МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 872
  • 2 205
# 1 020
Толкова мачове е изкоментирал,че 100% не сме ги гледали всичките - жива легенда е!  hahaha

Хамериканците натискат,ама и словенците не се дават...  Confused

Дет са вика и X може да е мача.

Ама няма да е красиво класирането...  Tired
Виж целия пост
# 1 021
Как ще е красиво. Grinning
Какво ще стане ако свършат равни?
Виж целия пост
# 1 022
 ooooh! Аз хубаво съм за словенците,но те верно ще са с 2 победи преди мача с Англия.Изобщо не помислих. Rolling Eyes

Виж целия пост
# 1 023
dyavorami, пак благодаря за интересното инфо. Аз бях чела наскоро ,че Агуеро и жена му се били разделили. Но те таблоидите си пишат каквото си измислят. Ама Игуаин и той ли е зет на Марадона?  Shocked Това не го знаех.

Ами,не още доколкото знам,на Далма сърцето е" вакантно",може и аз да съм се пообъркала малко с имената(айде сега Петьо-Диковскини номера) Laughing,но моите хлапета от вчера разхождат едни екипи на Аржентина из къщи с мощни скандирания: ВА ЛЕН ТИН-И ГУ А ИН ; ДИДИ-МЕСИ  и аз тичам по тях като една Кристина Киршнер,направо сме изтрещяли отвсякъде! Rolling Eyes
А за Джанина казват,че е наследила чепатия характер на татко си,та с Агуеро са като в един перманентен латино сериал,изпъстрен с любови и раздели! Но последно,пак са си влюбени,май newsm78
Виж целия пост
# 1 024
Как ще е красиво. Grinning
Какво ще стане ако свършат равни?


Така както е сега,ще е красиво.  Laughing

Ако свършат 2:2,САЩ и Словения ще са с по 3 точки,а Англия и Алжир с по 1.
А ако резултата се задържи така-Словения става с 4 точки,а останалите с по 1.   Wink
Вярно,че има още по един мач,ама е хубаво и това да се гледа.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 025
Как ще е красиво. Grinning
Какво ще стане ако свършат равни?


Така както е сега,ще е красиво.  Laughing

Ако свършат 2:2,САЩ и Словения ще са с по 3 точки,а Англия и Алжир с по 1.
А ако резултата се задържи така-Словения става с 4 точки,а останалите с по 1.   Wink
Вярно,че има още по един мач,ама е хубаво и това да се гледа.  Mr. Green

Аха разбрах,никога не са ми биле ясни тия класирания.Мерси,че ми разясни.
Виж целия пост
# 1 026
При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...
Виж целия пост
# 1 027
Whatever,дето се вика,"повредата не евъв вашия тележизор!",върнах се назад да си прочета писанията,и Embarassed Embarassed Embarassed,от Игуаин и Агуеро съм ги обединила в причудливото АГУАИН,абе луда работа Laughing
Виж целия пост
# 1 028
Класирането след 1 мач:

Група C   М   П   Р   З   Гол. Разл.   Т
Словения    1   1   0   0   1 - 0           3
Англия    1   0   1   0   1 - 1           1
САЩ            1   0   1   0   1 - 1     1
Алжир    1   0   0   1   0 - 1    0



Уф...не мога да я пусна както трябва...все нещо ми бяга......


Виж целия пост
# 1 029
ooooh! Аз хубаво съм за словенците,но те верно ще са с 2 победи преди мача с Англия.Изобщо не помислих. Rolling Eyes



А, хубаво, че ти припомних, бе, лейти! Срамота!!! ooooh! Бой и 3 обиколки на стадиона!

При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...

Точно това аз не искам да става  Twisted Evil

Цеце, не ми дреме, щом не е Петърчо.


ПП Отде по 3 точки за Словения и САЩ, бря?! Словения има 3 т. от Алжир, ако не се лъжа, САЩ-ци имат 1 от Англия...

Връщам се да викам за "братята"
Виж целия пост
# 1 030
 smile3521 newsm44 newsm44

Искам равен  Praynig
Виж целия пост
# 1 031
Дааааааааааааа!  bowuu


Шсе сетиш! newsm08
Виж целия пост
# 1 032
Е много искахте - нА ви ся  Laughing
Виж целия пост
# 1 033
И този мач сякаш май вече съм го гледала newsm78Скука,пасивност....само чакам за крайния резултат,честно!
Англия на мен не са ми в топ класацията,така че днес съм го писала-"БЕГАЛО"! С този противен Капел-майстор ,не ми се нравят и това е!!! Въпреки таланта на Руни и свенливо-елегантния стил на Лампард(любим ми е!)!
Виж целия пост
# 1 034
Аз гледам бебчето на сестра ми и нищо не разбрах от този мач! Но американците ми харесаха в мача срещу Англия и сякаш ми се иска те да победят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия