"К" като Кипър или "К" като "карък", с лятото да дойде края на всеки дяволък{34}

  • 31 634
  • 737
# 225
Анче, аз разбрах за 09.09, но не съм сигурна.
На вниманието на всички (особено на Веси, че линка дето и дадох май не е много читав), които искат да учат чужди езици предлагам този сайт -
 http://www.goethe-verlag.com/book2/index.htm
натискате върху флага на страната, чийто език искате да учите. Има и аудио за да се чуе произношението.
Гери, не бой се, всичко ще намериш в Кипър, даже неща за които не си знаела, че съществуват  Simple Smile
Блонди, жив и здрав да е, много да те слуша и да ти помага братлето!
Виж целия пост
# 226
Ехеее, Винаги, златна си  bouquet Сега ще мога да направя и първи стъпки към мечтата си да науча и немски newsm44 с тия MP3-ки.

Блондич, Честито на рожденника  ura Както сте я подкарали на празници напоследък - дано не се отървате от здраве и добро настроение Hug
Виж целия пост
# 227
БЛОНДИ

...

.МОЯТА КЛА-ИАТУРА НЕ ПИ6Е Mr. Green....

НО ЗА --чКИ Hug Hug Hug Hug Hug Hug

МА-ТАРчЕ Hug Hug


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 228
Цвете, честит имен ден на Йоана! Със здраве да си носи името!

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B5%D0%BD

Пепитке, дано се оправи клавиатурата и да ни зарадваш с добри новини! Как са дечицата, а вие с мъжо? Съседите оставиха ли ви на мира?
Виж целия пост
# 229
ДЗЪН!Понеделника пътувам 10:30 вечерта,сега ми сервираха,в шаш и паника съм  Joy
Виж целия пост
# 230
Мацоранки, как сте бря?!... Mr. Green

Цветюхче, жива и здрава да ти е именичката и нека Св.Йоан бди над нея и цялото ви семейство!  bouquet

Винаги, за пореден път много полезен линк даваш /за чуждите езици имам предвид/ Hands Clap Ще го имам на ум за първа страница на следващата тема  Hands Thumbsup

Пепич, к`во става с твоя Лапчо - шЪ гУ бъдИ ли, ил`мъжО шЪ ти подарява нов fiuuuuuu smile3508..

Весич, душко...
Цитат
Блондич, .... Както сте я подкарали на празници напоследък - дано не се отървате от здраве и добро настроение Hug
мамахен и братото са им през 5 дни рождените дни..... и това ми припомня, че съм чувала да разказват /понеже нали в по-зряла възраст сме раждани/, че татко се будалкал с майка докато била мноооого preggo с брат ми дни преди рождения й ден, та й казвал "Айде де, роди го, че да казваш,че си родила на 30+  а не на 40" smile3560 hahaha hahaha

Апропо, благодаря ви за поздравленията и пожеланията към какиния Убостник! Mr. Green
Виж целия пост
# 231
Цункииии zа всички Ви Hug Hug Hug
Времето се оправи и иzполzвам да ходя на плаж на еzерото,докато детенце е на детската до 30.06 и после един месец сме си двамцата във ваканция Crazy Partyдокато стане време на 09.08 zа детската градина вече Wink
Иначе zа преместването в Университета в Баzел ударих на камък ooooh!И сега пък ми искат един документ от БГ....много ми се стъжни,тъй като тук в Баzел програмата е раzлична от Цурих и имат само 5 иzпита,на края на годината,а на 8 и квотата на скъсаните студенти не е 70%,а от 200 са скъсани само 7,което е в нормалните рамки...абе дано,че така ми е криво...но да сме ЗДрави Praynig Party
Мацинки,отивам да се оправям с детенце,да си капеме преди да трагнем и многоооо слънце и усмивки Hug Hug Hug
Катенцееее,ех че франпенцеееее ми се препииииииии Heart Eyes
Блонди,многоооо zдрава на братчето ти и дано му иzлеzе късмета по КИпрото  bouquet  bouquet Money
Виж целия пост
# 232
 Party Party PartyВсички зажадняли да заповядат................. Party Party Party
.....и разбира се най вече Десита Wink
Веси пускай една снимка да видим цвета де..... Mr. Green...пък веднага ще ти кажем дали ти утива..... Sunglasses......ще ме извините ама това с "у" ли се пише или с "о" Embarassed
Анче У-щето започва на 9 !!!!!!!!  Peace
Блонди ЧРД на братото   bouquet  bouquet с малко закъснение ама пожеланията са от сърце.......ако не е срещнал да срещне любовта на сърцето си ако не в БГ то и тук в Кипър Heart Eyes.....да е щастлив и мнооооооого мноооооооооого да успее ако не в БГ то тук в Кипър....... Heart Eyes.......и да ви се радва на вас цяяяяяяяяяялото семейство ако не в БГ то тук в Кипър..... Mr. Green...Никога не е късно за една почивчица  Laughing
Гери1912.....Приятно пътуване .....  bouquet..не се шашкай приготви си нужните неща ......НЕ ЗАБРАВЯЙ ......банските..... Joy.....шапка с голяма периферия .......и сладки малки сандалки за плажа........ Peace
ако се чудиш за нещо дали да го взимаш питай ще ти кажем Peace
Момичета после пак че имам малко работа Naughty
Виж целия пост
# 233
  ехо здравейте  Party

включвам се за последно от Кипърска земя Mr. Green

тук е лудница Crazy..чанти и прочие...напрежение на 6 Mr. Green...не съм маниачка на пътеществията,особено със самолет ooooh! Tired

за сега ви прегръщам и отново ще се включа от Българска земя Hug(дай Боже Praynig Whistling)
Виж целия пост
# 234
Анче, лек път! Много хубаво да си изкарате! Незабравимо лято и на дечицата пожелавам.
А за всички екс-бойфрендове ти си знаеш  Wink
Виж целия пост
# 235
Добър вечер, девойки...наминавам на бърза вечерна проверка, ама като гледам много е кротко днес в темичката... Whistling

Анче, пиле шарено, попътен вятър в крилете на самолета, носещ ви към родината Hug....и много прекрасни емоции.... А ако е рекъл Бог, ще се и видим....много ми се иска Heart Eyes

Катич, Деситка, благодарско и на вас за пожеланията към братлето! Hug

Милички, хубава петъчна вечер и  
Виж целия пост
# 236
Хайде доброоооо утрооооо....чакам Ви на кафенцеееее


Катенце,мерсииии zа фрапенцетоооо....ех колко е хубаво самооооо Hug Hug Hug
Цвети,честит имен ден на малкото слънце Йоана  bouquet
Анче,хайде да си иzкарате  ваканция супер в БГ ...на добър път Peace Hug Crazy
Гери и на теб,на добър път Peace
Пепи,лиспва ни Пепита тук Sad
Блонди,мила Блонди....няма zначение,че не си се ралиzирала като адвокат или магистрат като цяло...с твоите поzнания помагаШ на многооо хора и пак си практикуваШ zнанията...а най голямото приzвание в Живота ти е Змейка и толкова те респектираме zа което...многоооо цункииии
...Остявам ви сладуранки...тук едно хубаво време,ей отвори ми се дуШичката вече...но друго си е на моренцето.... Hug
Виж целия пост
# 237
Благодаря на всичкиии  Hug малко остана,багажа е почти готов,мн се шашкам да не забравя нещо,но това ми е обичайно състояние  Flutter
Виж целия пост
# 238

ЗА **ЧКИ Hug Hug Hug Hug...ЧЕТА *И, АМА НЕ  МОГА ДА ПИША  Mr. Green Mr. GreenДО *РяДА щЕ Е ТАКА
ТУК   umbrella,НО Е ТОПЛО


Пепич, к`во става с твоя Лапчо - шЪ гУ бъдИ ли, ил`мъжО шЪ ти подарява нов fiuuuuuu smile3508..
newsm62 smile3508 smile3508..ДАНООООООО

НА **ИчКИ Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 239
Аууу, май пропуснах изпращането на Анчето smile3538
Анчей - да си изкараш незабравима ваканция и да се наситиш на всички неща, които ти липсваха от Родината Hug Hug

Гери и на теб лек полет Peace и не се шашкай - тук има почти всичко - каквото си забравила ще си го набавиш на място  Wink

Десита ей, умислих те с тия зимни температури cold Ноооо сега вече съм спокойна, че сте открили сезона  grinning039

Пепит, умирам си от смях с твойте изядени фрази Joy и аз стискам палци за нов лап-и fingerscrossed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия