Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 28 446
  • 742
# 585
NBM, ние купихме инхалатор още при първото разболяване на Алекс. Сега като се закашля или се разсополиви, правя няколко инхалации и определено се разминаваме с усложнения Peace Кашлицата минава за един-два дни Whistling Инхалатора ни е Омрон и правя самите инхалации с физ. разтвор Peace
Виж целия пост
# 586
Моите моми и двете са с инхалатори от този тип
http://www.angis.cz/revue_soubory/obrazky/alergie_leceni_inhalator.jpg
И да чукна на дърво около Коледа им ги предписаха - забравихме за проблемите с бронхите, иначе имах чувството че са нон стоп с бронхитиди, ту едната ту другата - или пък и двете, абе ужас...
Едната има буди ер, другата Тилад мисля, и трябва още да ги пръскам, но сега от дъжд на вятър - като се сетя...
Иначе и вентолин течен и за пръскане - много отваря дихателните пътища, действа и при нас като има нужда

Нас ни пратиха на алерголог, миналата година пролетта нали бяхме чак в болница Нина като направи бронхо-пневмония, и след като ни изписаха педката я прати на изследвания при алерголог, през есента и голямата така, та там им направиха кожни и кръвни тестове, изследваха им имун.система, и двете с понижена почти никаква имунна система , и алерголога тогава им назначи инхалаторите и на двете с различни лекарства са, пръскахме и рано и вечер и за няколко месеца всичко коренно се промени според мен. Вече не помня кога са били последните проблеми - февруари - март и от тогава край - да чукам на дърво  smile3538
Но не съм запозната дали има такава практика и в бг...

Нинче
още дълги години щастливи заедно  
family kiss
Виж целия пост
# 587
Аз също имам инхалатор Omron, такива ползвали и в болниците. Диана беше направила един бронхиолит, като беше на 6 месеца и тогава ни спаси от болница. Моя приятелка го изполва много често, пресича болестите, прави инхалации с физ. разтвор и сода (натриев бикарбонат май беше) на ампули я продават.
Нашия инхалатор е Omron Com Air Pro C29, струва 182лв., но и C28 е добър, той е 131лв.
Виж целия пост
# 588
Много ви благодаря, само аз явно не съм разбрала за тези инхалатори и си влачим проблемите вече 6 месеца  bouquet
Още утре ще купя.
Виж целия пост
# 589
В Париж е голям студ, само това мога да ви кажа. Като тръгвахме прогнозата беше уж да се оправя, а то само по-зле става. И познайте с какви дрехи съм тръгнала Mr. Green Днес по потник бях.
Лилия е във вихъра си, до 23 ч. ми скача на корема Sick
Виж целия пост
# 590
Бухти, отивай на шопинг Mr. Green И тук е студ.
Чакаме снимки. Хубаво изкарване Hug
Виж целия пост
# 591
Бухти, Бухти, да ти имам проблемите, дет се казва  Laughing А и имаш идеално оправдание за шопинг, както казва Дуци  Joyлелее, да снимаш и после да пуснеш снимки.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ударете го на романтика с мъжа ти, направете си 1-2 хубави снимки, един два сладки момента, и после като си спомняте, ще видиш как ще ви разцъфне брака като пролетно цветенце    bouquet Обичам спомените  Hug

 NBM  Hug Как е Дени?

Аз съм решила да си приложа една положителна терапия...сама  Mr. Green
На всичко гадно няма да обръщам внимание, а всичко хубаво ще го преувеличавам. Много съм се изнервила и се ядосах на себе си...няма да се дам  Crazy
Все крещя, все съм изморена, все ядосана, все казвам, ей изцедиха ме тези деца  Crossing Arms Ааааа, стига вече с оплакванията, започвам така...
Ееее, играят си децата и разхвърлят-нормално, всички деца разхвърлят. Пак трябва да изчистя, но поне съм си в къщи, не съм на работа, мога сега да изчистя, мога и утре. Имам цял ден на разположение да си играя с децата, кога друг път ще съм толкова свободна. Толкова ми е хубаво, имам си две дечица, момиченце и момченце, сбъднатата ми мечта .Хората ни поглеждат като сме на разходка и ни се усмихват.
Живота е хубав и аз ще му се усмихвам  Grinning
Това са ми мантрите, които ще си повтарям, за да се излекувам от негативизма  Laughing
Виж целия пост
# 592

Все крещя, все съм изморена, все ядосана, все казвам, ей изцедиха ме тези деца  Crossing Arms Ааааа, стига вече с оплакванията, започва така...

Sad
И аз съм така.
С малкият, макар, че е крив, не се ядосвам толкова. Но големият с растежа все по-недоволен, мрънкащ, не иска да прави нищо, освен нещата ,които му харесват. За труд да не говорим. Вчера ми казва, че не харесва зодията ми /много тактично/. Крещяла съм, карала съм го да прибира, да излиза на разходка с нас. Нямам сили да му обяснявам вече какво е семейството, какво е безкористна помощ на мама и брат му, че успелите хора не висят пред телевизора и т.н. #Crazy
На другия ден е същото.

Кети, не спомена нищо за съпрузите. Тях как да издържаме?

Една максима на феминистката отрих скоро: Жената без мъж е като риба без велосипед. Но отговорът на мъжа е, че мъж без жена е като шия без воденичен камък.
Виж целия пост
# 593
Мацки, ударих трийсетака  Grinning

Почерпете се за мое здраве   chef

Виж целия пост
# 594
Ооо, Гниде  Hug Честит Рожден ден, ние с теб сме и една зодия и един набор  Sunglasses
Желая ти да те обичат всички около теб и да те радват  bouquet
Виж целия пост
# 595
Гнидка, честито!
Дени
, аз откак си коригирах очакванията към мъжо, всичко е наред. Например това с разходките - колко мъже ходят редовно с кеф- сигурно има, но едва ли са мнозинство. Веднъж излязохме с Боби и той срещна един познат и той с жена си и детето. Заговориха се и аз реших че си прекарват чудесно и може да му хареса да се разхожда по често с нас. После разбрах че са се оплаквали взаимно от въпросните разходки Mr. Green
Та разхождането го приех като моята част от работата и така. Но да си призная, когато има как, с удоволствие се спасявам и пробутвам малката на баба й  Blush
После как да се сърдя на другите.
Виж целия пост
# 596
 Гнидка, Честито и от мен !!!   bouquet

 Кети, радвам се, че отново пишеш тук !  Hug
Виж целия пост
# 597

После как да се сърдя на другите.

Е , това изречение ще си го открадна  Blush Много силно  Peace
И моя мъж не обича разходки, но и няма кога, той събота и неделя  е "свободен" , а тогава си ходи да си играе футбол човека и аз не мога да се доредя. Най-много ако през седмицата е свободен да го излъжа да отидем до зоопарка  Mr. Green Ама това само ако е великден  :35

Десица там удрям на камък. Аз всъщност от това че се ядосвам покрай него и си го изкарвам на децата и затова се ядосах на себе си  Crossing Arms Кокошка...ревах за деца, сега рева че ги имам.... Stop Ще се самобичувам малко, не може
 така Peace
Виж целия пост
# 598
Нели, супер си, както винаги! Браво за решението за положителните мантри!  Heart Eyes Hug И аз имам нужда от такова, та ще си пооткрадна малко от теб Simple Smile

Гнидка, честит рожден ден, жива и здрава, много обичана и успяла!
Виж целия пост
# 599
Всичко си казвате без бой Joy
Извинявам се за неточността, под "големият" имах предвид голямото дете. На 7 години е.

Танита, много си права, но не успявам да престана да изисквам от най-големия. Скоро ще се предам.

Гнидка, бъди жива и здрава, много хубави мигове оттук нататък. Жената е в разцвета си в тази възраст!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия