регистрирахме ЕТ щях да се наема сама, но за ООД, ЕООД не бих се наела,хем вече му знам реда.
 Да кажа,че това беше процедурата при мен, във Варна,не гарантирам,че навсякъде се чака или е по този начин.(И моя съвет е да сте трима човека,това ни спести много чакане, докато със счетоводителя сте по банки и нотариуси,той да пази ред на същата опашка.)


А аз сама си открих ООД-то само ползвах услугите на адвокат за изготвяне на устав на фирмата. Не е кой знае колко сложно, просто висенето  по опашки е доста отегчаващо
Виж целия пост
# 427
nakita - ами аз ако му платя за правенете на адвоката или счетито пак ли трябва да съм там? Някъде четох, че може с пълномощно за откриването....
И друго да ви питам за съвет....счетито ми ще е в София иначе по адрес сме във Враца. Чудя се къде ще ми е по-добре да се регистрирам? В София или Враца...и какви да ползите от едното и другото.
Виж целия пост
# 428
Добре де,мен нещо не ми е ясно Thinking-пише,че през 2010 подаваме за 2007,8 и 9,защо newsm78нали досега сме ги подавали в Статистиката,и по 50 кинта за всяка година ли ще искат newsm78
Виж целия пост
# 429
Не, 50 е пак за 3те години
И е така когато фирмата не е пререгистрирана
затова
Виж целия пост
# 430
Добре де, а моята фирма си е регистрирана направо при тях през 2008г., тоест няма пререгистрация. За 2008 и 2009г. ли трябва да подам?
Виж целия пост
# 431
Искам да попитам, може някой да знае.. От известно време ми се е загнездило в главата да си преотстъпя магазинчето на някого. Имате ли идея как става. Магазинчето е печелившо, но не печели кой знае колко, а е много работа (хранителен е) и ми отнема прекалено много енергия и време и това вреди на семейството ми. Ако някой е запознат бих приела всякакви съвети.
Виж целия пост
# 432
Така беше при мен - заедно висяхме по опашките. А иначе,наистина,ако има кой да прегледа документите,и да помогне за изготвянето им, след това може човек и сам да се оправи.В този сайт има полезна информация,а и после от него може да се следи готова ли е фирмата.  http://www.brra.bg/
Виж целия пост
# 433
Добре де, а моята фирма си е регистрирана направо при тях през 2008г., тоест няма пререгистрация. За 2008 и 2009г. ли трябва да подам?
Отчета за 2008 г. е трябвало да бъде подаден в Агенцията по вписвания до 30.06.2009 г., но ако не е подаден, сега да се подадат и двата - за 2008 и 2009 г.
Виж целия пост
# 434
Здравейте,
едно въпросче...
след като е регистрирана фирмата ,трябва ли веднага да се купува касов апарат ,въпреки че на практика още фирмата няма дейност...тоест търся си помещение за магазина в момента ... и трябва ли да започна да се осигурявам ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия