Празничен е нашият СЕПТЕМВРИ- пълен с торти и с дни РОЖДЕНИ!

  • 43 637
  • 746
# 300
Здравейте!
Яникат-не дей така  Hug.Аз винаги те чета както и всички други чета.Просто е много сложно във форумите с объщането на внимание.Трябва да пишеш много редовно,за да ти се обръща внимание.Ти  пишеш наистина,но често имаш  дълги прекъсвания и така се губи връзката.Нормално е да си обръщат внимание едни на други хора дето пишат тука всеки ден.Общо взето трябва да напишеш нещо интересно,за да бъдеш отразена.Това съм забелязала от скомният си опит по форумите.Аз не мога да се оплача от невнимание,но се старая да бъда постоянна.
май-май-ЧРД на патерица-всичко най-хубаво.Аз винаги съм обичала да те чета и мерси,че гледаш максимално да отразяваш всички..
Виж целия пост
# 301
Съжалявам за това, което написах, не бих могла да спра темата при положние че я следя от 2 години и половина. Беше моментно настроение, но понякога имам чувството че тече разговор между трима четирима човека, а всички останали са като фон и просто пълнят място.
Извинявам се!
Виж целия пост
# 302
Янииии,   Heart Eyes Hug
Здравейте!
Яникат-не дей така  Hug.Аз винаги те чета както и всички други чета.Просто е много сложно във форумите с объщането на внимание.Трябва да пишеш много редовно,за да ти се обръща внимание.Ти  пишеш наистина,но често имаш  дълги прекъсвания и така се губи връзката.Нормално е да си обръщат внимание едни на други хора дето пишат тука всеки ден.[b]Общо взето трябва да напишеш нещо интересно,за да бъдеш отразена.[/b]
Не е така, според мен. По мое мнение такива потребители като Яна, Мая, Мимолетка, Нени - тя пък къде избяга?, Нелка - и тя?.. (има и други) основно коментират постовете на другите, внимателни са към всички и взимат отношение към всеки проблем, но рядко говорят за себе си и оттам няма какво да се коментира по техните постове. Това го казвам в най-добрия смисъл. Толкова са внимателни към другите, че волно или неволно пропускат да пишат много за себе си. Ами пишете, де.  smile3534. Като Деси и Миленка например- хем отразяват всички, хем пишат и за себе си.
Няма ли да се включат с по едно редче и фейсбукаджийсите де... Cry Дидка, Мари, Цвети, Соня, Мона, Ланвинка, Асето...и още много, много други. адашче, Ванче, Люска....Липсвате!  Hug
Поне видях Ради78 оня ден в парка. Митака ще става батко!  Party (за тези, които не знаят)
Ето и едно войниче, да не го забравите.  Hug



Майче, да е живо и здраво пламенничето!  Hug

Виж целия пост
# 303
Янииии,я да излизаш от тези временни настроения  Hug Heart Eyes и да не си си помислила да ни оставяш! Naughty
И без това пишещите тук останахме малко...ако оредеем още ще влачим темата по цяла година  Mr. Green
Преди като пишехме всички редовно и наистина ми се струваше,че комуникацията тук тече между няколко човека основно.Но пък си го обяснявах с това,че тези мами си се срещат,имат си и реална връзка по между си и за това е така..нормално..Аз като никой от вас никога не съм виждала,как да ме отразявате и тук.... Mr. Green Но не съм спряла да пиша-обичам си ви  Heart Eyes
И се радвам на всеки пост-независимо дали пишете редовно или не  Peace Обаче да си призная....ми не мога да отразя всички-просто дакато прочета всички и съм забравила какво щях да пиша  Embarassed Embarassed Или пък Гого ме придърпа нанякъде и си остана само с коментарите на ум  Blush Ето преди два дни щях да честитя РД на май-май,тъкмо седнах да избирам картинка с някой букет за случая и Гого се събуди преждевременно и всичко отиде по дяволите  ooooh!
Но, Майче,чувствай се поздравена,мила!Да си ми жива и здрава и много,много щастлива!  bouquet Hug  bouquet
и дано Ивка се оправи бързичко и да си изкарате хубаво на  празника на братовчедчето
Иринка,Ради голям юнак станал  Heart Eyes ЧЕСТИТО и за баткото-много успехи и всички изпити с 6! Wink
Да кажа и аз за излизането без количка-до скоро беше мисия-невъзможна Naughty от няклко дни обаче Гого си ходи и то доста, без да се уморява Grinning НО гоненката по улиците е неописуема Whistling Не дава да го държа за ръка и тича като луд във всички посоки!Неудържим е...До преди месец някъде тръгвахме пеша,ходеше 200м и сяда на земята и седи-докато не го гушна няма изправяне! ooooh! Тъкмо си мислех,че сме приключили с количките вече....да,да,ама не!
А на моята приятелка дъщеря и ходи много от годинка и 2-3месеца.Те живеят доста далече от мястото,където водим децата(на около километър,може и повече) и малката кукла върви пеша всеки ден в двете посоки.И НИКОГА не е казала,че е уморена и иска да я гушкат!Но явно при всяко дете си е различно...като всичко друго Wink
Хайде,ще ставам аз...че Гоги ще стане след малко и ще ме вдигне пак принудетелно! Grinning
ХУБАВА ПРОХЛАДНА ВЕЧЕР!!!! Hug

Виж целия пост
# 304
темата живнала  Party

Ради е страхотен. Толкова сериозен, с делови поглед като голям мъж  Heart Eyes

Пенелопи   bouquet

и още едно бебе в септемврийските редици. Аз да си призная темата 2ро бебе съм я обявила за табу у къщи и дори на майтап не ми харесва да се коментира. По принцип съм мн търпелива, но в последно време Ивка ми изчерпа всички резерви. Понякога  с кеф бих я напердашила  ooooh! Whistling  Embarassed досега не съм я удяла освен по ръчичките няколко пъти и пак избягвам да го правя, защото и без това тя самата започна да посяга - не искам да го приема за нормално. отклоних се... имам нужда от почивка.....

Така - за вируса - цял ден беше добре, но преди час имаше малко разстройсво, а сега запо4на да вдина Т  Tired все се надявах, 4е няма  да се стигне дотук, но... дано да е вярно и како каза доки да е за 1-2 дни  Praynig
Виж целия пост
# 305
Майче,същият вирус изкара и Гого преди месец някъзе-разви се точно ,както го описваш.Но мина много леко-два пъти повърна и разтройството беше за кратко,а Т за щастие не беше мн висока  Praynig
Дано и при вас отшуми бързо Praynig Hug
В този ред на мисли-Суити,как е Галка-малка?Надявам се,че и на нея и минало всичко Praynig
Виж целия пост
# 306
yani_cat, гушкам те и се радвам, че ти е минало! Hug

Иринко, много са пораснали момчетата, чудесни са! Heart Eyes Я кажи, Мони и Павчо имаха ли такъв сериозен поглед като малки? Защото погледът на Ради е трепач просто! Grinning Много се радвам и за успеха на Мони! Все така добре да му върви ученето!  bouquet

penelopi, добре е Галка вече, благодаря! Кака й вчера имаше разстройство, но за един ден отшумя.

mai_mai, дано наистина доки да се окаже прав! Peace

За бременността на Ради78 разбрах от Фейсбука. Беше се снимала на плажа с Митето и тъкмо щях да пиша, че няма вече накъде по-слаба да става, и прочетох коментарите, че всъщност в коремчето има още едно момченце.  Simple Smile

Като говорим за втори деца, с умиление си припомням как навремето планирахме да правим второ дете, когато Косето навърши две години, ама се отказахме и отложихме с още една година. Wink

Галя няма проблем с ходенето, ходи с добра скорост, но много се спира по пътя и се заплесва по какво ли не. Затова тук излизаме на разходки с количката / да ви я похваля, много сме доволни- страхотна работа ни върши!/. Доколкото имам спомени, големите някъде около 2 години и половина вече ходеха на разходки безпроблемно.

Петка, Косьо и Зори за една седмица забравиха за бибата. Може би Яна не е била съвсем готова да се раздели с нея.... newsm78 Търси ли я през нощта? Дано да започне да спи по-добре, че това направо си е изтрепия за теб! Hug

Да попитам- има ли дечица, на които още им растат зъбки? Rolling Eyes Долните кучешки на Галя се мъчат да излязат от няколко месеца, а й остава и още една двойка кътници. Много бавно растат, и все с разни неразположения.... Thinking Имам чувството, че повечето деца на тази възраст вече имат всички зъбки.

mimoletka, да се оправяте семейно всички! Peace Как е Далия днес? Кашля ли много?



Виж целия пост
# 307
Разписвам се почервеняла от срам... EmbarassedТолкова отдавна не съм го правила ,но пък ви чета редовно и ви отговарям на ум:hug:
Май май ,честит рожден ден на патерици newsm51Бързо да оздравява Ивка! Praynig
Както и Яна на Петка! Heart Eyes
Иринка,да ви е жив и здрав студента !И 2-ро висше да изкара HugДа нагушкаш малките момчета от нас с Яна! Hug
Суит,браво на Галето!И мойта госпожичка така ми казва какво и се прави-абе друго си е като проговорят.Онзи ден ми се оплакваше,че я болят зъбките Simple Smile,но по-често е  дупето(особено като седне на столчето в колата Laughing)
Яни,едва ли има някой ,който чете избирателно постовете HugВсички те четат,но виж какво се случва и с мен -сигурно съм забравила половината мили мамчета ,на които исках нещо да кажа!
Тя мойта работа е една...нито тук успявам да се включа,нито във фейса съм в час със събитията Laughing
По въпроса за ходенето -Яна преоткри количката Rolling EyesНепрекъснато се катери в нея ,не иска и 10 крачки да направи.Виждам,че не сме сами ...
Петка, бибата беше забравена в рамките на седмица.
Иначе сме добре.Махнахме памперса преди месец,дори и следобед я слагам да спи без него и в повечето случаи се събужда суха .Говори много , знае си трите имена LaughingХрани се добре,но все още не иска да опита неща като маслина ,кашкавал,сирене.За това пък плодове яде всякакви.Морската ни почивка все още не се е състояла-чакам я с нетърпение и си мисля ,че Яна също!Пускайте морски снимки,да зареждам батериите от тях Laughing
 На Ради78 пожелавам лека бременност!Една моя приятелка също е бременна с 2-ро детенце и да си призная все по-често се замислям над идеята Blush
Ето ви малко снимки от нас да не я забравите Simple Smilehttp://danipbg.snimka.bg/family/yana-veche-e-golyama.472276.18124789 и спирам да не ставам досадна Laughing
Виж целия пост
# 308
Ихааа, колко постове за четене. Кеф.  Hug
Данипче, все по-готина става тази Яна. Показвай я по-често.  Hug
Панелъпи, гледам и Гогича спинка до след 17, като моето меченце. Като отмърка в 14, та до 17-17,30.  Heart Eyes
Миленка, зъбките на Ради са 16 от няколко месеца вече. Но за крайните 4 кътника мисля, че им е малко раничко.  newsm78
Погледът му не е точно сериозен всъщност. По-скоро бих казала някак мъдър и добродушен. А иначе си е палавичък, но като цяло е спокойно и много разбрано детенце.  Heart Eyes Павчо и Мони? Ами Мони и той има добродушен поглед (и преди, и сега),  Heart Eyes а Павлето - ей там е друго нещо. И в гащите, и в погледа му има по 300 дяволчета.  Heart Eyes
Майче, някак не мога да си те представя ядосана, ама щом казваш.  Whistling Хайде да оздравява Ивка вече.  Naughty
Аз Ради го карам от колата до площадката в парка с количката. Но не че се изморява (като слезе от количката, не се спира), но никога не сме на едно мнение за посоката.  Wink Всъщност, даже му доставя невероятно удоволствие да щипва в обратната посока и да се хили закачливо да го гоня и да го връщам в правия път. хаха. Та като направим 10 метра за 20 минути и забравяме накъде сме тръгнали. Иначе не протестира, като го слагам в количката (кефи се да се вози и да зяпа като клюкарка), но и се радва, като го пусна на площадката да си тичка.
Любимо занимание му е да изучава хората. Най-често си харесва някоя възрастна двойка (баба и дядо на преклонна възраст) и започва да ги обикаля и разглежда. Те, естествено, започват да му се радват и са много щастливи от вниманието. Говорят му, закачат го, а той не тръгва, докато не си тръгнат те. Само около тях обикаля. Дори му става мъчно, като си тръгват и гледа тъжно. Даже едната баба днес много се трогна, като им каза чао и ги изпрати до края на площадката. Каза, че обикновено децата не се радват на баби и дядовци. Вчера с единия дядо храниха половин час заедно гълъбите. Дядото му дава филийки, Ради чупи трохички и хвърля. Идилия. Много често, като и тръгнат едните възрастни хора, отива при други. Ако няма наоколо, тогава отива на пързалките. Странно човече.  Heart Eyes
А, ето снимков материал. Тук си обикаля около пейката и те му се радват, оглежда се за баща си:
http://media.snimka.bg/6821/019897965.jpg
Той се присъединява и спокойно си сяда да си чете вестник. Ради си има компания.
http://media.snimka.bg/6821/019897970.jpg
А тук ги изпраща, а жената му пази сянка на очите, че слънцето изведнъж точно тогава се показа.  Heart Eyes
http://media.snimka.bg/6821/019897971.jpg
Виж целия пост
# 309
Ирина, страхотна новина за Ради! Мерси, че сподели! Дано да има (имаш Ради) лека и весела бременност! Ехххх...

sweetkids_mama информативно, Крум е едно от най-големите деца тук, а май с най-бавно растящите зъби. Преди два дена му се показа първия кучешки, има по един кътен от всички страни, т.е. 13 на път.

Много снимки и все хубави! Прекрасно е, че ги споделяте, аз от морето съм направила толкова много, че не знам кои да кача Simple Smile)) уморявам се само докато ги преглеждам.

Май-май, как препалвам и аз на моменти... и бързам да изчезна в друга стая, когато ме ядоса повечко Крум... или по-точно казано когато се уморя да съм само и единствено родител.... Макар да съм мнооого търпелива, а той да е (пу пу) толкова добро дете.

Да сте здрави и весели почивки на всички!
Виж целия пост
# 310
Хахаа, браво Яни, виж как съживи темата на бърzинка  Joy Подоzирам, че си стратег и това си целяла  Mr. Green
Шегата настрана, абсолютно съм на мението на Иринката в твоя случай, даже се връщах да прочета последния ти пост преди.. "раzсърдването"  Wink , zа да се уверя. Стила ти на писане може би е такъв, че повече окаzваш внимание на другите и главно zаради това така става, но категорично "неотраzяването" само ти се СТРУВА  Hug

Ааа, Иринко, много сладък тоя Ради бе. А раzкаzът в снимки е страшен просто, напълни ми душата как прави компания на въzрастните хорица...  Hug

Данип, айде бе, жено, къде се zагубихте с карсивате Яна? Верно ли си zнае и трите имена  Shocked ? Браво, ми тя е генийче бе.. Моята си zане само "Ана", а като й кажем Ана Мари понякога, тя го интерпретира като "Ами"  Laughing Много сладко ми zвучи.. Между другото така говори тя, че zа много от нещата само аz си я раzбирам... И има много автоиzмислени думи. Готини са, много им се радвам, брат й не си спомням да е имал такива. И още си ги полzва, като категорично откаzва да нарече нещата както си се каzват, а според мен би могла. Такива са "дъга" което е... всичко, що живее във вода (риби, костенурки, тюлени) Crazy Пробвала съм много пъти, аz и каzвам "кажи РИБА" , а тя най-сериоzно ми отговаря насреща "дъга"  Laughing .Друго такова е "и-а" , което zначи "вzеми ме, гушни ме". Има и още, но в момента на се сещам..
Не zнам от къде са и дошли на ум, като нямат нищо общо по zвучене с оригиналите.

И сега ми дойде да питам, ´щот´ не помня да е ставало дума точно zа това (отдавна май не сме си zадавали въпросчета  Wink ), вашите дечица имат ли  някакъв специфичен, личен "свой еzик"  Wink ?

Ta точно днеска бяхме в едно Aquazoo, Düsseldorf, дето имаше много "дъга" и доста й хареса  Joy

С 16 те zъба си е отдавна, индикации zа появата на другите 4, zа сега не zабеляzвам.

Друго, друго.. не се сещам....
Виж целия пост
# 311
Опа  Embarassed 
Идвам и аз, не почервеняла, ама посиняла чак от срам  Blush  Извинете, че не писах, но имах да се справям с една депресийка... Май успях  Whistling

Яни кет, и аз да си кажа, че чета всичко наред, мислено отговарям, но не винаги имам дотатъчно време да пиша... Я дай да се организираме да съберем малчовците да побеснеят (от другата седмица съм отпуска)  Party  и да се видим  Flutter

Иринка, много хубави момчовци!  Heart Eyes

Мимолетка и Майче, да се оправят хубавиците!  Praynig

Сов, Дария много говори и почти всичко й се разбира, от нас, разбира се  Grinning  Но си има и тя свои думички - на единия си дядо (дядо Стефан) му вика "дадо Чесън"  Laughing  На мусаката й вика "самота"  Joy  и тем подобни.

Ради, честито за новата бременност! Страхотно!   bouquet  Най-леката възможна да е!

2-ро дете - иска ми се, но не му е сега момента... малко да укрепнем финансово, пък и Дари да поотрасне още ми се чини, че ще по-добре  Simple Smile

Сега ще бягам, че все пак съм на работа  Whistling
Виж целия пост
# 312
Пльос и от още една редовно четяща, но разписваща се повече във фейса отколкото тук   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Аз съм на "ти" с всяка една думичка, написана тук...... Не пропускам нищо, чета полузаспала по никое време през нощта, но не пиша много...... Пък като взема да пиша все за мен и дребен дрънкам....... Като гледам и сега ще е така  Whistling Whistling Whistling

За почивките - ходихме за една седмица на Боровец и след това за половин седмица на Китен, все с дребен. Изкарахме повече от супер, ужасно съм доволна. То покоряване на баири, то луди възгласи в морето, то ровене на пещери в пясъка ...... Уникално !!!

Откакто сме родители без Сми-то на почивка не сме ходили. Емнахме го рано-рано, и на снежна почивка на Банско зимата и на няколко летни, пък забежките тук - там за по уикенд не ги броя изобщо. Но за мен смисъла на думата "почивка" изобщо не е свързан с мързелуване, почиване или спокойствие. Напротив дори. Аз искам да съм в някакъв хаос, да има динамика и екшън около мен, да търча, да ходим постоянно някъде я с кола, я с крака..... И в този смисъл хич не усещам като умора или каквото и да е факта, че Сми-то е с нас и си иска неговата доза внимание, лек контрол и спасяване, като се набута в ситуация  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

След като се върнахме и от втората почивка, решихме, че има как да си приспим съвестта и отидохме за два дни и половина САМИ на Арапя...... Аууууу, едно младоженско такова ни стана, едно ергенско, едно лИбоФно, мани мани ....... Та така. Активно оползотворихме трите седмици отпуска на Петър, също така аванса и солидна част от заплатата му  Joy Joy Joy Joy Joy Той днес сефте е на работа...... Ми ...... така е, дето се вика аз ли да ходя на работа   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Не мисля, че НЕотразяването на някой пост е продиктувано от лично отношение. Аз не пиша често, като го направя се оливам почти винаги и това често става по средата на някой разговор или дебат. Ми ...... сигурна съм, че всеки ме прочита, усмихва се по няколко пъти, представя си ситуациите, които описвам, мислено ми отговаря, а писмено си продължава разговора. Нямам причина да се обиждам и горещо прегръщам всеки, който е залитнал в тази гама от емоции  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Друго, друго ....... Добре сме, щастливи сме, не сме махнали ни биби, ни памперси, ни вечерно мляко, ни колички ....... Едно по едно, когато тогава......

Успех в начинанията, които някои от вас споделиха, че стартират !!!!
Честити студенти!!!
Бързо оздравяване на малчовците, които са болнички. И прескачане на болестта на тези, които "се чудят" дали да се оправят или доразболеят!!!!

И на всички по едно голямо  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 313
Добро утро, споделям кафето!

Аз като Ина се усмихвам,
даже и сега разходката зове, кафето свърши.
Но ще се разпиша, дано.

Хубав ден, мили момичета,
сладки игри на слаките дечица!

Иринка
, идвай, че да ни събереш Simple Smile
Виж целия пост
# 314
...... сигурна съм, че всеки ме прочита, усмихва се по няколко пъти, представя си ситуациите, които описвам, мислено ми отговаря, а писмено си продължава разговора. Нямам причина да се обиждам и горещо прегръщам всеки, който е залитнал в тази гама от емоции  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Хихи, тая Лимонена прелест бе! И аз за това съм сигурна, че всеки прочетен твой пост оставя хубав вкус в четящия, добро настроение и няколко усмивки. Ееех...

Ради, лека и успешна бременност. Честито!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия