МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
# 780
Много ме е яд за нигерийците. Сами си провалиха шансовете да се класират напред. Нападатели като Обаси и Якубу нямат парво да изтърват такива изгодни положения. А гърците като Италия бият без игра. Много антипатичен народ са ми гърците. Малко циганска нация са византийците и те като нас не са големи националисти и си падат бая мошенници. Не ги харесвам изобщо с риск да обидя някого.
Виж целия пост
# 781
Има ли още едно място в сектора на мексиканската агитка? Айде, сместете се малко да седна и аз. Нося семки, ще черпя.  Wink

Абе, защо Пипи винаги я правят да прилича на лелка?
Виж целия пост
# 782
Има ли още едно място в сектора на мексиканската агитка? Айде, сместете се малко да седна и аз. Нося семки, ще черпя.  Wink

Абе, защо Пипи винаги я правят да прилича на лелка?


Айде сядай тук до мен,щом носиш семки-от мен бирата... hahaha
Виж целия пост
# 783

аууу семки, бира  .. аз ще давам начало на мексиканската вълна, а?  Mr. Green
Виж целия пост
# 784

аууу семки, бира  .. аз ще давам начало на мексиканската вълна, а?  Mr. Green

Нали седиш в единия край на редицата,значи от теб ще започва.  Joy
Виж целия пост
# 785
А певците Васил Петров и Орлин Горанов коментират въпроса жените гледат ли футбол  ooooh! Кога, кога ще поканят Веско Маринов  Mr. Green

Искам тогава за следващия мач на Япония да поканят Деян Неделчев да обясни за икебаната и да каже дали мъжете гледат футбол.  Mr. Green
Виж целия пост
# 786
 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 787
 tooth tooth tooth
Виж целия пост
# 788
 hahaha
Вижте какво, днес водещия намекна, че много ги критикували! Моля ви, дайте да внимаваме какво пишем, че току виж реализирали някоя странна идея  Joy!
Айде, аз и аз на скамейката с.... абе с нещо от хладилника  newsm55!
Виж целия пост
# 789
Вени,ако това от хладилника е за ядене-недей,имаме семки!
Пък и пиьенье има...
Виж целия пост
# 790
Аха, видях, че има семки и бира, та викам да предложа нещо... ама не знаех какво, за това - цял хладилник  Mr. Green!
Виж целия пост
# 791
 newsm20 - включвам се в Мексиканската вълна. Семки не ям, но бира пия.  Laughing
Виж целия пост
# 792
Значи сядаш до мене.  Joy
Виж целия пост
# 793
Има ли някой да вика за Франция newsm78?
Виж целия пост
# 794
Като се преброим,май не...все още...  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия