Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 720
Пример - Слънце и Луна магазина ( който не съм виждала лично), до нас отвориха фурна с комбинирано кафе.

Това Ma Baker на Скобелев ли е?
Виж целия пост
# 721
Пример - Слънце и Луна магазина ( който не съм виждала лично), до нас отвориха фурна с комбинирано кафе.

Това Ma Baker на Скобелев ли е?
Не е едно и също. И собствениците са различни.
Това с хостела звучи много интересно, но инвестицията е тристаен апратамент в центъра все пак. Браво на мацките ,много хубава идея.
Виж целия пост
# 722
Да се похваля -не е с нов бизнес, ама поне с нов източник на доходи. Медията, коеято държи един от най-добрите вестници в региона е закрила офиса в града ни. Предложих си услугите, и днес ми се обадиха-в понеделник имам среща, за да се договорим и да разбера подробностите. При мен ще се пускат обявите и рекламите в града.Не знам за каква отстъпка /или друг вид заплащане/ ще се споразумеем, но се надявам поне режийните за интернет-доставчика и обяда си на работа да изкарвам. Нищо не капиталовлагам.Измъкнах една стара рекламна моя стенна табела, утре ще поръчам надпис "Тук се приемат обяви за...", закичвам я на старото И място на стената на магазина и да видим какво следва нататък.
Виж целия пост
# 723
Тиха вода, браво!  Hug
Виж целия пост
# 724
Мерси, от сутринта съм се хилнала, сякаш от утре потичат парични потоци към мен Joy
Виж целия пост
# 725
Знаеш ли  Laughing Утре ли отваряш? Да шратя мама да си рекламира масажните способности в една обявка.  Flutter
Виж целия пост
# 726
Отварям в понеделник-ти тук ли си?
Виж целия пост
# 727
Не, на няколко километра на запад съм  Laughing
Но мама е там и преди редовно пускаше обяви.
Къде е офиса да я  пращам?
Виж целия пост
# 728

Това с хостела звучи много интересно, но инвестицията е тристаен апратамент в центъра все пак. Браво на мацките ,много хубава идея.

.
Ние така или иначе приемаме в дома си хора от http://www.couchsurfing.org/ . Пътешественици на път за Истанбул(обикновено), остават да нощуват у дома безплатно Grinning. Чудя се дали да не тегля чертата на романтиката и приключенията и да започна да печеля от това.

Май убивам всичко детско в себе си с това Embarassed
Виж целия пост
# 729
Момичета, някой знае ли към кого да се обърна, за да получа "бар-код" на опаковката на моя продукт?
Виж целия пост
# 730
Здравейте! Интересува ме следния въпрос : дали при закриване на фирма трябва да се прави пререгистрация?
Виж целия пост
# 731
Здравейте! Интересува ме следния въпрос : дали при закриване на фирма трябва да се прави пререгистрация?

да
Виж целия пост
# 732
Ще заключат темичката, нека някой да се погрижи, Лейди ?  Hug
Виж целия пост
# 733
ок, ще пробвам
Виж целия пост
# 734

Цун  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия