Йоана на мама Петя от МАЙската ни тема нейде отлетя!

  • 37 591
  • 735
# 225
Стига,че ще почна вече и неблагородно да завиждам  Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Честит рожден ден на нашия приятел Ивчо на Люба!!! Любче, много да те радва сладкият ти син и дано всички проблеми скоро отшумят  Praynig Praynig Praynig

Момичета, много ви благодаря за прекрасните пожелания за Бела  Hug Hug Hug Hug Вчера като по поръчка за рождения ми ден ни изписаха и вече сме вкъщи и се настройваме една към друга Laughing Бела е ужасно лакома - само яде и ака, понякога си и нервничи естествено...
Както е писала Люба Бела прояви и тя характер като сестра си... Влязох в болницата още на 26-ти. Бях планирана за секцио за 28-ми сутринта, но в 3.30 ми изтекоха водите, прегледаха ме и видяха, че единият й крак вече е поизлязъл, та веднага ме вкараха по спешност в операционната... Съответно екипът, който трябваше да ме оперира не беше на смяна и попаднах на някакъв касапин, който едно, че порязал Бела при ваденето на кръста / 2-3 санта порезна рана, за която никой не сметна за нужно да ме уведоми и я видях чак на 3-ия ден  #Cussing out и си изкарах акъла/  Второ, като ми сменяха превръзката и видях как ме е зашил тоя и направо ревнах  Cry Ужасно съм разочарована от болницата - първия път пак бях по спешност, но такива неща нямаше....
Престоят също беше меко казано потресаващ... добре, че се прибрахме най-накрая, че вече не издържах...

Иркаааа, Сисе, прекрасни са ви госпожиците   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Моите ще ги покажа скоро, само да намеря малко повече време със свободни ръце пред компа  Embarassed
Виж целия пост
# 227
   Честит Рожден Ден на Ивчо Кабрански! Все така смел и любознателен да расте!
  

   Люба, честито за взетия изпит! Hug Сега и една нова кола да ти пожелая и всички тревоги да избледняват вече!
Виж целия пост
# 228
ЧРД НА ИВЧО !!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ВСЕ ТАКА ПАЛАВ, ЖИЗНЕРАДОСТЕН И ЩАСТЛИВ !!!

Любе, браво на теб - леко и безаварийно шофиране.  Heart Eyes

Ани, да ти кажа и моя мъж много чисти. Значи в неделя беше нещо умопомрачително. Изчистихме всички прозорци, прахме пердета, дигахме дивани, преподреждахме, хвърляхме, мухъли пръскахме, прахме и сушихме до припадък и накрая щяхме да умреме прави от умора. Като сме почнали от сутринта сме спряли вечерта. Такова чудо просто не знам как го издържахме, а горките ни деца само ги пъдехме от една стая в друга и те направо полудяха. Обаче сега е едно хубавооо - все едно сме правили ремонт  Mr. Green

А аз съм на една диета - не знам как ще издържа, но ще трябва, защото вече не се понасям. Карам го само на плодове, зеленчуци и ядки. Тя е противоалергична - две седмици не трябва да приемаш никакъв глутен и да не пиеш/ядеш никакво мляко. От това минавала алергията, да ви кажа вече трети ден я спазвам и усещам значително подобрение. Д-р Михайлов я измислил. Но аз ще я спазвам сигурно 4 седмици, че да взема и да отслабна поне малко, защото всичко ми е отесняло.  Tired Естествено всичко живо сега ни кани по рождени дни, а на мен само торти и шоколади са ми в главата...  Sad

Айде целувки на всички  Heart Eyes

Виж целия пост
# 229
Честит празник на дИВЧО! Да е жив и здрав и да получи най-желания подарък!
Честита книжка и на мадам Кабранска, скоро да се похвали /и почерпи  Mr. Green/ и ЗА...
Виж целия пост
# 230
Честит рожден ден на Иво! Да е жив и здрав, всички да го слушат и да успява в начинанията си!

Честита книжка, Люба! Пожелавам ти бързо да се усъвършенстваш като шофьор и да си имаш твоя кола!

И аз съм потресена от случилото се с това дете и не мога да проумея как може да съществуват такива "хора" Sad Горките родители.

Змейковица, честит рожден ден на патерици! Много здраве, положителни емоции и повече лично време ти пожелавам!  bouquet

Нанчи, успех с диетата! И аз искам да си усещам панталоните малко по-широки, ама пусто като ми е слаб ангела и не издържам на диети Wink
Виж целия пост
# 231
Разгада ли се как точно детето е изчезнало? Аз си мисля че само е тръгнало нанякъде. А и вчера по телевизията казаха че е починало от удавяне, а раните са се получли след това.

Честит рожден ден на Мариса! Желая ти щастливо детство и много лудории.
Виж целия пост
# 232
Ани и аз това четох в нета,удавяне.Никой не го е наранил явно..Горките хора..
Виж целия пост
# 233
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЧО И МАРИСА!!! НЕКА РАСТАТ ЩАСТЛИВИ И БЕЗГРИЖНИ!!!
А на мама Люба и Галя много приятни емоции!




Галя, ето ги моите мъници с тортата на 1 юни:

И само нея тук и http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=4127130& … fbid=400631974409
Виж целия пост
# 234
Ч.Р.Д. на Мариска!
Щастлива, лъчезарна, безгрижна и все така чаровна да расте!
Много, много да радва прекрасната си майка! Heart Eyes





змейка, добре си ни дошла! Съжалявам да прочета, че ви се е случило всичко това... Милата душичка... да я порежат... #Crazy #Cussing out #2gunfire Нямам думи. По - нагла мафия от тази в белите престилки просто не съществува. Sad
Чакаме с нетърпение да влезете в ритъм и да ни я покажеш!!! Hug

Честита книжка и на твойтО съгражданка Кабранска! Heart Eyes Да не я е шубе като мен да си я ползва по предназначение и да дойде да ни навести у Шопията... Blush car003  
Виж целия пост
# 235
Честит рожден ден на Мариса,да е жива и  здрава,да има прекрасно и безгрижно детство с много игри и усмивки!!   bouquet  bouquet  bouquet

Змейке,много лошо,а оправи ли се раната на Белослава?Поне извинение и обяснение не получи ли  Shocked


Руми децата ти са сладури,а тортата уникална.Що не направиш бизнес от това ?
Виж целия пост
# 236
Оооо, за малко да пропусна да честитя на г-жа Кабранска!!! С кеф и здраве да си шофираш!

Мерси, Мимоз! А за бизнеса - категорично не. Всяка торта ми е такова удоволствие да я правя и украсявам, сигурно ще ви е смешно, но някои проекти си ги мисля по дни и седмици даже, че не бих искала да го превърна в рутина - клиенти, претенции, поръчки, срокове и т.н. Но... в крайна сметка "никога не казвай "никога"  Wink
Виж целия пост
# 237
Почерпката


А за по късен час по едно или повече за наше здраве...


Благодаря много за милите думи!
Приготвям се да отивам да я взема от детската да видя какви снимки е направила госпожата и тя какво ще разказва и отиваме в пицария да допразнуваме деня с приятелчета и още една торта...снимки утре..

Много Ви благодаря, че ви има!  bouquet
Виж целия пост
# 238
Честит рожден ден на Ивчо (на патерица) и на Мариса! Да са живи и здрави, винаги усмихнати и най-вече здрави!
Виж целия пост
# 239
   Честит Рожден Ден на Мариса!
   Да расте здрава, палава, игрива!

   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия