МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 920
  • 2 205
# 795
Ейййй тъкмо ше викам айде на първата мексиканска  newsm20 и Гери ме изпреварила  Mr. Green

Н
Виж целия пост
# 796
Има ли някой да вика за Франция newsm78?

Цъ.  Naughty
Виж целия пост
# 797
Айде наш'те!
Виж целия пост
# 798
Айдеее, кактусчетааа!!!  newsm18
Виж целия пост
# 799
Текилааааааа!   Joy
Виж целия пост
# 800
сомбрерааааааааааааа   Party
Виж целия пост
# 801
Гледам си и приятелите във фейсбук,няма нито един за Франция...  hahaha
Виж целия пост
# 802
Освен и аз да ходя да гледам във фейсбук, щот картина на телевизора няма  Crazy! Пуу, ега ти, що така често им прекъсват предаванията!?
Виж целия пост
# 803
тия от канала, нарочно ли ни саботират с картината  Mr. Green четат и те форума  Mr. Green
Виж целия пост
# 804
тия от канала, нарочно ли ни саботират с картината  Mr. Green четат и те форума  Mr. Green

Направо не е истина,какви реплики се чуват през отворения ми балкон от съседните апартаменти...
Не,че аз оставам по-назад де...
Виж целия пост
# 805
Аз гледам да не викам много, че мъжът ми по това време обикновено е заспал на дивана, тия дни се прибира убит от работа  ooooh!! Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!
Виж целия пост
# 806
Верно завалията...не моЕ си почине,докато тече Световното!
Ужас,бива бива еманципация,ама ние къртим мивки!  Joy
Виж целия пост
# 807
 Thinking Колко градуса е  там,че са се завили с одеала ?
Виж целия пост
# 808
Само бира не се научих да пия, иначе достойно го замествам  Mr. Green.
Леле, видяхте ли резервите на Мексико как са се завили с одеяла!? Толкова ли е студено в ЮАР?
Виж целия пост
# 809
Ми уж не,по-рано казаха че е около 3-4 градуса,ама да се седи така на скамейката...еле па отбор дет' не е виждал студ... Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия