"К" като Кипър или "К" като "карък", с лятото да дойде края на всеки дяволък{34}

  • 31 634
  • 737
# 435
Веси, дипломатическата поща пътува веднъж на 3месеца. Така, че зависи кога ще тръгне от там, а не от датата на издаване на самия документ. Аз бях подала за паспорт преди 2години, но като се наложи да тръгнем за Катар, пътувах до БГ с личната карта и там го издириха - беше в София и си го взех. Разбирам, че ти нямаш с какъв документ да пътуваш и че е по-различно.
Анче, хайде като се настроиш на кипърска вълнА, се обади да заформим мухабета. И Пепитка е навита за събота.
Пепита, Бен10 има 2 вида двойни моливника в Джъмбо. Аз купувах за подаръци на братовчедите на Инес. Ако няма в Ларнака, кажи да взема от тук.
Мога под секрет да ви кажа, че Дани и Мирка са страхотни мадами на живо  Wink
Милички, оставям ви и много ви прегръщам  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 436

 ДОБРО УТРО, ДАМИ! Весел и лек ден ви желая!
П.П. Винаги, мерси за комплимента  Crazy! И ако правите среща в Ларнака, споделете координатите, че току виж и други решили да се появят...нали...Целувкиии
Виж целия пост
# 437
здравейте girls,
аз ви чета и често се усмихвам на кометарите, които си разменяте, но все не мога да се включа, че ми се струва, че ще е като 'непознат се меси в разговора' Simple Smile но този път реших да пиша. ако имате среща в никозия - може да споделите.
 Hug
Виж целия пост
# 438
Добрутроооо!
amelie ,ми то и моите появи са епизодични,ама се намесвам аз... Mr. Green
Пепиии,стегнахме я!Останаха само маратонките за физическо.Ама ми е кривооо и ми се реве постоянно!Моето малко момиченце тръгва на училище..Много ми  е притеснено! ConfusedОсвен за самата нея и за това,кой ще я взема,как ще си нагласим програмата с тия мои смени...Уффф,не знам.Исках отпуска за другата седмица,за да видим,кое на къде ще е,но утре ще разбера,дали ще ми дадат.И така.Въпроси имам много,но хаотични и глупави някак си...За това ще се въздържа. Crazy
Нели,благодаря за комплимента!И аз ти го връщам!  bouquet
Блонди,мила,прегръщам те и тук! Flowers Rose Flowers Rose
Желая на всички ви хубава и спокойна седмица! Hug
Виж целия пост
# 439
Момичетаааааааа ей така съм тия дни из магазините smile3540 smile3540 running running......какво да се прави .....ученици, искат всичко готово и ново:dance:

Първо искам да отделя специално внимание на Блонди да й поднеса моите искрени съболезнования .......................незнам какво е чувството да загубиш човек толкова близък и обичан ......... казват, винаги да говорим добри неща за хората които ни напускат ........запомни го само с добро.....Лека му пръст......Нека господ ти помага и закриля в пътя ти от тук нататък....Да ти дава сили да се справяш с ежедневните ти проблеми и терзания..........Пък и не забравяй че освен него bishop...и ТУК за ТЕБ сме всички ние ......целувки от мен и бъди силна spoko

ПО късно ще пиша поотделно на всички други .....сега трябва да тичам за тренировки ...... smile3540 football
Виж целия пост
# 440
момичета ето ме и от Кипърска земя..нямам много време да пиша за сега..минавам само за едно ЗДРАВЕЙТЕ и отивам да разопаковам багааааааааааж  Rolling Eyes

хайде момичета от Кипър..ако имате желание за срещичка тя ще се проведе в събота към надвечер 19-20 часа..пишете коя има желание да присъства Peace Heart Eyes...КАТЕ ,ЧЕРПИШ ТИ  Shocked Crazy Thinking Joy hahaha Mr. Green....МАЙТАП Naughty Laughing...аз ще се видя с теб в най-скоро време...даже преди да прочетеш това Laughing
Виж целия пост
# 441
хайде момичета от Кипър..ако имате желание за срещичка тя ще се проведе в събота към надвечер 19-20 часа..пишете коя има желание да присъства Peace Heart Eyes..[i
   И къде бря  newsm78 newsm78 newsm78? Точни координати уточнете, милички!
Виж целия пост
# 442
ами в ЛАРНАКА...събота-на японски ресторант (при КАТИ6А)-ако котка не ни мине път Mr. Green bowuu-към 19-29 часа..не сме договорили за часа,но предполагам ще е след 19 часа Wink
Виж целия пост
# 443
ха здравейте по едно никое време Hug Hug Hug Hug

Винаги Hug Hug Hug Hugако знаеш моито син как подскочи от радост като разбра,че си намерила касетина newsm44 newsm44 newsm44....чак аз се радвах на неговата радост newsm62...искам да ти благодаря за услугата Hug Hug Hug Hug..,и най-вече каза ,че два дена не са нищо да изкара със старата Naughty,нооооооооо само два ooooh! ooooh!

Дани,изобщо няма да е лошо да се видим,ако имаш възможност Heart Eyes,дет му се вика нали мин.година пропусна ,та тази година да си наваксаш newsm10

Амelie welcome

Мирка...не е срамно,че се просълзяваш smile3518...моя ще е в 3.ти клас Embarassed Embarassed и аз подсмърчам Joy...и ако ме питаш защо newsm78 newsm78 newsm78 newsm78...отговор нямам Embarassed
.Въпроси имам много,но хаотични и глупави някак си...За това ще се въздържа. Crazy
newsm78 newsm78..че защо да не питаш...ние ще помагаме с каквото можем Hug Hugа защо маратонки за гимнастиката..купи някакви спорти обувки,с които и на у-ще да ходи и на гимнастика,да не се преобува,поне аз така правя Peace

Катиии..е па намерихте ли каквото търсихте newsm78..те нашите дЯца,все недоволни и все по новото гледат Mr. Green,ама кой ги е свикнал така newsm78 newsm78 newsm78..познай от първия път tooth

Галинкеееее....опссссссс,добре си се завърнала  bouquetто твойто миткане пък на квО приличЪ smile3534...АЙДЕ туряЙ newsm08..очилата и потниците и се стягай за лято  Nature Sunny бих те поканила на плаж  grinning039амЪ да не вземеш да изгориш hahaha,че после Гого #2gunfire #2gunfire

Оххххх,аз какво да ви кажа,май малко пренатоварих програмата на Григори newsm78..вторник и петък-футбол,понеделник и четвъртък -диетера....срядя и събота-таеквондо.... #Crazy #Crazy... и сряда и събота-футболни мачове...понеже вече е 3.та година и е голям smile3505...само не знам кога ще смогне с уроците newsm78 newsm78,и за по 1.5 ч на целодневно,ако успеем newsm78

хайде приятна вечер на всички Hug Hug Hug

Блонди...само да попитам...къде си  love001 и как си Hug Hug

Виж целия пост
# 444
Добро утрооо...

Винаги, Мирка, Кате Hug Hug Hug благодаря ви!

Пепич, тук съм душко, ама не ми остава време да се разпиша....Иначе не се тревожете всички - добре съм. Въртележката на ежедневието пак ме завъртя, но сега и с нови ангажименти. Кво да ви кажа - след като цял живот на човек му се налага да се занимава с разни бюрократични галимации, и след като си умре бюрократщината продължава, ама остава за живите занимание smile3544 .....И ха познайте от 3 пъти в нашия случай кой конкретно жив търчи да ги урежда тия истории fiuuuuuu естествено че Блонди-лудатаКалинка smile3560

Така че, девойки, оставям ви сега, защото вече изоставам от графика за деня clock icanfly
Галче, и тук добре си се завърнала!
Амели welcome и от мен и пиши, нИдей да се срамуваш Mr. Green

Целувки на всички Kissing Heart и слънчев ден ви желая! sun
Виж целия пост
# 445
ах, че сте милииииииии  Heart Eyes
<a href="http://365project.org/photomom2010/365/2010-05-12"><img src="http://media.365project.org/1/216275_dmnqwx0568_m.jpg" alt="Abby's cookie   on 365 Project" title="Abby's cookie   on 365 Project" width="550" height="351" border="0" /></a>
аз се все още се просвещавам в захранването и затова не ми остава мн време, но скоро и това ще се поправи.
хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 446
kateeeee запазвай маса за 4-ма за събота ама сериозно..сега като те видях на клона Wink(кой друг ще идва?за сега сме аз,винаги и сие Mr. Green-децата имам в предвид Peace)
Виж целия пост
# 447
Идааааааааааа идаааааааа Party Party
 Анче добре дошла .......  bouquet...ама нещо ме хвърли в оркестъра с тия сссссссрещи дето ги уговаряш...newsm09 newsm09.......лошото е че ако е в нашия ресторант първо децата няма къде да играят и второ по това време в ресторанта е ТИНГА ..както обича да казва мойто мъж или преведено на български..Да хвърлиш игла няма къде да падне ......та уви трябва да мислим нещо друго хем да са доволни децата хем ние Thinking....например не е лошо на Старото ГСЗ което е точно зад ресторанта има игри за децата пързалки, надуваеми разни за скачане, бънджи за деца е разбира се всичко е със заплащане ама има и варианти съвсем за без пари казвайте да мислим ако е така  Heart Eyes
Пепи всичко намерихме слава богу ooooh!...а вчера видях новото филадио на Поп Лайв там имаше касетини на Бен тен ....незнам дали са пристигнали в магазина виж ако искаш а и не бяха много скъпи нещо около пет евро ако не се лъжа newsm78
Амели няма страшно бе човек изказвай се наволя ...... Hug......ако има нещо не в крак ще те оправяме , поправяме и т.н.  Peace.......с какво се захранвате ако не е тайна надявам се не със тези бисквитки дето си ги пейстнала Twisted Evil
Мирка и при мен е същата галемация  ooooh!......как ще тичам от единия край на града до другия .....кой кога ще взема и т.н. ама май я заформихме програмата що годе .....е ще тича малко и дядота ама докът го има ....да е жив и здрав ще помага   bouquet

И ДА НЕ ПРОПУСНА АКО МОЖЕ СРЕЩАТА ДА Е ПО КЪМ КРАЯ НА МЕСЕЦА ТАКА ДЕ ДА ВЛЕЗЕМ МАЛКО В РИТЪМ  #Crazy #Crazy Wink

Виж целия пост
# 448
кате...ами ние ще сме с големите деца -само...ако никоя друга майка не дойде..оставаме в японския на вечеря-искаш или не Laughing...а ако дойдат и други майки,чесно казано не знам кои Mr. Green..тогава се местим някъде другаде...,но с винаги рещихме ,че културно ще си седнем и ще си хапнем японска храна заедно с Антзи и Инес Wink
Виж целия пост
# 449
а за теб..ти двете дзверчета Laughing ли ще взимаш?те слушат ли?аз например с Антзи съм ок,тя е кротка....когато сме на ресторант.....казвайте.......ХАЙДЕ...ТО КАТО ГЛЕДАМ МАЙ САМО  newsm78 АЗ ,ВИНАГИ И КАТИ6А Peace...

Значи аз какво предлагам Mr. Green bowuu.. до петък-10 септ надявам се някоя майка да се включи и прояви интерес към срещичката ни bowuu...която ще се проведе както предложи Катето на ГЗС-Ларнака--събота-11 септ където има място за игри Peace..за час не знам Crazy...но ако се включи някоя мама и се съберем няколко ще решим за часа Peace...ако не. Crossing Arms..отиваме с Винаги на ресторант bowuu Whistling


и пак съм аз скъсах се да редактирам Crazy Laughing...кате..понеже винаги е тук в Кипър до 13.септ  Peace и затова така на бързо се организирахме за срещичката bowuu...но както по горе предложих Mr. Green Wink...ако се затрудните-няма проблем Heart Eyes...аз и винаги ще хапнем японско Laughing Flutter bowuu..пък срещичка по -късно пак ще направим и ще дадем предложения по от раничко Wink Heart Eyes Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия