Препоръчайте ми адвокат за имот

  • 25 084
  • 35
# 30
Здравейте. Аз също търся добър адвокат за консултация свързана със закупуване на имот при вече сключен предварителен договор, но изникна голям проблем с продавача и не знам какво да правя. Моля някой да сподели координати на адвокат за София.
Виж целия пост
# 31
Здравейте, моля, който ползва адвокат по имотни сделки и е доволен, да сподели.
Виж целия пост
# 32
Здравейте,
Имам нужда от спешна консултация с можещ и знаеш адвокат относко покупка на жилище, което е станало собственост на продавача чрез придобита давност. Ако знаете такъв адвокат - моля за контактите му на лично съобщение.
Виж целия пост
# 33
Не е писано отдавна, но все пак - ако имате отзиви за добър адвокат по имотни въпроси, вещно право, моля да ми дадете тук или на лични, става въпрос за имот с двама наследници.
Виж целия пост
# 34
Здравейте, ще се опитаме да си върнем стоп капарото за закупуване на апартамент и адвокатът иска да му подпишем пълномощно. Някой знае ли дали това е стандартна процедура и защо е необходимо, при условие, че ще изпратим само един документ, който можем да подпишем (без да упълномощаваме трети лице)?
Виж целия пост
# 35
Здравейте, мога ли да помоля за контакт на добър адвокат по имотно право?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия