Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 540
Знам, че е коментирано, но тъй като старата тема не се отваря. Да питам възможно ли е ЕТ без регистрация ДДС да вкарва стока от ЕС?

Възможно е, но ще трябва да ти издадат фактура с ДДС, което ти ще платиш, а няма да можеш да си възстановиш.
ддс да платя там или тука? А тука къде да обявявам вноса и какво да правя въобще с фактурата? На англ. ли си остава, трябва ли да се превежда? нищо не ми е ясно...
Виж целия пост
# 541
Same myself, ДДС-то се плаща тук. Ако стоките се внасят от ЕС се прави протокол за ВОП (вътрешнообщностна сделка), който е на български и съдържа имената на внесените артикули с преизчислените им в БГ лева цени.
Виж целия пост
# 542
Same myself, ДДС-то се плаща тук. Ако стоките се внасят от ЕС се прави протокол за ВОП (вътрешнообщностна сделка), който е на български и съдържа имената на внесените артикули с преизчислените им в БГ лева цени.
Значи и там, и тук...защото и там искат да ми начисляват.  А това с този ВОП на митница ли става, къде?
Виж целия пост
# 543
Moje li niakoi da me posavetva ,kak moga da stana exclusive agent za nov produkt za Balgaria?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 544
the same myself, ДДС се плаща веднъж. Каза ли им, че ще изнасяш стоката. Фактурата трябва да е инвойс, без начислено от тях ДДС. Тук ще си го самоначислиш. Митница се минава само за стоки извън ЕС, за стоки в ЕС не се минава митница. Ние сме по ДДС, ВОП остава в счетоводните документи и влиза в дневниците по ДДС. Предполагам, че при вас ще е идентично някакси, но нямам идея как се оформя счетоводно Simple Smile Би следвало счетоводителят ти да знае.

бейбироуз, това става с договор, гарантиращ ти екслузивни права за територията на България за определен период от време. Трябва да го договориш с чуждестранния доставчик. Възможно е обаче да ти изискват определени обороти за да поддържаш този статут.
Виж целия пост
# 545
the same myself, както са ти казали, за продавача това е сделка по износ ( сделка със ставка за ДДС 0 за него). На територията на България ти трябва да си начислеш ДДС.




Фактурата трябва да е инвойс,

Фактура - български, Инвойс (Invoice) на английски. И двете наименования са за едно и също нещо.
Виж целия пост
# 546
Значи единия продавач ми каза, че цените са без ддс и ще ми прибави и ддс към сумата. Другата фирма пък ми поиска VAT number, аз им казах, че нямам ддс регистрация и те казаха, че не могат да ми издадат инвойс, дали не трябва да им дам ЕИК? Ох, трябва да говоря със счетоводителя, ама е отпуска, та ще стане най- рано другата седмица.
Виж целия пост
# 547
А и аз не мога да им обясня, че ДДС не трябва да ми начисляват...
Виж целия пост
# 548
 VAT number е необходим атрибут от Инвойса, не е задължително да имаш регистрация по ДДС. Даваш им ЕИК номера си.
Виж целия пост
# 549
Понеже комуникацията е на английски, ЕИК какво да го пиша? Как му е международното название?
Извинявайте за тъпите въпроси, ама като няма кой да питам, добре, че е форума. То в момента при мене всичко е на ниво разговори засега, ама аз трябва да знам как да си планувам нещата?
Виж целия пост
# 550
напиши им, че това е VAT номера ти.
А това, че не трябва да ти начисляват ДДС (в техния случай VAT) е дадено в следния документ:
http://customs.hmrc.gov.uk/channelsPortalWebApp/channelsPortalWe … ertyType=document
Виж целия пост
# 551
Относно копирните машини, за които се питаше по-напред в темата. Има няколко варианта.
І. Купуваш си нова машина, нека е поне А3, та да има някакъв смисъл. Консумативите са си за ваша сметка и вие си определяте цена на копие.
ІІ. Копуваш си рециклирана машина, почти всички фирми, които се занимават с копирни машини продават такива. Консумативите са си за ваша сметка и вие си определяте цена на копие. Рискувате малко с ремонтите обаче. Но пък можете да си вземете на добра цена машина с автоматично подаване на оригиналите (онзи капак с тава отгоре) и разни други улесняващи живота неща.
ІІІ. Машина под наем - плащате на фирмата договорената цена на направено копие. Ако сте направили 1000 копия х 0,03 лв (примерно) 30 лв. Някои фирми освен цената на копията искат и такса, която няма връзка с направените копия, един вид абонамент. Консумативите (без хартията) и сервизната поддръжката са за сметка на фирмата доставчик.
Освен техническите характеристики на машините гледайте консумативите. Това е важно, защото от консумативите зависи цената са копието. Ако някой се интересува ще напиша как се изчислява себестнойност на копие. Това за тези, които искат да си купуват машина или принтер, или пък и двете Grinning
Виж целия пост
# 552
Знам, че е коментирано, но тъй като старата тема не се отваря. Да питам възможно ли е ЕТ без регистрация ДДС да вкарва стока от ЕС?

Възможно е, но ще трябва да ти издадат фактура с ДДС, което ти ще платиш, а няма да можеш да си възстановиш.

The same myself, това е вярното! И наистина най-добре е да говориш със счетоводителя си, не разчитай само на мненията тук във форума. Хората, които ти отговарят имат доброто желание да ти помогнат, но все пак не са специалисти.
Виж целия пост
# 553
Първо искам да благодаря на всички пишещи в темата. Докато пусках CV и си търсех работа, хвърлях и по едно око тук. Постепенно идеята ми се избистри и в момента в който срещнах подкрепата на близките си започнах осъществяването й. Надявам се другата седмица регистрацията на ЕООД да е готова. Междувременно намерих подходящо помещение за магазин. Сега докато чакам подготвям ремонта и обзавеждането. Молбата ми е да споделите за фирми за обзавеждане, който работят качествено и на достъпни цени. Много търсих, получих няколко оферти, но ме притеснява голямата разлика в цените на фирмите.
Виж целия пост
# 554
Първо искам да благодаря на всички пишещи в темата. Докато пусках CV и си търсех работа, хвърлях и по едно око тук. Постепенно идеята ми се избистри и в момента в който срещнах подкрепата на близките си започнах осъществяването й. Надявам се другата седмица регистрацията на ЕООД да е готова. Междувременно намерих подходящо помещение за магазин. Сега докато чакам подготвям ремонта и обзавеждането. Молбата ми е да споделите за фирми за обзавеждане, който работят качествено и на достъпни цени. Много търсих, получих няколко оферти, но ме притеснява голямата разлика в цените на фирмите.
Поне уточни за кой град те интерисува , какво търговско озавеждане по конкретно .. може да ти трябват стелажи , манекени , хладилни витрини и т.н. ... няма как да се досетим ква дейност ще развиваш та да ти дадем съвет???!!! Rolling Eyes ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия