МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 930
  • 2 205
# 450
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!
Виж целия пост
# 451
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
Виж целия пост
# 452
Това като оня лаф "нЕма кръв, нЕма фал!"  Mr. Green!

 hahaha, баси лафа  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Айде Парагвай покажи им на тия жабари, що е фал  Mr. Green
Виж целия пост
# 453
Не....момчетата си играят..но са доста уморени от първенствата в които участват..защото им се събира доста Peace
Виж целия пост
# 454
Това като оня лаф "нЕма кръв, нЕма фал!"  Mr. Green!

 hahaha, баси лафа  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Айде Парагвай покажи им на тия жабари, що е фал  Mr. Green


Абсолютно съм "за" да им се направи показно!  Mr. Green
Толкова ще съм щаслива!  Flutter

Поци,играят,но на всяка цена...това е грозно като изпълнение,поне при тях!
Виж целия пост
# 455
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace
Виж целия пост
# 456
Много готин лаф е, винаги ме разсмива, когато се сетя за него  hahaha!

Айде Парагвай покажи им на тия жабари, що е фал  Mr. Green


Mr. Green  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 457
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
Виж целия пост
# 458
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace
Виж целия пост
# 459
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace

Ама при италианците няма друга опция.
Винаги е на всяка цена!
Това мразя в този отбор!
Виж целия пост
# 460
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace

Ама при италианците няма друга опция.
Винаги е на всяка цена!
Това мразя в този отбор!
кво те дразни..те са бита карта..не очаквам нищо от тях Peace
Виж целия пост
# 461
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace

Ама при италианците няма друга опция.
Винаги е на всяка цена!
Това мразя в този отбор!
кво те дразни..те са бита карта..не очаквам нищо от тях Peace

Играта им ме дразни.
Но при тях е "на умрЕло куче нож да вадиш",така че не ме притесняват особено.  Mr. Green
Виж целия пост
# 462
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green
Виж целия пост
# 463
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

Много рано бе,Поци...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 464
Аз ще ги догледам, ако не за друго, то заради факта, че гледам дъжд  Mr. Green!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия