"К" като Кипър или "К" като "карък", с лятото да дойде края на всеки дяволък{34}

  • 31 634
  • 737
# 210
...добро утро...маменца трябва да се приготвям та набърzо да драсна на Галето.Мацинка,не се притеснявай,доколкото zнам вече на аерогарата в София,директно пред входа,има само фирмени таксита,с които са склучели договор,в смисъл zабранено е zа "частни таксита".Точно кои фирми са,не мога да ти кажа,но всички непосредствено пред двата терминала са на нормални тарифи....дано не се е променила таzи ситиация,но така чух докато си бях в Софиа последния пат...на добър път Hug
Виж целия пост
# 211
Минавам сами телеграфно да кажа "здрасти"
Анченце, не е почивка, пиле, ами си е работа това в Пакистан! Отиваме с мъжо за семинари на колежа, в който работим и съответно да наберем студенти от там! Иначе почивка при бомбите  Crazy  сакън!
А междувременно ще се насладя на свободното време, което ще имам там, а то няма да е малко, и ще направя малко шопинг! Първия път ужасно се изненадах колко ниски са цените на качествените дрехи и обувки там!
До скоро!
Виж целия пост
# 212
Минавам сами телеграфно да кажа "здрасти"
Анченце, не е почивка, пиле, ами си е работа това в Пакистан! Отиваме с мъжо за семинари на колежа, в който работим и съответно да наберем студенти от там! Иначе почивка при бомбите  Crazy  сакън!
А междувременно ще се насладя на свободното време, което ще имам там, а то няма да е малко, и ще направя малко шопинг! Първия път ужасно се изненадах колко ниски са цените на качествените дрехи и обувки там!
До скоро!
...аааааа щом викаш по работа...ок...направи снимки,а Naughty Wink Laughing
Виж целия пост
# 213
Момичета уф претоварена съм от работа  ooooh!ама викам да намина за малко Hug..ако някой пропусна в калабалъка моля да ме извини ...... Embarassed
Мастерче Чрд и от мен   bouquet...Жива, здрава и щастлива......bouquet.....Да се радваш на добри и верни приятели......ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ да дойде още утре ......ЗАПОВЯДВАМ!!!!!......и много много целувки от мен  Hug Hug Heart Eyes
Деситка smile3521 smile3521....ей за точно такава планина говоря да му се невиди ...ама де тук в Кипър таквиз прелести smile3506 newsm53
Кафенце.....Щом не искаш да пропускаш .....отивай ......но.....първо......внимавай при най малкото опасение че нещо състоянието ти не е нормално веднага тичай при доки там .........второ.....избягвай особени ястия със люти подправки те предварително предизвикват повръщане и съответно дискомфорт на стомахчето .....дето има една дума карай на шопска салата и пържени картофи ....за десерт крем карамел tooth tooth
Муци.....БЛонди кога тоз репортаж бе хора ейййййййййй сигурно е бил вчера като не можах да отида ....такъв инфарктен ден от работа не съм имала от години .....от десет сутринат до шест вечерта в офиса #Crazy
.......обаче все пак ме радва факта че сте очаквали да ме зърнете newsm08
Блонди абсолютно подкрепям това което е написала Винаги ....доста е трудничко напоследък ....е в момента търсим едностаен апартамент под наем за чистачката и наемите са 350 и нагоре  #Crazy #Crazy.....говоря за обзаведени ..... Naughty.............имам познат който търси готвач във вътрешна кухня обаче трябва да го види да го пусне да работи да го пробва и тогава ...... Thinking.....
ако може да се организира със фирма пък ние оттук ще я проверим за да не изгорите ... Peace
Гери 1912 първо добре дошла при нас  Peace......а сега разкажи нещо за себе си къде смяташ да дойдеш какво си решила и т.н. ние ще помогнем с актуална информация ......не мисля че най важното нещо за едно пребивавене в чужбина е колата маска или интернета .........има и интернет кафета за тази работа ......а колата маска има толкова различни марки ....дори и български та свят ще ти се завие Sunglasses
Момичета ще намина по после че съм гладна като вълк newsm22 newsm22
Виж целия пост
# 214
                                            

ауууу блонди страхотно аватърче Heart Eyes Peace
Анче, нали,нали... Wink Mr. Green  - продължавам да съм си Redhat, само че тоя път шапото е в стайлинг
"ято лястовички сви гнездо на главата миStuck Out Tongue Winking Eye: reverance hahaha hahaha    ------- А по въпроса на братото ще съм ти благодарна, ако се поослушаш и поразпиташ, както и Весич, на теб тоже! Flowers Bouquet

Апропо, Винаги, Катич, знам, бе мичкиии.... нали съм постоянно присъствие в темичката и наблюдавам каква е неустойчива обстановката с работата и при вас на острова Rolling Eyes.... и точно това тръгнах да  му обяснявам на братото най-напоително и за да не съм голословна, с различни примери от споделяното през последните месеци... Той ми "да"-
ка уж, ама пак настоява, че друг вариант няма ако иска да си изчисти по-бързо задълженията Rolling Eyes.... - изтъква като аргумент това че е сам, можел и на две места да се хване, квартирата с друг щял да дели, пари да праща да му разплащам хавите, хем и на нашите да помагал  и т.н...... После нали съм ви разправяла, че и той има една близка приятелка в Лимасол /омъжена за местен/, та и нея я е ангажирал..., пък тя му била разправяла, че преди 4-5г. като заминала в началото нямала близо месец работа, пък после, не щеш ли, се уредила като сервитьорка в някакъв ресторант за 1600Е.... Аз се опитах да му обясня, че това си е било жив късмет и че в най-добрия случай реалистично може да се надява на около 1000Е заплата, ама на, той е от оназ`порода, дето докато не си очука сам тиквата, от приказване само не увира smile3560.... Единственото, заради което не съм тръгнала тотално да го разубеждавам е, че всичко в крайна сметка е въпрос на шанс и докато не опита не се знае Peace

gerry_1912, и от мен  welcome в скромния ни кокошарник! Mr. Green

Девойки, оставям ви сега с пожелание за хубав следобед! smile3525  [/color]
Виж целия пост
# 215
ЗДРАВЕЙТЕЕЕ Simple Smile ами аз съм от Пловдив,сега идвам при приятеля си който е  там от март месец Simple Smile и като за първо пътуване по на далечко ми е доста напрегнато Simple Smile   Crazy
Виж целия пост
# 216
Здравейте и от мен,

Анче, права е Деситка. На летището са само фирмени таксита.
Фирмата е ОК Супертранс http://www.oktaxi.net/cgi-bin/oktaxi.pl
Имат и вътре в салона гише. А, мъжо ти ще каца или ще излита за
Кипър не разбрах. newsm78

Блонди
, много добре е решил браточко. Нека опита.
Нищо не губи. Peace

Гери, добре дошла!   bouquet Ти сигурно на почивка си планувала
да дойдеш в Кипър? Интернет, кола маска.... newsm78
Има фотоепилация и в България. Пробвай!
По думите на някой момичета те освобождава от проблема. А, като чета това най-вече те вълнува и притеснява. А така ще се освободиш от проблема и ще се наслаждаваш на пълноценна почивка. Peace В Кипър има и фризьорски салони и качествени бои за коси, има много хубави кремове и мазила. Не се притеснявай. Heart Eyes А, относно пътуването ...то е само два часа. Flutter

Винаги,
много полезно инфо. А, цените са доста изгодни.   bouquet

Приятна вечер за сега милички!






Виж целия пост
# 217
Муци,в същност за няколко месеца планувам Simple Smile ама ще видиме,за фотоепилация трябваше малко по-рано да се сетя,ще видиме ще огледам там какво има Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Блонди Цял ден днеска се чудя по твоята по точно братова дилема......и ми дойде на акъла че ако може да плува добре и има кетап за тая работа може да се хване наблюдато-спасител към водните паркове например waterworld.....има ги във всички градове и размери Wink Wink......Друго........ да НЕ ИДВА месец август в никакъв случай .....ОБЯСНЯВАМ ...тогава почти всички кипърци излизаме в ваканционна заслужена почивка и определено на никой не му е до търсене на работници ......Средата на септември е добро начало макар че все пак е края на летния сезон но пък ако е в Лимасол там има доста дискотечки и нощни заведение и вероятността за намиране на работа е по голяма ........ Peace.....какво да ти кажа друго освен да го оставиш пък живот и здраве дано има нужния КЪСМЕТ, желание и най-вече издържливост за да успее  bouquet
Гери1912....и аз съм от Пловдив пък и Муцка също пък има и други ама скоро не са писали Wink......та какво да ти кажа .....най важното е че идваш при твой човек .....има къде да се подслониш дето се вика Peace.....а другото какво му мислиш и тук има хора като навсякъде просто говорят друг език Wink......приеми го като предизвикателство да научиш нещо ново ..............е страха от неизвестното си е неизбежен ...... Naughty........но НИЕ всички сме тук и ще си бъбрим и ще помагаме ако се наложи затова сме се събрали такава голяма дружина Heart Eyes.......Пък в крайна сметка няма да е толкова дълъг престоя тъй че няма страшно Peace
Муцеееееее аз докът разтеган локумите и ти вече се изказа Laughing

Момичета не се смейте сега обаче мойте тримата мъже са започнали сериозна футбулна подготовка начело със старши трениор ТАТИ ....... Joy Joy всяка вечер от шест седем са на футболното изгрище на стадиона в близост до нас и се потят и тренират по час час и половина hahaha hahaha.........Чудя се вече децата ли тренират или мойто мъж прави мускули ....... Mr. Green
Виж целия пост
# 219
 Hug  страшно сте мили всички,благодаря,не знаете какъв кураж ми дадохте!!! наистина мн благодаря!!!
Виж целия пост
# 220
това фрапенце ще ни стигне ли ................. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
......айде идвайте че тая кака както му се е подканила може и да го свърши  преди нас ..... Joy Joy
Виж целия пост
# 221
Ехоооо здравейте и от най- великата звероукротителка на годината   ruporuu Laughing
Първо да ви се похваля, че май успяхме да наложим някакъв що- годе ред в йерархията на домашните ни любимци  bowuu Дори ни остава по малко време с мъжО да висим пред компитата, след като трите звяра са нахранени, почистени, нагушкани, разходени и малко набити Embarassed пак нахранени и нагушкани Joy

Катиии, туй фрапенце баш добре ми идва Peace

Анче, Муци ти е дала даже и сайт със снимки на "редовните" таксита. Запомнете им добре името, защото има ментаци, които невероятно добре са наподобили фирмения им надпис. Само лицензираните таксита "ОК Супертранс" имат право да взимат и оставят пътници на алеите пред входовете на летището и централна автогара. Мошенниците обикновено прилъгват жертвите си пеша към автомобилите, които са паркирали извън тази зона. Моят съвет е дори да вземеш "добро" такси първо да попиташ за цената на курса - т. е. "от тук до там колко пари ще ми вземеш горе-долу?" С тази система аз никога не съм плащала повече от 17лева за курс от летището до автогарата (и обратно), но съм слушала за изгорели с по 80-100 лв за същото разстояние #Crazy

Блондич тая кака в Лимасол направо ме разстреля Shocked
Цитат
пък тя му била разправяла, че преди 4-5г. като заминала в началото нямала близо месец работа, пък после, не щеш ли, се уредила като сервитьорка в някакъв ресторант за 1600Е.
Силно скептична съм към това изказване.... това най- вероятно е сумата заплата+ бакшиш (ако наистина работи като сервитьорка Wink). Аз лично досега не съм чувала за такава базисна сервитьорска заплата newsm78 особено в Лимасол, където заплатите са по- ниски от Пафос или Ларнака (колкото и абсурдно да звучи). Пак лично мое мнение е че най- благоприятен район по съотношение заплащане - разходи за живот е Пафос. В Лимасол особено напоследък ми се струва безумно положението с цените Thinking ниЙ затУй още си кЮтаме на селУ Twisted Evil

Гери, твойто лИбе къде се подвизава? А ти планираш няколко месеца ваканция или ще се оглеждаш и за работа? Сори че и аз те зачесах с въпроси, ама пусто любопитство Embarassed Hug

Кати, не се оплаквай от тренировките на домочадието Naughty Тъкмо ще се въртят около теб трима принца в перфектна форма за борба с дракони, ако се наложи да спасяват принцесата си Heart Eyes

Кафенце, да се вардиш много щом си твърдо решила да пътуваш Hug

Мацоранки, аз ще помързелувам малко, докато животните са се отдали на сиеста



Между другото след злополучния опит с боядисването smile3557, косата ми е с почти такъв цвят
Виж целия пост
# 222
vesy75, няма проблеми Simple Smile ами ще се оглеждам и за работа,ако изкочи нещо добро е добре дошло.Иначе моито мъж е в Паралимни  Simple Smile
Виж целия пост
# 223
ехоооо..нямам време много да пиша... Crazy..четох ви Peace

имам едно малко допитване до кипърските мами newsm78...кога почват децата у-ще Mr. Green Crazy на коя дата?

за сега чао и после ще мина по подробно Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 224
Девойки, идвам да ви почерпя за на кака диването smile3560
дето днес ми е рожденик...



Весич, и на мен ми се видя невероятна такава заплата Crazy... дори и само от това, дето съм чувала с ушите на страничен слушател покрай ваши коментари. Вероятно мацката е имала предвид, че 1600Е си ги е докарвала на месец /основно възнаграждение + бакшиши/, ама мойто братле чува каквото му се иска да е  Stuck Out Tongue Winking Eye hahaha ----  А цвета на косата на мадамкатата от снимката никак не е лош между другото Wink

Катич, мерсаж за фрапето!

Аз утърчам сега, че имам час за подстрижка, за който вече съм закъсняла fiuuuuuu  angel008
Чао ви до по-къснооооо... nuts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия