МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 885
  • 2 205
# 360
Ехеее,те ги взеха на акорд австралийците ooooh!.Ако продължават така германците ще заприлича на "гол след гол"...Не харесвам особено Германия,но тази вечер викам за тях.
simplyaven-дойде време за събуждане Laughing
Виж целия пост
# 361
А аз с риск да ядосам някой, винаги викам срещу Германия.
Виж целия пост
# 362
А аз с риск да ядосам някой, винаги викам срещу Германия.

И аз така!
Хич не ги харесвам и като нация и като манталитет и като език,а пък футбола им не ми е бил приятен никога...
Общо взето цялостно не ме кефят!
Виж целия пост
# 363
И не са много симпатични  Mr. Green!
Виж целия пост
# 364
Аз цъкам покер, сравнително ми връзва, че днешните мачове... Mr. Green
Виж целия пост
# 365
И не са много симпатични  Mr. Green!

Също така!  hahaha
Виж целия пост
# 366
Тъй, де! Женски форум сме, все пак  Joy!

Ей, ама съдията не беше прав за червения картон, май се престара  ooooh!!?
Виж целия пост
# 367
Ех, хубав мач - ама съдията го развали с тоя червен картон. Sad

Немците са изкарали много добър отбор - но предстои да го видим пред някой по-класен противник.
Виж целия пост
# 368
Дааа, добри са, не може да им се отрече, но и аз искам да ги видя срещу някой по-сериозен отбор!
Виж целия пост
# 369
А аз с риск да ядосам някой, винаги викам срещу Германия.
И аз така,а съдията само дузпа не им е свирил на немците,ама то има време де.
Виж целия пост
# 370
О.....Мира...... Hug Wink

На домашния еврофутбол засега печеля - казах 3:0 за немците....Мъж каза 2:0........

Не симпатизирам на немци, французи, гърци, шведи....За други - леко изкл. Аржентина(да ме простят всички дружки от темата) - може и да викам, но за изброените - почти е сигурно,че никога няма да се случи.........
Виж целия пост
# 371
Днес много червени картони,много нещо Thinking Определено Германия играха по-добре,всъщност го очаквах и по принцип бях за тях. Flutter
Виж целия пост
# 372
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 373
О.....Мира...... Hug Wink

На домашния еврофутбол засега печеля - казах 3:0 за немците....Мъж каза 2:0........

Не симпатизирам на немци, французи, гърци, шведи....За други - леко изкл. Аржентина(да ме простят всички дружки от темата) - може и да викам, но за изброените - почти е сигурно,че никога няма да се случи.........
Маме,драго ми е Hug
За абсолютно същите и аз няма как да викам,не ги долюбвам хич.
На това световно съм казала,че ще викам за отбор който ми харесва как играе.Традиционно съм за Англия и Холандия,но очаквам и Испанци и Португалци да видя,мисля че ще е хубав Мондиал Peace
Виж целия пост
# 374
Лека..нощ Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия