Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 28 447
  • 742
# 390
Дещо, много се дразня на хорските коментари. Съчувствам ти в това отношение. Hug
Виж целия пост
# 391
Мацки, срещу много от стрептококите се предават антитела още с първата коластра и кърменето... Това не означава, че кърмените не правят отити и бронхити, но още при попадането на бактериите организмът сам започва да гради някакъв естествен имунитет и с времето децата карат нещата по-леко. Още повече, че доста усложнения не са в следствие на бактерии, а например на физиология - разни специфики в каналчетата, ушите и прочие...
Виж целия пост
# 392
Дещо, много се дразня на хорските коментари. Съчувствам ти в това отношение. Hug
Да, много смотано. Все има хора, които да гледат, шушукат и да дават акъл. То и аз заглеждам с любопитство, но се радвам на многодетни семейства Simple Smile

Момичета, търсете си правата. След като работодателят ви притиска да напускате, поне си използвайте отпуската, понеже през това време ви се трупа стаж за пенсия (друг е въпросът ще доживеем ли изобщо до пенсия и колко ще е голяма  Laughing). Но не подписвайте съгласие за напускане по взаимно съгласие, ощетява ви като пари, стаж и осигуровки. По-добре е да ви съкратят, вместо да напускате, като преди това си пуснете натрупания платен отпуск, а ако прецените - и шестте месеца неплатен (ако още не сте намерили нова работа, поне стаж и осигуровки ще имате през неплатения).

Аз днес ходих до офиса, но пък се оказа, че днес и утре шефът ми е в отпуска. Та петък пак ще ходя, да се видя с него и да се уговорим кога да се върна. Засега плановете ми са за платен отпуск до септември, но все пак да видим дали няма да ми отпусне още малко време до октомври или да ме помоли още август да се върна. Отначало Дари се уплаши и не смееше да влезе в залата с компютрите, после постояхме там десетина минути, поговорих с колегите и тъкмо се учудиха колко е послушна, тя се престраши и започна да се вихри и да пипа тук и там  Mr. Green Казвала ли съм, че галено я наричаме "торнадото"  Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Дещо, какви кретени! И мен ме подпитваха като забременях дали "сме внимавали" и дали ще го задържа  Shocked Това да не е стока, та да я върнеш в магазина.  #Cussing outВсе едно не мога да поискам да имам още деца. Много е трудно да се отгледа дете, ама всяко бебе си е истинско чудо и огромно щастие.
За работата - аз ще се върна през юли за десетина дни. Свеки ще дойде да гледа Сами през тоя период. После ще си пусна платен отпуск и след това не знам...Но и при нас едни апокалиптични истории - как ще ни местят към друга структура, как ще намаляват заплатите, как не знам си какво  Tired С тия "огромни" суми дето ни плащат, като ги намалят ще ми е по-изгодно да си клатя краката вкъщи. Поне няма да плащам за частна ясла. Освен това са назначили на моето място друга колежка на заместване, която също е с бебе. И сега ще й спрат майчинството.  Sad Ужасно неприятно, но няма как да не се върна на работа. Парите са ни нужни и на нас, обаче пак ми е гадно....

Днес ми е едновременно тъжен и радостен ден.  Confused
Мъжът ми е рожденик. Черпя ви виртуално да е жив и здрав  cook beer  newsm38

Но вчера дядо почина  Cry Бог да го прости!
Виж целия пост
# 394
Роси  Sad  Hug
Виж целия пост
# 395
Аеля, да ти е жив и здрав съпругът и само щастливи мигове заедно!  bouquet
Съболезнования за дядо ти Sad

Аз пък искрено се възхищавам на майките с три деца и по повода казвам, че има жени, които са призвани да имат повече деца. Аз си признавам, че нямам нерви за трео. Но ако се случи, ше го посрещна с радост.
Виж целия пост
# 396
Дени ,и аз си мислех,че нямам нерви за трето,ама...ела ме виж как се разтапям като ме гушне,като почне да ми приказва нещо на неговия си език толкова съсредоточено,ииии забравям как ми е опъвал нервите допреди 2 секунди  Laughing
Аелия ,честит ти рожденик!Да е жив и здрав,щастието и късмета да са по петите му,да те обича и носи на ръце!
Бог да прости дядо ти  spoko   Flowers Rose
Виж целия пост
# 397
Аелиа, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав и да бъдете много щастливи заедно!
Съболезнования за дядо ти Hug

ДеЩо, свиркай си на съчувствените погледи. Ти си знаеш колко си богата всъщност Hug. Хората са сеирджии, но всяко чудо е за 3 дни. Мен постоянно ме успокояваха като родих второ момче, че "третото ще е момиче", обаче съм сигурна, че същите тези хора, които ми говореха така, първи ще ме ожалят, ако забременея отново Joy
Виж целия пост
# 398
Че на кой му пука какво говорят хората. Винаги ще се намери нещо да се обсъжда. Има хора родени за това и го правят с изящество  Mr. Green, тях не можем да ги променим, но това което можем е да не се афектираме от това. Повярвайте ми  smile3521, живея в ТГ, а там хора, които нямат работа, се намират на приказка  hahaha
Виж целия пост
# 399
Оле, Астарта, хубаво и весело казано Simple Smile

Аелия, честит рожденик! Много любов да си давате  Hug
Съболезнования за дядо ти.

Мъжът ми днес реши да изведе Дари край блока привечер. На вратата се спира и ме вика да му подам чантичката с документите. Докато я нося, Дари ме пресреща, взима ми я от ръцете и му я дава. След което казва: "чака!", изтичва пак в хола, грабва от масата мобилния му тел. и му го занеся Simple Smile
Тя си играла с телефона, извадила го от чантата, а после, като видяла, че чантата му трябва, се сетила, че и тел. трябва да му сложи вътре  Mr. Green съобразително, ей Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Аелия, честит ти рожденик, да ви е жив и здрав и много да ви обича и да се грижи за вас!
Моите съболезнования за дядо ти  Sad

Аз също много се радвам на майки с 3 деца (ДеЩо, и на вас ви се кефя, ама и вие все едни хубави ги правите, то си е грехота да нямате поне 3  Laughing), надявам се и аз някой ден да съм сред тях, пък ще видим  Flutter Пък на тия дето те дразнят хич не им обръщай внимание, да си гледат работата  Hug

Ей, Джули, ама наистина е много съобразителна Дари, браво на детето  Heart Eyes

Във фирмата, където работех аз, също станаха големи промени, съкратиха доста хора, даже и мен са искали да съкратят (но нали не могат), така че едва ли ще се върна там, но ще си ползвам платения и 6 месеца неплатен отпуск, пък после ще напускам, ако не ме съкртят сигурно  Rolling Eyes И без това едва ли ще съм в БГ.
Виж целия пост
# 401
Искрено се възхищавам и дори мъничко завиждам на многодетните майки. В сегашната ни тема на отчетни има няколко, които чакат трето детенце и една, която чака четвърто. Споделяла съм ви, че моят Ники напира за трето, ама напредвам вече с годинките, не знам дали ще имаме време!
Дещо,  и трите ти дечица са прекрасни, много се умилявам като ги видя заедно на снимка Heart Eyes Как биха могли хората да съжалаяват родителите на такива съкровища не знам!
Ние сме три деца, имам си и брат и сестра и е супер! Майка ми като отишла за установяване на бременността със сестра ми, гинеколожката и казала - "Чакам те в понеделник сутрин за аборт" #Crazy

Виж целия пост
# 402
А моите деца нали са с голяма разлика, все ме поглеждаха като вървях с дъщерята(тя беше на11, когато забременях). А сега пък нея гледат с укор , когато аз не съм наблизо да обясня , че е сестра на малкия, а не майка. Та хората си нямат друга работа иси търсят поводи да клюкарят. Но да са живи и здрави и на всички да се връща поне с по 3 smile3533
Много усмивки и настроение днес за всички ви! newsm08  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny
Виж целия пост
# 403
Аелия  Hug

Джули, много ме кефи Дари  Heart Eyes Страхотно дете!
Виж целия пост
# 404
и аз ви желая слънчев ден на всички малки и големи  Hug Heart Eyes напук на безработицата, хорското мнение и всички проблеми... Mr. Green
имам една приятелка, аз съм ви казвала за нея, има 3 дъщери, не бях се чувала от много време с нея и скоро разбрах, че има 4-то - момче (най-накрая, че да се спре малко  Joy) да са й живи и здрави всичките  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия