Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 28 447
  • 742
# 510
Танита, струва ми се че съм виждала статив за около 20 лв, но къде не помня. Но това е много хубава идея, може ли да я плагиатствам  Mr. Green?

Според мен не е хубаво да се насилват децата за акото и пикото, да им се караме и т.н. По-добре сами да узреят, пък и с цената на доста локви   Mr. Green. Може да се получи обратния ефект или пък след време да има реакция някаква.  Иначе при нас има успех, четвърти ден е без памперс и вече няма аварии. Но не бързам да се радвам, не знам като сменим обстановката как ще е.

За рождения ден май ще купуваме кухня. Напоследък страст и готвенето, бърка пясък в кофичката и казва, че "готи супа с ук, мати, пийшко и оиис"  Crazy.


Може разбира се, после като омажат всичко заедно ще си скубем косите Mr. Green. Ако намериш за 20 лв, свиркай.
И аз мисля, че не е добре насила да се приучват за гърнето Peace
Мартина като готви, слага и дибицил и кукума.
Ноеми сладуранка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 511
Велислава, добре дошла   bouquet
Танита, дебицил  Joy Joy
За подаръка не сме решили още. И Сами е на тема коли, коли, коли. Страхотия  ooooh! Топките направо ги е забравил напоследък, ама е луд по уокърите дето се карат. Има два, но винаги гледа да се качи на всички възможни по детските площадки и после не можем да го свалим. Но и книжки обича.
Със закуската ми е голям зор да измислям какво да му правя.  newsm78Все се назландисва. Преди няколко дни ми хрумна да му сваря пъдпъдъчи яйчица и са голям хит. Обича и овче кисело мляко и ей такива диетични бисквити Но трябва и разнообразие, а отказва овесени каши и други подобни. Филии с разни неща не винаги хапва, та не знам. Tired
Виж целия пост
# 512
И тук да споделя тогава моя последен хит сред закуските - Уитабикс с мляко.
Освен Дени и аз го ям редовно.  261uu
Виж целия пост
# 513
такааааааа - да си дойдем на думата - първи ден без памперс: първо ще наредя емотиконите  ooooh! Outta Joint Tired Crazy Rolling Eyes #Silly smile3506 bash smile3555 no  sport027 smile3538 newsm77 ммтака - пикае където свари, посочва си бубата СЛЕД като се е изпикал, не иска да го изпишквам нито клекнал нито прав..успокоителното е, че сяда на гърнето без проблем и за ако и за пишо, ама като сме навън какво да правя? Ясно ми е, че за един ден няма да се научи и че, като момче бавно зацепва, но се чудя на първо време как да постъпя - дали да не го оставям без памперс само у нас, където ще си пишка в гърнето и постепенно като свикне да го изнасям и навън без памперс ... newsm78 то това звучи добре, ами на яслата кой ще се занимава с него???
ето тези въпроси ме глождят сега.....
Виж целия пост
# 514
Мая, аз извеждах Илия без памперс и навън. Носех по няколко чифта дрехи и го преобувах като се изпуснеше. Вярно е, че не е приятно и в определени ситуации ми ставаше доста неудобно, но бях решила, че няма да правя компромиси и няма да го чакам повече сам да се научи. Защото септември ще е на 2 год. и 3 месеца и ще ми е неудобно от сестрите в яслата. Алекс тръгна на ясла на 2 години и сестрата беше много възмутена, че не съм го научила да ползва гърне. На нея й отне точно 2 седмици да го научи. Та не искам пак да търпя критики на тази тема Simple Smile. А и съм забелязала, че когато му сложа памперс за навън (ако ще пътуваме или ще сме на гости), той става много неспокоен като му се допишка и му е странно да пикае в него. Имам чувството, че само го обърквам по този начин.
Виж целия пост
# 515
 Почвам да се депресирвам като ви слушам как имате успехи с гърнето.

 Йоанна не иска да казва и това си е. Когато аз я сложа задължително пиша, но аз не мога през 15 мин да я слагам...Пишка си в гащите и не й пука. Тя и не говори, няма как да ми каже, но поне да посочваше или да се хващаше за гащичките или поне нещо да правеше за да ми подсказва....Никога до сега не съм й се карала за това, не съм си го и помисляла даже....Не извеждам без памперс защото не искам и опишкана количка да чистя....Толкова сме далеч от целта, че се обезкуражавам.

 Ето оплаках се, но не ми олекна  Crazy

 Евридика, малко остана  Hug
Виж целия пост
# 516
Велислава, добре дошла   bouquet
Благодаря ти  bouquet
такааааааа - да си дойдем на думата - първи ден без памперс: първо ще наредя емотиконите  ooooh! Outta Joint Tired Crazy Rolling Eyes #Silly smile3506 bash smile3555 no  sport027 smile3538 newsm77 ммтака - пикае където свари, посочва си бубата СЛЕД като се е изпикал, не иска да го изпишквам нито клекнал нито прав..успокоителното е, че сяда на гърнето без проблем и за ако и за пишо, ама като сме навън какво да правя? Ясно ми е, че за един ден няма да се научи и че, като момче бавно зацепва, но се чудя на първо време как да постъпя - дали да не го оставям без памперс само у нас, където ще си пишка в гърнето и постепенно като свикне да го изнасям и навън без памперс ... newsm78 то това звучи добре, ами на яслата кой ще се занимава с него???
ето тези въпроси ме глождят сега.....
Вие сте първи ден така,а ние почти месец,а резултатът-същия Embarassed
И най-лошото е,че не правим и крачка напред и това си е ooooh!
Не го насилвам,търпелива съм,и страшно упорита!
Виж целия пост
# 517
Ще изям шапката на Ноеми  Hug

Велислава, добре дошла!   bouquet

Не се шашкам много за махането на памперса. Пък и обстановката е сменила. Изкарахме една седмица тук, в Берковица, най-вероятно още една ще постоим. Не знам като се приберем как ще се държи. Но и на ясла ще тръгва от юли, а като ви слушам, там може и крачка назад да направи. Но така или иначе, още няма напредък...

Танита, хареса ми идеята за статива...

Голяма чуденка са ми и на мен закуските.  newsm78

И тук да споделя тогава моя последен хит сред закуските - Уитабикс с мляко.

Какво е това?
Виж целия пост
# 518
За да доразвия темата с гърнетата ще попитам, по колко пъти ви пишкат децата или по-скоро през какъв период. Защото ми се струва, че Маги пишка не достатъчно често и искам да си сверя часовника  Mr. Green.
Виж целия пост
# 519
И тук да споделя тогава моя последен хит сред закуските - Уитабикс с мляко.
Освен Дени и аз го ям редовно.  261uu

Какво е това newsm78
Виж целия пост
# 520

Зърнени блокчета. Ето:
Виж целия пост
# 521
Леле...дояде ми се:)
Виж целия пост
# 522
 Йоанна не иска да казва и това си е. Когато аз я сложа задължително пиша, но аз не мога през 15 мин да я слагам...Пишка си в гащите и не й пука. Тя и не говори, няма как да ми каже, но поне да посочваше или да се хващаше за гащичките или поне нещо да правеше за да ми подсказва....Никога до сега не съм й се карала за това, не съм си го и помисляла даже....Не извеждам без памперс защото не искам и опишкана количка да чистя....Толкова сме далеч от целта, че се обезкуражавам.
simpatiuh4e, щом като си пика в гърнето, значи определено разбира за какво става въпрос. Ако не показва или казва, просто я слагай на всеки час на гърнето или навън и предлагай да пишка и тя сама ще свикне да пика само там където и предложиш. Аз махнах пампера на Алекс от раз, беше на 1г4м, ей така с предлагане. За два-три дни се приучават, дори и да не говорят. Първо предлагах на всеки час, постепенно поразредих на два часа, а в последствие тя сама почна да си събува гащите като и се пика. В количката постилах една не промукаема пелена, но честно казано, тя никога не се е напикавала от как е без памперс Peace
 Успех ви желая Peace

Елика, има дни в които пика по три пъти - сутрин, обед и вечер, а пък други дни като почне на всеки час Crazy Обикновено по около 5-6 пъти на ден, ако не се налива цял ден с таратор или диня Peace
Виж целия пост
# 523
И аз имам проблеми със закуската. Яде само варено яйце- белтъка, ако е в настроение и жълтък, юфка със масло и сирене , едни звездички тестени пак така и май това е. Ако види баща си да яде разни меса се нарежда до него и е най щастливата, чак яде и пее, меса и салами много обича, но гледам да не й давам. Плодове твърдо не, сладка, бисквити също. Обича много маслини, гъби, скариди, риба, тук гнусливите да не четат- охлюви Mr. Green, пуканки, месо, някой друг зеленчук,  грах също, включително и суров. Добре че си яде кухнята, без десерта де, и пие много АМ, което не знам дали е добре.
NBM, какво е Уитабикс?  newsm78
А, видях, а откъде се взема?
Виж целия пост
# 524
Елика, Илия пикае около 3, максимум 4 пъти дневно. И на мен ми се струва малко, предвид количествата вода, които изпива.

И да не забравя за н-ти път Embarassed:

Велислава, добре дошла  bouquet

Майра, както винаги страхотна снимка Heart Eyes... и много актуална Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия