"Четвъртокласници Успех -29"

  • 38 367
  • 746
# 390
Не исках да те отказвам, те дали си спомнят коя китка от кое дете е? Grinning
Виж целия пост
# 391
Хах, дано не помнят, защото Марти и дума не дава да кажа за друго цвете  Laughing!
Ама и аз съм една патица... Може ли от цял цветарски магазин да се хвана за зелката, а!?
Виж целия пост
# 392
Вени, може да добавите пакетче с подправки и ето ти букет с възможна двойна употреба.  Mr. Green
Виж целия пост
# 393
На мен ми хареса как изглежда зелето, и аз бих се хванала.   Люлин, ама как намирисва, на кисело зеле ли?  Simple Smile
Вени, хора разни,  на вашата даскалица може и да и хареса.
Виж целия пост
# 394
Оу, май ще купя друг букет утре  Blush!
Най-добре! Този към ракията.

Carmela Biscuit, много неприятно. Бързо да оздравявате!
Виж целия пост
# 395
Здравейте мами,
Не съм се разписвала в темата от месеци.. Embarassed Макар и със сменен ник , си оставам обаче  майката на две близначки - четвъртокласнички.  Mr. Green Естествено и на тяхната кака, заради чието седмокласно кандидатстване се мотаех повечко в други теми.Та сега ще наваксвам с по-активно присъствие и тук.
За протокола - да се отчета с мерките им и с  допълнителните им занимания през предстоящата учебна година. Peace
Номер 1- 153 см, 37 кг, обувки номер 38, клонящи  и към 39.Занимания -  рисуване, танци  и евентуално математика.
Номер 2 - 147 см, 36 кг, обувки номер 37. Занимания - вокална група, танци и евентуално математика.
Да пожелая накрая на всички дечица успешна  учебна година, много здраве и късмет!  bouquet

Виж целия пост
# 396
Привет на всички и от нас! Без много усилия сме готови за първия учебен ден, ако не се брои, че изобщо не ни се ходи....   Дано за всички бъде много успешна и изпълнена с положителни емоции!
Виж целия пост
# 397
Успешна учебна година и от нас!

Ние вече я открихме, даже и се прибрахме. Сега с интерес разлистваме новите учебници.
Виж целия пост
# 398
Хайде да ни е честита Нова учебна година!
И ние я открихме, претупаха тържеството, почерпихме дребния, купихме му тефтерче. Попитах го дали има тръпка заради новата учебна година, а той каза Не, та тя започва. Виж ако свършваше щях да се радвам  Twisted Evil...
Довечера съм на родителска среща. Ще ми коства 30 лева  ooooh!.
След домашните рози на Люлин се нарежда моето цвете. Цена 2лв. за стръка, а за аранжировката се погрижих сама, като опосках листа и една дифенбахия  Twisted Evil. Много готино се получи. Чух за една нова мода - децата вместо цветя да си подаряват снимката в рамка. Има ли го това наистина?...
Пожелавам на контузеното юначе бързо да се възстанови!!!
Мерки и теглилки: 153см., 45 кг. Извънкласни форми - китара и по всяка вероятност - математика.
Виж целия пост
# 399
Успешна учебна година на всички малки, големи и още по-големи момичета и момчета!  smile3529

Ние тази сутрин се успахме порядъчно, искаха ги в 9ч в двора, ние се събудихме в 9,10ч от звънеца, който звънеше на пожар, свекърва ми силно притеснена, че тържеството било започнало и сме щяли да го изпуснем.
Толкова ми се спеше, че хич не ми беше до тържеството, а на ученичката и се ревеше пък че трябва да става, баба и предложи да тичали до училище, съвсем буквално за да хванели края на програмата, която апропо всяка година е една и съща, чак репликите им знам наизуст, аз обаче само погледнах лошо и си представих каква картинка ще са, май баба и беше по-ентусиазирана и от ученичката.  Laughing
Като стигнахме в училището беше вече 10ч почти и се оказа, че са дошли от БНТ да снимат и ще се повтори тържеството пак на ново, за да могат да го заснемат, добре че закъсняхме, нямаше да си простя да го слушам цели два пъти в рамките на един и същи ден.  Mr. Green
Ще са цялата година първа смяна, не знам как ще става сутрин, просто ми е наистина много странно, тъй като ще са от 7,30, т.е в 7,20 трябва да е там.  Crazy
30 лв за помагала иска госпожата, за РС нищо не се спомена, раздадоха им учебниците, занесох ги в една книжарница, сложих ги на тезгяха, жената ми ги опакова, даде етикети и по 2 тетрадки за всеки учебник, бележник, лична карта и за всичкото това дадох едни 20лв и това ми е стягането на ученичката, с тетрадки и помагала други не смятам да се презапасявам.
Предни години купувам предварително всичко и от тази подвързия да взема от онази за смяна да има, айде такава тетрадка, айде онакава и то купя от всичко по 3-4, че и 5 пъти повече.
Ще пишат на тетрадки с широки редове и по математика също.
Виж целия пост
# 400
Честити училищни трепети!Днес поогънах някой и друг учебник.Утре съм на родителска среща да ни вземат по някой левец.Учебната програма още не е уточнена.Казаха ни я за утре и петък-утре 6 часа,в петък-4.Това четири часа доста ме озадачи,защото в трети клас три дни бяха пет часа,а два-шест.
Виж целия пост
# 401
Valeria Hug! Благодаря ти, че ме накара да се засмея.    bouquet
Днес ми е ббебаси гадния ден. Пък съм се натруфила и всички ми ръсят комплименти, а аз като облак.
Виж целия пост
# 402
Добре беше. В събота ще купувам подвързии за учебниците.
Децата бяха щастливи да се видят.
Вече са 26 деца. Разпределили са децата в две паралелки, а до миналата година бяха три.

ето го моят ученик Simple Smile

Виж целия пост
# 403
Успешна нова учебна година и от мен Simple Smile
Ние също сме само 1-ва смяна, но от 7.45, има четири дни по 5 часа и един - 6, а пари няма да ни събират  Grinning Родителската среща, доколкото разбрах я импровизирахме днес.
Виж целия пост
# 404
Добър вечер.
Аз съм направо парцал, много се уморих, защото цял ден сме на някъде и се прибрахме късно.
Утре е родителската, но г-жата още днес раздаде програмата. Всеки ден имат по шест часа, само в петък пет  Mr. Green. Три дни в седмицата се очертават тренировките по футбол и чакам да видя програмата на алианса. Дано не се застъпват тези занимания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия