


Ето и малко снимки 
.........и няма нищо общо с ранната Калина!Или поне от снимките останах с такова впечатление....Освен това ,като я гледам и веднага/незнам и аз защо/,ми мина мисълта,че май ще ти останат много бебешки тоалети неизносени...та ще трябва да правите трето за тях
В очичките ми прилича и тя на тати Змей. 

Чудя се дали ще успея с всичко и дали да си тръгвам от офиса въобще, или утре направо оттук да тръгна. 
Да продължава да папка добре и да пълни пампите!
Дано бързо и мине порязаното!
И Ивайла мернах, едва я познах... Майка и защо така ни заряза?
Влюбих се в пеперудената ви торта/да не говорим колко ми се прияде,ама нали съм на диета...ама пък днес като си обух дънките без скачене беше чудесно,нищо че не си личи/.
И се оплаква на всичкото отгоре,що мен не ме пернат там да видят мъчно ли ще ми е. 
А формата на тортата също ме впечатли, непременно ще я ползвам някой път.

И ние много й се радваме, тези дни мъжът ми си е вкъщи и днес си говорехме, че не можем и двамата да повярваме още, че имаме още 1 детенце
Доста ни е странно 



Честито и на мама Люба!
Не знам дали ще издържа без него - отдавна не съм го оставяла.Препоръчани теми