Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 28 446
  • 742
# 630

Бухтичка, много кофти късмет с времето, то цяла седмица беше хубаво, точно за уикенда се развали, надявам се днес да е слънчево, както при нас. Ние пък уцелихме супер време като бяхме там, даже малко жега беше  Crazy
Ние от една седмица сме тук и все е гадно. Първите дни се показваше малко слънцето и се търпеше, но от няколко дни не, включително и днес. А има и някакъв ужасен вятър.
Виж целия пост
# 631
Честито на днешните рожденици!   bouquet

Направо имам чувството, че вчера бяха на по 1г ..кога отлетя това време  Rolling Eyes

Бухти, и тук е студено - цяла Европа е явно така  Confused
Виж целия пост
# 632
Честит втори рожден ден на сладките ни юлчета!

Виж целия пост
# 633
Честит втори рожден ден на сладките ни днешни юлчета! Да растат здрави, щастливи и игриви!

Големият ми син 8 дена рева постоянно при престоя си в яслата. Аз се връщах да го взема , а яслата кънтеше от около 50 метра. Разболя се, прекъсна и изчакахме да се пенсионира неприятната лелка.
Юцка, Ако е такава тросната и груба, не бих го държала в тая група.
Виж целия пост
# 634
Честит втори рожден ден на празнуващите днес малки юлчета! Hug  bouquet


Момичета, в петък се заформя среща по женски, след 20.30 в Тобако на Московска. Пишете ми на лично или скайп, за да знам колко души горе-долу се събираме.
Виж целия пост
# 635
Честит рожден ден на малките мъници! (не мога да повярвам, че започна сезона на РД-тата)
Виж целия пост
# 636
Здравейте, момичета!
Как хубаво е напекло... Дано целия ден е такъв.
Хубаво настроение на всички!
Виж целия пост
# 637
Честит Вторри Рожден ден, на всички мъници, които имаха до сега и специално на Еленка на Хрис28!

По този случай да кажа, че азгледах списъка и толкова много майки има дето хич не влизат. Дори не го познавам....... Confused

Сакси, аз съм ЗА четвъртък, ама следобед май ще е по-удобно. Ние сутрин докъм 10 се мотаме, събуждаме, закусваме и т.н.

Редактирам: Нали говорихме за паспорта на дете. НБМ ли пита, май? Вчера си оправях аз документите и погледнах. Първи паспорт за детете до 14 г. - обикновена поръчка 10 лв., бърза поръчка 20 лв. и експресна 3 дневна също има ама забравих тарифата.

Злати и там съм ЗА ама ако е раничко, че Мартин ще седи у нас с нашите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 638
Отчет за втори ден на яслата: за час и половина не е ревал само 10 мин.  Crazy Отказвал да яде, да сяда на гърне, хвърлял, блъскал... Усетих голямо облекчение у сестрата, когато ми го предаде да си го взема  Whistling  Иначе още от сутринта усети, че ще ходим пак на яслата и ми отне сигурно към половин час да го облека, голямо тръшкане и рев беше...
kris_iv не се вкарвай във филми от моите писания тук и въобще от всякакви писания за яслите. Много си зависи и от детето, и от правилата в яслата, и от самите сестри, и от какво ли още не.
Дени, не знам това, което си адресирала към Юцка дали не се отнася за мен, че не виждам тя да е коментирала скоро някъде яслите, затова ще отговоря  Simple Smile Няма как да не го държа в тази група, понеже друга група просто няма...
Виж целия пост
# 639
Dicey кураж мила  Hug ще свикне постепенно...и Мати сутрин реве, хем вече 2 месеца и кусур ходи, иначе аз от неговата група съм много доволна, лелките са внимателни, децата и те, обаче сега е в сборна група и  ooooh! мъкаааа, тази сутрин едвам го откопчах от крака си... Tired
Виж целия пост
# 640
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , на вчерашните и днешните сладури !!!!
 много усмивки и безгрижно детство им пожелаваме с Мики!!!



........
Дени, не знам това, което си адресирала към Юцка дали не се отнася за мен, че не виждам тя да е коментирала скоро някъде яслите, затова ще отговоря  Simple Smile Няма как да не го държа в тази група, понеже друга група просто няма...
За теб ще е адресирано  Laughing , не е за мен.

Астарта големи сладури, твойте деца.

 Аз почнах да рапитвам за цените на детските партита, че да съм потговена- 140-180лв. ще "хвръкнат" за 2 часа  Shocked, но свеки каза , че щяла да даде на МиКи 200 лв. за Р.Д. и аз й казах че партито ще е от нея  Mr. Green

чакам да пускате снимки ор рождените дни вече  Blush  Mr. Green  Blush
Виж целия пост
# 641
Аз почнах да рапитвам за цените на детските партита, че да съм потговена- 140-180лв. ще "хвръкнат" за 2 часа  Shocked, но свеки каза , че щяла да даде на МиКи 200 лв. за Р.Д. и аз й казах че партито ще е от нея  Mr. Green

 #Crazy Потресена съм от цените. Някой преди беше споменал 300лв даже - това за мен е кощунство Crazy

Аз преди на Ясмин 2рия рд не го прзазнувах с деца, мисля и с Ноеми да е така. Първият рд е кеф и за родителите предимно, ама на 2г ..нито ще помни на другия ден кои деца са били, нито че е получила толкова подаръци Crazy Ясмин я водихме на Sea Life - нещо като зоо парк само с риби обаче и до ден днешен го помни Peace Виж вече на 3г си помнят повече, играят сами и целия стрес и разходи по си заслужават Peace
Виж целия пост
# 642
МАМЕШКА СРЕЩА В ПЕТЪК!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=506015.msg15524722#msg15524722
Виж целия пост
# 643
Софийска среща с деца
Виж целия пост
# 644
Честит 2-ри рожден ден на всички юлчета, родени през юни 2008! Безгрижно детство и много усмивки!
Нашият рожден ден беше вчера, вкъщи, скромно с няколко дечица. Малко фото ви пращам. Тортата е мое производство, много вкусна, но украсата ми се разтече,защото нямахме ток 2 часа преди това. Въпреки това беше много весело за децата.
http://storage1.album.bg/c61/p1060568_d6d42_23822141.jpg
http://storage1.album.bg/0b0/p1060550_4f898_23822137.jpg
В събота ще кумуваме и Илона ще е с туту-то, с което обра точките вчера. Благодаря на Бухтичка от сърце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия