Къде в Пловдив??? - 12

  • 74 761
  • 739
# 330
В Мола мина на 29ти и 30ти бяха тържествата по цял ден.
На Пощата на Главната тържеството на ГЕРБ остава - ще се молим за хубаво време.
Виж целия пост
# 331
Ееее,жалко  Sad Утре ще е гадно времето..... Cry
Виж целия пост
# 332
Ееее,жалко  Sad Утре ще е гадно времето..... Cry

до последно нищо не се знае
може пък да не вали  Grinning
Виж целия пост
# 333
Преди време ми беше попаднала брошура, че ще откриват утре детски център в мебелен магазин Галеро, но не помня подробности. Ако някой има инфо, нека сподели.
В  събота видяхме как подготвяха ДЦ, ще се казва Лейзи таун. Ако не  бъркам от 18ч.беше обявено откриването на 1юни Peace
Виж целия пост
# 334
А къде точно се намира тои мебелен магазин?
Виж целия пост
# 335
А къде точно се намира тои мебелен магазин?
http://www.galero.eu/  - пресечка на Иван Вазов,ако идваш  от Центъра към Гарата,малко след библиотеката в ляво.

В сайта пише,че празненството ще еот 18 часа(на последната страница на актуалнта брошура)

А няой знае ли колко е минималната възраст на деца в центъра в новия мол?
Виж целия пост
# 336
Моля,ако знаете обущар в Тракия,ще Ви бъда много благодарна!  bouquet
Виж целия пост
# 337
А къде точно се намира тои мебелен магазин?
http://www.galero.eu/  - пресечка на Иван Вазов,ако идваш  от Центъра към Гарата,малко след библиотеката в ляво.

В сайта пише,че празненството ще еот 18 часа(на последната страница на актуалнта брошура)

А няой знае ли колко е минималната възраст на деца в центъра в новия мол?

Аз бях с приятелка, на която детенцето е колкото твоето и го взеха.Има си отделна зала за бебешоци.
Виж целия пост
# 338
А къде точно се намира тои мебелен магазин?
http://www.galero.eu/  - пресечка на Иван Вазов,ако идваш  от Центъра към Гарата,малко след библиотеката в ляво.

В сайта пише,че празненството ще еот 18 часа(на последната страница на актуалнта брошура)

А няой знае ли колко е минималната възраст на деца в центъра в новия мол?

Аз бях с приятелка, на която детенцето е колкото твоето и го взеха.Има си отделна зала за бебешоци.



и аз съм го водила малкия в новия център в мол галерия единственото им условие е детето да е проходило
Виж целия пост
# 339
Моля,ако знаете обущар в Тракия,ще Ви бъда много благодарна!  bouquet

Аз знам само един, който е в нашия блок  Mr. Green бл. 84. Намира се в пресечката между пазара и Аримаг, ако ти е на удобно място...Не съм ги засипвала с много работа, но каквото съм дала, са ми го направили добре  Peace
Виж целия пост
# 340
В Мола мина на 29ти и 30ти бяха тържествата по цял ден.
На Пощата на Главната тържеството на ГЕРБ остава - ще се молим за хубаво време.
А ако вали?  Mr. Green
Честит празник на всички палавници!
Виж целия пост
# 341
Честит празник на всички малки мушмороци!!
Виж целия пост
# 342
Аз знам само един, който е в нашия блок  Mr. Green бл. 84.

Малко извън темата - ама и ние скоро ще се местим в 84-ти блок  Laughing   Mr. Green  Хи-хи . Сега правим ремонт...
Виж целия пост
# 343
Аз знам само един, който е в нашия блок  Mr. Green бл. 84.

Малко извън темата - ама и ние скоро ще се местим в 84-ти блок  Laughing   Mr. Green  Хи-хи . Сега правим ремонт...
Да довърша спамчето  Mr. Green
Ние пък скоро ще се местим от там. Но да знаеш, че мястото е супер удобно. Нашата тераса е южна и гледката и простора много ще ми липсват.   Peace Ще идвам при теб на гости да си припомням  hahaha
Виж целия пост
# 344
Моля,ако знаете обущар в Тракия,ще Ви бъда много благодарна!  bouquet

Аз знам само един, който е в нашия блок  Mr. Green бл. 84. Намира се в пресечката между пазара и Аримаг, ако ти е на удобно място...Не съм ги засипвала с много работа, но каквото съм дала, са ми го направили добре  Peace

Благодаря ти много,удобно ми е там!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия