



Да не говорим че днес вали и никъде не мога да изляза.
Ревал е от 9 до 12 нон стоп, накрая му дадох Нурофен. Вие давате ли нещо за зъби? Предстоят ни всички кучешки, кошмар някакъв.


Моята ги изкара всички до един, даже вече са пораснали, но от днес сме с нова ангина. Трябва да започвам пети антибиотик
Засега удържам фронта, ама да видим докога
чакам филма и мисля че ще те одобрят щото в профила пише ъплоудер 
Не иска да седне на гърне и туй то.


Така, че мисля, че Митето не е слаб, заради кърмата, споко.Като спрях да кърмя Стефано и си продължихме на АМ не му се отразило в теглото. Възхищавам се, на майчета като вас, които още кърмят. И аз исках да продължи това "начинание" повечко(въпреки, че година и два месеца си е добре), но доста ми намаля кърмата и човека реши че не му се занимава повече 





Кърмете си хлапетата колкото искате. Еле пък на теб ти се кефя с този бъбрек как се справяш 
Засега се справяме без АБ, макар че е херпангина, огромно й било гърлото и имала мехурчета чак. Днес е по-добре. Няма и температура, освен 37.4 чат-пат. Ама сополите са ужас. Иначе АБ-то съм си го купила и чака
Препоръчани теми