Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява пълномощно за пътуване на дете в чужбина?
Кой е най-добрият памперс за предотвратяване на нощно напикаване?
Какво е препоръчителното положение за поставяне на памперс при момче?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява пълномощно за пътуване на дете в чужбина?
Пълномощното за пътуване на дете в чужбина е документ, който се издава от родителите и позволява на детето да пътува с един от тях или с друг близък роднина. Това е необходимо, когато единият родител пътува с детето без другия. Документът се изисква за осигуряване на безопасността на детето и предотвратяване на незаконно отвличане.
-
Кой е най-добрият памперс за предотвратяване на нощно напикаване?
Най-добрият памперс за предотвратяване на нощно напикаване, според опита на участниците в дискусията, е марката Nanny Flexi Care. Те споделят, че с други марки са имали проблеми с пропускане през нощта, но с тези памперси не се мокрят особено нощно време. Те също така съветват да се внимава с размера на памперса, за да не е твърде стегнат или хлабав при затваряне.
-
Какво е препоръчителното положение за поставяне на памперс при момче?
Според участниците в дискусията, препоръчителното положение за поставяне на памперс при момче е с пишката нагоре. Те обясняват, че това е важно, защото при този начин на поставяне, памперсът не се намокря първо и седи в сухо състояние, което може да предотврати зачервяване или възпаление по-бързо. Също така споделят, че има бебешки пелени, които са по-плитки и са подходящи за по-малки деца.
-
Какви са препоръките за поставяне на памперси при момиче?
-
Какви са препоръките за предотвратяване на нощно подмокряне?
..., а водката ще я сервирам за поливане на следващата тема
Питай детето,нека то ти покаже,а и това ще я зарадва,че вече участва във взимането на важни решения,че се допитвате до нея. 
За висшето си също се получи така...тя ми препоръча право( с литература и история)Накрая зарязах историята след много уроци и труд,защото не ми допадаше...литературата също,защото не мога да зубря анализи,макар да пишех много и хубаво....а можеше да кандидатствам с математика-решавах задачи,докато гледам филм и това ме разтоварваше...ако и бях комбинирала с рисуване за архитектура
Резултатът влезнах социология,която макар и хубава като специалност се преподаваше само на теоретично и отнесено във философски догми и учения ниво.....и ето ме един вишист,който никога няма да практикува....Охххх и аз се поолях,но просто исках да преведа пример от живота си,който ми е показал как да подхождам(не подхождам) един ден към децата си.Стимули да,но решенията ще взимаме заедно.

......ако имаш сили да тичаш според мен ДАВАЙ СМЕЛО НАПРЕД
........та става въпрос за по горния пост на ЦВЕТЕТО........
(за английският)...но защо се чудя..ами както казах..тя има някаква основа покрай роднините
офффффффф сега имам една у-чка...и се качвам на черешата
...ами после

), но и на тези разминали се с истинската си мечтана професия... Не помня вече дали съм ви споменавала, но на мен голямата ми мечта беше театъра 

.
......но това не важи за всички които идват в Кипър .....ние във форумско имаме толкова много примери за обратното ......т.е. независимо от проблемите и безработицата да успеят и да продължат да са в Кипър ......