"Четвъртокласници Успех -29"

  • 38 367
  • 746
# 375
Valeria, ново жилище, нов късмет  Wink! Пожелавам ви много семеен уют и топлина!
Пък аз днес установих, че е сравнително трудно да се намери чисто бяла тениска без щампа  ooooh!!
Коте, работя по въпроса с плуването, но без успех... не иска да ходи. Не зная дали не бъркам, когато не го командоря с твърда ръка, а му оставям място за избор  Confused.

Успешна учебна година!
Виж целия пост
# 376
Мойто диване ще видим какво ще спортува тази година. Миналата плуването два пъти седмично не му се отрази никак на килограмите. Преди това ходеше на таекуондо, ама се отказа. Сега не знаел какво иска. Ще видим в училище ще предложат ли нещо или ще мислим схеми за някъде другаде. Поне карането на колело всяка вечер в НСА е с желание.
Преди 10 дни се върна се от бабите 51кг, 149см и 39 номер обувки.

Успешна нова учебна година и от мен!
Виж целия пост
# 377
ЕлиТ,тези данни не ви ли притесняват?Не ме разбирай неправилно,но аз самата тежа 53 кг  при ръст 169 см.
На моя колежка сина,който е на 11г. и тежи  50 кг,личната лекарка ги е посъветвала да минат на диета и да свали минимум 5 кг.
Моите деца пък са от неяшните и за тях дрехи трудно намирам .
Виж целия пост
# 378
Спокойна, успешна и ползотворна учебна година на децата! По-малко нерви и повече усмивки за майчетата!
И като сме почнали.... 150 см, 40 кг., 36-37номер ( според зависи  Mr. Green), три пъти седмично футбол и веднъж - математика.
Виж целия пост
# 379
притесняват ме.
така или иначе след прибирането ограничих количеството храна, хляба особено.
ще видим.
Виж целия пост
# 380
Дойде и краят на ваканцията .Успешна учебна година на всички деца !Да бъдат здрави и отлични ученици!

Ние сме готови за утре и с покупките .Мерките ни са -тегло 37 кг, при ръст 137см.Лека вечер !
Виж целия пост
# 381
Моят пък от толкова мерак да се види със съучениците си - утре ще пропусне първия учебен ден.  Cry
Днес с приятелчета отишли да си играят в училището, качили се на дърво и нашият човек ... паднал  Tired Face
Търчахме до Пирогов, снимаха го, уж няма счупено, но не може да си мърда десния крак от коляното до пръстите.
Утре със сигурност ще е на легло / стол, пък по-нататък ще видим, дано отшуми бързо и без последствия,
че така ми се развали празникът.
За мерките - 145 см / 35 кг / 37 номер обувки

Успех и много усмивки утре на всички деца   bouquet
Виж целия пост
# 382
Кармела , жалко за детето.Мъжка му работа ,все по дърветата са.Да оздравява бързо и отива при съучениците си !
Виж целия пост
# 383
Добър вечер!  Simple Smile  След малко ще го премеря и ще дам отчет. Извънкласните занимания са ..пълна програма, няма да има време за глупости.  За утре ни спретнаха  страхотен букет за 5 лв., чак ми иде да го снимам.    На вас одраха ли ви кожляците цветарките, а?   Wink
Виж целия пост
# 384
Добър вечер!  Simple Smile  След малко ще го премеря и ще дам отчет. Извънкласните занимания са ..пълна програма, няма да има време за глупости.  За утре ни спретнаха  страхотен букет за 5 лв., чак ми иде да го снимам.    На вас одраха ли ви кожляците цветарките, а?   Wink
По тъмна доба одеве спряхме на няколко места - много скъпи букети, а много опоскани, направо ужасни! На финала харесахме едно много странно зелено изпълнение, спряхме се на него и платих го, а продавачката каза "Това е много трайно и интересно облагородено зеле!"  Shocked  Joy! И на мен ми иде да го снимам  Mr. Green!
Виж целия пост
# 385
Добър вечер!  Simple Smile  След малко ще го премеря и ще дам отчет. Извънкласните занимания са ..пълна програма, няма да има време за глупости.  За утре ни спретнаха  страхотен букет за 5 лв., чак ми иде да го снимам.    На вас одраха ли ви кожляците цветарките, а?   Wink
На нас не, имам достатъчно рози в градината, едни такива красиви, червени.  Wink
Иначе цветя купувам само от "Дилянка" на "Бъкстон".
Виж целия пост
# 386
По тъмна доба одеве спряхме на няколко места - много скъпи букети, а много опоскани, направо ужасни! На финала харесахме едно много странно зелено изпълнение, спряхме се на него и платих го, а продавачката каза "Това е много трайно и интересно облагородено зеле!"  Shocked  Joy! И на мен ми иде да го снимам  Mr. Green!

Просто си длъжна да го направиш, предполагам не са много мамите в час с тенденциите в цветарския бизнес..  Laughing  Букет от облагородено зеленце, ммм..  Flutter  Не спомена и цифричката.
Виж целия пост
# 387
Снимах зелето  Laughing! Ето за любопитните, вЕрно си е зеле  ooooh!! Цена - 7 лв.
http://prikachi.com/images.php?images/299/2509299i.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/300/2509300t.jpg
Мъжът ми каза да взема утре за госпожата ракия или поне оцет, да си направи салата  Mr. Green!
Виж целия пост
# 388
Вени, това ако знаеш как мирише, като поседи ден-два във вода, не е истина.  Mr. Green Госпожата ще има да се чуди, кога е сготвила зеле  newsm78 Simple Smile.
Виж целия пост
# 389
Оу, май ще купя друг букет утре  Blush!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия