фейсбук

  • 294 291
  • 2 278
# 1 725
Не  мога  да  добавям приятели  във  фейса,  някой  има  ли такъв  проблем?
Виж целия пост
# 1 726
Не мога да намеря от къде да си изтрия профила  с тези новите настройки... Ако може да ми подскажете стъпка постъпка...
Виж целия пост
# 1 727
Здравейте Simple Smile
Има една нова лента отдясно,която показва приятелите ти и кой какво е коментирал.Тя как може да се махне,ако въобще може Wink Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 1 728
Не  мога  да  добавям приятели  във  фейса,  някой  има  ли такъв  проблем?
Ако си злоупотребила с поканите..се слага ограничение..за седмица,месец, може и повече Wink
Виж целия пост
# 1 729
Не  мога  да  добавям приятели  във  фейса,  някой  има  ли такъв  проблем?
Ако си злоупотребила с поканите..се слага ограничение..за седмица,месец, може и повече Wink

Хах, това  е  ужасТно, какво  значи  злоупотребила, аз  имам  едва  200  приятеля във  фейса.  Не  е  ли  странно?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 730
Не  мога  да  добавям приятели  във  фейса,  някой  има  ли такъв  проблем?
Ако си злоупотребила с поканите..се слага ограничение..за седмица,месец, може и повече Wink

Хах, това  е  ужасТно, какво  значи  злоупотребила, аз  имам  едва  200  приятеля във  фейса.  Не  е  ли  странно?  Crossing Arms

Ако си изпращала покани на Непознати и те са сигнализирали, се налага това ограничение за изпращане на покани..
Виж целия пост
# 1 731
Не мога да намеря от къде да си изтрия профила  с тези новите настройки... Ако може да ми подскажете стъпка постъпка...
И аз опитах...но също с новите настройки не намерих от къде...Simple Smile

Да не би да не могат да се трият вече профилите?
Виж целия пост
# 1 732

Ако си изпращала покани на Непознати и те са сигнализирали, се налага това ограничение за изпращане на покани..

Хаха, някоя  ревнива  жена, сигурно.
И  сега кво,  нов  фейс  ли  да  правя?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 733
Здравейте Simple Smile
Има една нова лента отдясно,която показва приятелите ти и кой какво е коментирал.Тя как може да се махне,ако въобще може Wink Благодаря Simple Smile

И аз питам за същата клюкарка, само че как да се изключа де не ме съобщава там какво играя и какво правя, ужас, ми то човек не може ли да си бъде инкогнито в тоя фейс?
Не за друго, ами имам един фен, не мога да се скрия от него, като цъкна играта и той вижда, че съм на компа и веднага ми пише .....
Виж целия пост
# 1 734
 И  мен ме  дразни  това инфо  дето излиза. Confused
Виж целия пост
# 1 735
На мен ми излизат само снимки с отбелязани на тях хора, на тези с обновените статуси.
Виж целия пост
# 1 736
Ами ние си го наричахме Клюкарник... сега вече наистина си е така. Не съм открила как да се скрия от тази нова колонка  ooooh!
Виж целия пост
# 1 737
Относно новите списъци, някой забелязал ли е закономерност при предложенията на Фейсбук за "Close friends" (Близки приятели)? Аз си направих списък "Close Friends" и сега Fаcebook ми предлага да добавя още 6/7 човека, но ми показва само и единствено тези 6 -мата и за това си мисля, че не е на случаен принцип. Това са хора, на които аз не разглеждам профилите, а по-скоро имам подозрения, че те разглеждат моя. Да не би така да ги селекционира Фейса, т.е. да ми предлага за близки приятели, тези, които най-често ми гледат профила? Някой да има подобни наблюдения? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 738
Такааа, да попитам, че вече много ме дразни тази работа  #Cussing out
Пускам музика във Фейсбука чрез "копиране" от Ю Тюб и "поставяне" в полето "обновяване на състоянието". Първо, защо в това поле се изписва активен линк към песента, а отдолу, след една хоризонтална пунктирана линия, се появява картинката към песента и името на самата песен, така както е в Ю Тюб? Ако искам да добавя коментар към песента, натискам Enter и над въпросната пунктирана линия мога да си добавя коментара. Дотук горе-долу нещата са логични... Когато, обаче, натисна "публикувай", и на стената ми, и на началната страница, не се появява картинката към песента и заглавието й, а се появява само www.youtube.com. При щракване върху този линк се отваря действително песента, която съм публикувала, но мен безумно ме дразни това ограничаване на картинката и заглавието на песента. Допреди няколко дни този проблем не съществуваше и песните си се появяваха съвсем нормално. Аз лично съм логната в Ю Тюб, имам там списък с любими песни. Независимо дали пускам във Фейса неща от този списък, или извън него, резултатът е един и същ - www.youtube.com!!! #Cussing out Моля да ми помогнете да се справя с това! Пускам музика с голямо удоволствие и настроение и като видя само един плосък адрес на сайт, а не снимка и заглавието на любима песен, направо ме хващат бесните!!! Благодаря предварително и сладки сънища!!!
Виж целия пост
# 1 739
Такааа, да попитам, че вече много ме дразни тази работа  #Cussing out
Пускам музика във Фейсбука чрез "копиране" от Ю Тюб и "поставяне" в полето "обновяване на състоянието". Първо, защо в това поле се изписва активен линк към песента, а отдолу, след една хоризонтална пунктирана линия, се появява картинката към песента и името на самата песен, така както е в Ю Тюб? Ако искам да добавя коментар към песента, натискам Enter и над въпросната пунктирана линия мога да си добавя коментара. Дотук горе-долу нещата са логични... Когато, обаче, натисна "публикувай", и на стената ми, и на началната страница, не се появява картинката към песента и заглавието й, а се появява само www.youtube.com. При щракване върху този линк се отваря действително песента, която съм публикувала, но мен безумно ме дразни това ограничаване на картинката и заглавието на песента. Допреди няколко дни този проблем не съществуваше и песните си се появяваха съвсем нормално. Аз лично съм логната в Ю Тюб, имам там списък с любими песни. Независимо дали пускам във Фейса неща от този списък, или извън него, резултатът е един и същ - www.youtube.com!!! #Cussing out Моля да ми помогнете да се справя с това! Пускам музика с голямо удоволствие и настроение и като видя само един плосък адрес на сайт, а не снимка и заглавието на любима песен, направо ме хващат бесните!!! Благодаря предварително и сладки сънища!!!
Картинката трябва да ти се появи под пунктираната линия.Ако я няма ,няма да се появи и после.А отгоре,над пунктираната линия ,адреса го изтриваш и слагаш коментар .Понякога наистина не се появява Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия