"Четвъртокласници Успех -29"

  • 38 367
  • 746
# 360
cony, нямате ли училищна занималня на по-поносими цени?

Имаме ,но тя не става за нищо - нито ги пазят а пък за учене да не говорим.
Виж целия пост
# 361
Здравейте!
Моят четвъртокласник като извънкласни занимания ще ходи на математика в събота в СМГ, на английски два пъти през седмицата/вече не в Britanika, а много близичко до вкъщи, за да пестим време/, може би на лека атлетика - 3 пъти седмично след часовете в училище. На мен ми се иска да продължи и с плуването, но миналата година се отписа сам и сега ми е малко неудобно да се обаждам на госпожата.

Остава ни да напазаруваме суитчър и бельо. И да чакаме 15-ти!  newsm10 smile3529

Иначе на занималня е ходил само в първи и втори клас. Домашните си пише сам, ние помагаме рядко, включваме се при разказвателните предмети.
Виж целия пост
# 362
Мерси, Вени,  да ви се връща  Mr. Green. Нашият каракачанец Барс е вече отгледан  Mr. Green. Едно от последните котета - Цвета, даже си го беше заплюло за майка. Впоследствие, се оказа, че Цвета е всъщност Цветан и сега гордо ходят из двора Цветан Цветанов и Бойко Борисов  Wink (Барс е прабългарския вариант на Борис).
Извинете, за лиричното котешко отклонение  Hug.
Ехеее, ти си тренирана значи  Joy  Hug!

В нашето училище има занималня към един общински център за работа с деца и таксите са поносими. Миналата година беше 30 лв.

Благодарение на нашата съфорумка Котка, водих Марти на тренировка по футбол днес. Хареса му, записах го, даже купих екип. Надявам се да тренира сериозно и продължително  Mr. Green!
Коте, много благодаря, че ме насочи и още повече ти благодаря, че си записала Иван  Joy! За Марти това е основния мотив, дори повече от любовта към футбола  Wink!
Виж целия пост
# 363
Не мога да повярвам че 15-ти чука на вратата, а мама не може да се събере  ooooh!
Какво ми става тази година  Crossing Arms
А малкия не ще и да чуе за училище  Crossing Arms
Виж целия пост
# 364
Дали още има места за курсовете на СМГ?
има .... аз днес записах баткото Simple Smile от 10:30 .... сам пожела да е при мъж преподавател че да види разликата Simple Smile
 
Виж целия пост
# 365
Да докладвам.Намерихме яке, каквото търсихме в Кенвало, анцуг от кварталното магазинче и посетихме кварталното фото. Grinning
Днес купуваме и букета и май сме готови.
Случайно да сте чули ,че до 4 кл.отпадали бележниците?Вчера една позната ми го каза.Или е поредната идея на министерството.
Виж целия пост
# 366
Мисля че ще имат бележници.
Виж целия пост
# 367
Бележниците май отпаднаха за първи и втори клас.

Маргало, аз пък така се събрах, че сменихме не какво да е, а училището на детето. Отношението при отписването само ми засили увереността, че сме направили правилен избор.
Утре със сестра си са заедно на училище!
Не мога да повярвам, радвам се много.
Виж целия пост
# 368
Люлин, успех в новото училище. Hug

Ние май за първа година сме напълно готови преди 15.09. Чак не мога да повярвам. Grinning
Днес купихме раница и платнена торба за екипа по физическо възпитание.

Успешен старт на четвъртокласниците!  bouquet
Виж целия пост
# 369
Фран, благодаря!  Hug

И от мен успешен старт за всички!
Виж целия пост
# 370
На всички дечица - утре и през цялата година УСПЕХ- ще плиснем по едно канче водица НАПРЕД! Да са НИ живи и здрави! pironi
 /имам впредвид - Възпитаваш Grinning/
Виж целия пост
# 371
На такъв мързел съм се отдала, че не знам от утре как ще я караме, не съм купила нито една тетрадка, химикал също няма, в ново жилище сме и всичкия багаж на ученичката е в кашони все още тъй като обзавеждането и се оказа, че ще се забави и още 45 дни ще е все така, ходи с моите дрехи, просто сме цветна картинка, утре ще видим с какво ще се облича тъй като най-официалната ми дреха е тениска без щампа.
Като им връчат учебниците не знам даже къде ще ги сложим, ще си ги държи на пода вероятно, изобщо можеха да отложат учебната година поне с 45 дни още.  Mr. Green
Виж целия пост
# 372
Успех на всички четвъртокласници!!!  bouquet
Виж целия пост
# 373
Valeria, честито ново жилище, пък с останалото със сигурност ще се справите! Simple Smile
Виж целия пост
# 374
Коте, много благодаря, че ме насочи и още повече ти благодаря, че си записала Иван  Joy! За Марти това е основния мотив, дори повече от любовта към футбола  Wink!
Сега и плуването да го вмъкнем в графика и всичко ще е ОК.

Ръст - 145, тегло 42кг. 37номер обувки. Така стартираме новата учебна година.


УСПЕШНА ДА Е ЗА ВСИЧКИ! smile3529
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия