Лятото дойде - ОКТОМВРИЙЧЕ иска на море!

  • 28 576
  • 740
# 120
Цитат
С бисквити, солети и подобни боклуци обаче нямам проблем - отваря уста винаги, макар и с "екстрата" че не иска да си слага сам храната в устата Thinking

Същата работа Кали. Телешки салам също не отказваме освен другите боклуци.Ние стоим на 12 килограма вече почти 6 месеца. Става все по-трудно с храненето и отдавна не сме качили и грам. Не ме притеснява това защото изглежда нормално, но си е нерви големи храненето. Научи се и да си блъска главата от инати.При някой друг има ли такъв проблем или подобен с инатлъци , тръшкане и биене? Дани даже понякога се самонаранява. За да ревне първо леко си блъска главата в стената, ако не го заболи достатъчно я блъска по-силно и така преценявайки колко силно да я удари го докарва докато го заболи достатъчно за да почне да реве.Явно от инат не може да докара рева и затова си причинява болка за да се разреве стабилно. Laughing
Виж целия пост
# 121
Мерси,Кали  Hug
Ние пък хапваме стабилно,но определено се инати за всичко останало.Ако не е на неговата-то ревове,тръшкане,чудо...
Когато е недоволен се обръща и ти казва ма-ма-ма(демек уж маймуна по нашенски превод).И като го питаш кой и той казва важно: ти и те сочи с пръст  Laughing Joy hahaha
Виж целия пост
# 122
 Joy
Виж целия пост
# 123
Пуки, с каката имах такъв период с главата, но мина много бързо от самосебе си. Е, сигурно и аз съм променила нещо, но не помня какво. Embarassed newsm78 А може и да не съм, де.
Виж целия пост
# 124
Това моето дете направо ме смайва Rolling EyesНяма заспиванка като се събуди в 0:21 мин и оттогава играе.дОКАТО НЕ СЕ наиграе сега ще ме държи.Та може и до сутринта да изкараме както е тръгнало.Разказва ми играта-как се играе нощно време и как не се спи Simple SmileНаправо в рекордите на Гинес могат да ни пишат по неспане някой път.Стриста зора я приспах в 4.30 и до 7 сутринта спа и хайде пак на крак-бодра бодра....ама съня и се губи нещо.....май е пак някакъв период....
Виж целия пост
# 125
  Добро утро момичета Hug Върнахме се от морето беше страхотно.


 Кали, качвам снимка и аз на Боби. Hug
Виж целия пост
# 126
Кашарелче определено сте имали страхотна почивка,страхотни снимки човек да ви завиди/без лоши чувства/ CrazyБоби има страхотно сини очички пу пу ,да ви е здраво и щастливо детето.
Гале вижда се края  Hug ние сме с теб и имаш нашата поткрепа.
Айс  Hug много лошо през деня спили,дано отмине бързо този период,да не я тормози нещо.
Янита,Поля,Муза къде изчезнаха newsm78
Виж целия пост
# 127
Тук съм  Hug
Радвам се, че се сещате за мен. Чета ви, но рядко мога да пиша. Подготвям се за морето другия месец. И си търся дънкови панталонки до коляното или под него, но не мога да открия нещо, което да ми хареса.
Виж целия пост
# 128
О, Пуки да не сме ги "купували" от един щанд Joy Зимата и Стефано ми правеше този номер, но няколко пъти, като не му обърнах внимание(признавам си, едвам се сдържах) и спря. Сега новото "двайсет" е да си удря(но леко) главата с юмруче, когато нещо му откажа. Аз пак гледам да не му обръщам внимание и той си спира бързо бързо Mr. Green
А за храненето, аз вече съм се отчаяла ooooh!. Съвсем отказа кухнята(няколко частни, плюс държавна смених) и аз му готвя всеки ден, от вкусно по-вкусно, а той като каже неее #Cussing out...и действително, колкото повече порастват, толкова е по-трудно да ги залъжеш да се хранят... Thinking
Айс, дано бързо отмине периода Hug
Криси, пусни и тук някоя снимка GrinningБраво, че сте хванали хубаво време
Поля, в "Тера нова" имаше преди месец такива дънкови панталонки(около коляното). Мисля, че и сега ще ги има, те нали имат по много бройки.
Целувкиии  bouquet
Виж целия пост
# 129
О, Пуки да не сме ги "купували" от един щанд Joy Зимата и Стефано ми правеше този номер, но няколко пъти, като не му обърнах внимание(признавам си, едвам се сдържах) и спря. Сега новото "двайсет" е да си удря(но леко) главата с юмруче, когато нещо му откажа. Аз пак гледам да не му обръщам внимание и той си спира бързо бързо Mr. Green
Ами мъже, к'во да ги правим - много тестостерон.  Joy Моето и то така от време на време. Преди си удряше така понякога главата, сега ако се ядоса удря с ръце но не по себе си. Нещо което е наоколо. Абе според мен всичко отминава. Може би са по темпераментни.  Laughing
Виж целия пост
# 130
И аз мисля, че няма страшно. Много деца са така. И моето голямото беше. Просто начин да си изразяват емоциите. Спомням си, че Али като се ядосваше и не знаеше какво да прави, майка я караше да пляска с ръце, вместо да се удря.

Кашарелче, гледах ви във фейса. Heart Eyes

Хора, хванал ме е един ПМС (предменструалния синдром) Embarassed От няколко месеца насам....направо #Cussing out
Виж целия пост
# 131
niel, поля75,*Pukanka* и всички четящи и пишещи мами октомврийки, метнете по една снимка на дечицата за колажа. Благодаря.
Виж целия пост
# 132

Хора, хванал ме е един ПМС (предменструалния синдром) Embarassed От няколко месеца насам....направо #Cussing out

И мен така, ама като гледам по скоро менупауза ще да е.   Mr. Green Днес дори спах следобяд. Не знам какво ми става? Може би прекалено дълго се задържах в къщи и взе да ме хваща депресията.  Rolling Eyes
Криси, страхотен е Боби. Изглежда много голямо дете. Къде ходихте на почивка?
Виж целия пост
# 133
Здравейте и от мен Hug Чета ви редовно и все се каня да драсна някой ред и пак не остава време.... Blush

Спас е добре, расте и ги прави същите номера като всички останали тука Crazy Тръшка се яко ако му кажеш НЕ, в началото идваше и ми ръфаше ръката, а сега хваща играчка и я тряска от земята Mr. Green

Още сме с памперс, иначе като го седна си седи без проблем, просто не мога да го хвана още...

Последният Пентаксим още не сме го приели, трябва да го заведа тези дни, да видим дали ще му я сложат че нещо ми нервничи пак от зъбите newsm78

Още не говори нищо, и това което го казваше сега не го казва, само бърбори и пее по цял ден... Crazy

Галя, стискам палци всичко да мине възможно най-бързо и най-добре за теб Praynig
Виж целия пост
# 134
Йори,Вики мерси и на вас  Hug

Криси,май съм ти затрила профила във фейса.Как беше там?И снимки не можах да разгледам... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия