МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 875
  • 2 205
# 1 035
Олеле, аз чак сега се прибирам, и очевидно съм изпуснала много неща.
Не е толкова зле равният тук за Англия. Словения - 4 т., САЩ - 2 т. Ако Англия бие Алжир, става също с 4. После остава прекия двубой да се разберат за първото място.
Ама хайде да не слагам рибата в тигана, че не знам какво ще ги свършат поданиците на Нейно Величество  newsm43
Виж целия пост
# 1 036
Олеле, аз чак сега се прибирам, и очевидно съм изпуснала много неща.
Не е толкова зле равният тук за Англия. Словения - 4 т., САЩ - 2 т. Ако Англия бие Алжир, става също с 4. После остава прекия двубой да се разберат за първото място.
Ама хайде да не слагам рибата в тигана, че не знам какво ще ги свършат поданиците на Нейно Величество  newsm43

Жива да си, Све, тъкмо се чудех как е класирането  Hug

Няма риба, няма тиган, шшшт!

ПП Много кефи съчетанието Малечка си вдига очилата, Сър вдига шапка.  bowuu
Виж целия пост
# 1 037
Олеле, аз чак сега се прибирам, и очевидно съм изпуснала много неща.
Не е толкова зле равният тук за Англия. Словения - 4 т., САЩ - 2 т. Ако Англия бие Алжир, става също с 4. После остава прекия двубой да се разберат за първото място.
Ама хайде да не слагам рибата в тигана, че не знам какво ще ги свършат поданиците на Нейно Величество  newsm43

Ами какво ще направят, някое 3/4-0  Simple Smile
А иначе, снощи Франция, днес Германия. Много добре се получи. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 038
При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...

Глупости!
Ставаха с 4 точки!
Имат равен с Алжир преди това!
Виж целия пост
# 1 039
Пуу, аз да изпусна днешните мачове с толкова голове  ooooh!
От вас следях развоя  Hug
Довечера мощно ще подкрепям Англия.  Peace
Виж целия пост
# 1 040
При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...

Глупости!
Ставаха с 4 точки!
Имат равен с Алжир преди това!

Напротив, победиха Алжир с 1:0 и сега с това равенство са с 4 точки и водя в групата.
Виж целия пост
# 1 041
При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...

Глупости!
Ставаха с 4 точки!
Имат равен с Алжир преди това!

Напротив, победиха Алжир с 1:0 и сега с това равенство са с 4 точки и водя в групата.

Ето къде е грешката в системата!
Програмата ми не е попълнена правилно!  Banghead

Извинявам се,ако съм подвела някого.   bouquet
Виж целия пост
# 1 042
Пуу, аз да изпусна днешните мачове с толкова голове  ooooh!
От вас следях развоя  Hug
Довечера мощно ще подкрепям Англия.  Peace

Ама мощно!!! Да измислям ли призив?  Whistling
Виж целия пост
# 1 043
Аз 6те викам за Алжир, други има ли ?
Виж целия пост
# 1 044
Аз 6те викам за Алжир, други има ли ?

Неееееееееееееее!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 045
Пуу, аз да изпусна днешните мачове с толкова голове  ooooh!
От вас следях развоя  Hug
Довечера мощно ще подкрепям Англия.  Peace

Ама мощно!!! Да измислям ли призив?  Whistling

Няма да ти се разсърдим ако измислиш Simple Smile
Иначе ще пада голямо викане тая вечер, ще викам така че да се чувам чак в Кейптаун  Laughing
Виж целия пост
# 1 046
Резултати и класирането до този моментhttp://dox.bg/files/dw?a=dded4ad6ac 


Аз изчезвам за малко, утре вечер ще съм на линия отново, приятно гледане на мачовете на всички ви!!! После ще наваксам с четенето!
Виж целия пост
# 1 047
Да разцъкам малко положението с кратка емисия клюкини:

Мъжа ми вчера бил в коментаторското студио заедно с  Габриел Батистута Grinning Grinning.После на въпроса ми дали и отблизо е толкова красив(Батистута,той мъча ми си е номер едно за мен Heart Eyes),ме удостои с такъв леден поглед,чееее........  Sick

Вчера Марадона пак демонстрира свеж дух пред журналистите, намеците за "мъжките целувки",които тегли на всички играчи след вчерашния мач,Диедо контрира с откровението,че си пада ЕДИНСТВЕНО И САМО ПО ЖЕНИ  и,че сърцето му е заето,дамата се казва Вероника и е РУСА,на 31 години. Тя не е с него в Южна Африка,неотдавна любимата му направи спонтанен аборт в 5я месец и вероятно още не се е отърсила от загубата.Бедите не подминават и известните!
Така че "клуба на блондинките", давайте да се мобилизираме! Laughing

А намека за "мъжките целувки" е по повод" неопределената" сексуална ориентация на вечния съперник на Марадона -Пеле!!!

А стига съм клюкарила,че ще заприлича на коментаторското студио на БНТ!
Между другото те как се справят днес? Флора,Фауна,това- онова........ Laughing
Виж целия пост
# 1 048
PePiNkAUtD , благодаря за окуражаването. Отсега ще си го кажа, че после... ще викам.

За истинската бира (която се пие на стайна температура)
за истинския чай (който се запарва)
за рибата с картофи (във вестник)
за цигарите (които си пушат тайно)
за английския гений в съществуването
за хумора
за вулгарността
за аристократизма (най-често вулгарен)
за сър Мечо (това е лична забележка)

Давайтееееее!!!
Виж целия пост
# 1 049
dyvaromi   Grinning Да ти кажа твойте клюки са по -интересни от тези на БНТ,така че не спирай  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия