ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 73 601
  • 1 307
# 1 260
Форумите са сайт в Интернет и за да се ползват е необходимо само браузер, не са необходими други специални приложения.
Всеки iPhone има Safari браузер, а може да се инсталира и Opera mini.
Виж целия пост
# 1 261
Все още не мога да редактирам първия си пост в тази тема...

Би трябвало вече да може да редактирате. Моля, проверете и пишете дали всичко е наред.
Виж целия пост
# 1 262
Форумите са сайт в Интернет и за да се ползват е необходимо само браузер....

Да разбира се, с браузера винаги става, но не е лесно: бутончетата и линковете са малки и е трудно да се уцелят, често няма оптимален размер на буквите.

Има приложения като Tapatalk и Forum Runner, които позволяват ползването на форуми в по-удобен формат на смартфони, но изглежда трябва администратор на конкретния форум да направи нещо.

Може би ако има повече интерес... в бъдеще може да се направи?
Виж целия пост
# 1 263
Днес се сблъсках със следния проблем:

Когато влизам във форума- компютъра ми автоматично ми е запомнил паролата и потребителстоко име. Днес реших малко да променя профила си и видях, че посоченият от мен e-mail не е актуален и не е активен. От друга страна- за да го актуализирам- формата за регистрация ми изисква парола, която аз съм забравила  Embarassed, пък явно не мога да си я получа по ел.поща.

Случаят ми изглежда неразрешим!

Може ли нещо да се направи ???
Виж целия пост
# 1 264
Аз просто искам само да кажа, че вече нямам проблем с  
- винаги и във всяка тема показва първото мнение. Супер! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 265
Днес се сблъсках със следния проблем:

Когато влизам във форума- компютъра ми автоматично ми е запомнил паролата и потребителстоко име. Днес реших малко да променя профила си и видях, че посоченият от мен e-mail не е актуален и не е активен. От друга страна- за да го актуализирам- формата за регистрация ми изисква парола, която аз съм забравила  Embarassed, пък явно не мога да си я получа по ел.поща.

Случаят ми изглежда неразрешим!

Може ли нещо да се направи ???

Напишете ЛС /до админ или мод/ с валиден e-mail, който да бъде добавен в профила Ви на мястото на неактивния.
Виж целия пост
# 1 266
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=291454;sa=showPosts

Това тук не е ли реклама  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1 267
Все още не мога да редактирам първия си пост в тази тема...

Би трябвало вече да може да редактирате. Моля, проверете и пишете дали всичко е наред.

Не, все още не мога да редактирам. Sad
Виж целия пост
# 1 268
И аз да кажа, че нямам повече проблеми с новите публикации.  Peace Благодаря!
Виж целия пост
# 1 269
И аз да кажа, че нямам повече проблеми с новите публикации.  Peace Благодаря!

И при мен е така. Peace
Виж целия пост
# 1 270
Все още не мога да редактирам първия си пост в тази тема...

Би трябвало вече да може да редактирате. Моля, проверете и пишете дали всичко е наред.

Не, все още не мога да редактирам. Sad


Моля, проверете отново. Извинявам се за забавянето!
Виж целия пост
# 1 271
Хващам се за последния.
Искам да попитам, защо не ми се появяват постовете в няколко теми. последно писах в Родители в Чужбина - "Как решихте да емигрирате". Регистрирана съм от 2007, но предимно воаьорствам и за трети път ми се случва да пиша в тема, която мисля че мога да дам информация, а мнението ми да не излиза. Виждам го в профила си в "последни публикации", но не и в темата. Има ли ограничение за писане в посочената тема или е технически проблем?
Виж целия пост
# 1 272
Бихте ли ми отговорили и на моя въпрос,във форума "На пазар" пишеше да задам въпроса тук и затова попитах,да не съм объркала мястото или може да сте ме пропуснали. Затова се самоцитирам
Здравейте Simple Smile
Бихте ли ми казали дали мога да публикувам обява за продажба на гел редуктор за стрии купен от мен,но не ми влезе в употреба,в подфорума продавам,предлагам,подарявам newsm78.Прочетох,че се публикуват само обяви за продажба и предлагане на бебешки и детски стоки и артикули, предназначени за бременни жени и кърмачки,но се чудя дали този гел спада към артикулите за бременни и кърмачки.Благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 1 273
Хващам се за последния.
Искам да попитам, защо не ми се появяват постовете в няколко теми. последно писах в Родители в Чужбина - "Как решихте да емигрирате". Регистрирана съм от 2007, но предимно воаьорствам и за трети път ми се случва да пиша в тема, която мисля че мога да дам информация, а мнението ми да не излиза. Виждам го в профила си в "последни публикации", но не и в темата. Има ли ограничение за писане в посочената тема или е технически проблем?

Сигурна ли сте, че сте финализирали публикациите? Т.е. след като сте публикували и страницата е презаредила, видяли ли сте публикацията си в темата?
Не виждам публикации от посочената тема нито сред Вашите, нито сред изтритите (всъщност нищо не се трие, а само се скриват, т.е. дори да са изтрити, те са видими за модераторите и администраторите, а в случая не виждам Ваши изтрити публикации).


Бихте ли ми отговорили и на моя въпрос,във форума "На пазар" пишеше да задам въпроса тук и затова попитах,да не съм объркала мястото или може да сте ме пропуснали. Затова се самоцитирам
Здравейте Simple Smile
Бихте ли ми казали дали мога да публикувам обява за продажба на гел редуктор за стрии купен от мен,но не ми влезе в употреба,в подфорума продавам,предлагам,подарявам newsm78.Прочетох,че се публикуват само обяви за продажба и предлагане на бебешки и детски стоки и артикули, предназначени за бременни жени и кърмачки,но се чудя дали този гел спада към артикулите за бременни и кърмачки.Благодаря ви предварително Simple Smile

Здравейте, за съжаление нито артикулът е допустим за частта с обявите, нито Вашият ранг позволява да публикувате обява за продажба.
Виж целия пост
# 1 274
Все още не мога да редактирам първия си пост в тази тема...

Би трябвало вече да може да редактирате. Моля, проверете и пишете дали всичко е наред.

Не, все още не мога да редактирам. Sad


Моля, проверете отново. Извинявам се за забавянето!

Вече всичко е наред.
Благодаря!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия