МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 930
  • 2 205
# 480
Мача трябва да е Х, но ще да видим...
Да вкарам една редакцийка, ако изобщо видим, че нещо имаме срив...
Виж целия пост
# 481
Бреееййй, много ви дразнят италианците, бе! Що така?  Mr. Green

Днес по-рано бях писала, пак ще се повторя - Италия винаги прави слаби първи мачове на големи първенства. Постепенно набират скорост. Най-силния им мач е около осминафинала. Ако минат четвъртфинал - отиват на финала. Казвам го от позицията на 20-годишен стаж фенство.  bowuu
Виж целия пост
# 482
Италия трябва да победи.
Виж целия пост
# 483
Италия трябва да победи.

Изобщо не трябва,даже е препоръчително да не се случи  Mr. Green
Виж целия пост
# 484
Изравниха  Peace
Виж целия пост
# 485
Виж целия пост
# 486
 ай сиКтир  ban тия ми ти Хиталианци ....
Виж целия пост
# 487
Виж целия пост
# 488
Браво на мен. Днес съм на 100 процента в познаването. Ама да бях по-смела и да бях заложила на Евро футбол, тощу виж съм забогатяла.  Joy
Виж целия пост
# 489
 #Cussing out
Виж целия пост
# 490
Дават Гацо Бацов по бТВ  Mr. Green.
Виж целия пост
# 491
Дават Гацо Бацов по бТВ  Mr. Green.

 hahaha
Виж целия пост
# 492
 Crossing Arms

Виж целия пост
# 493

И аз така мисля...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 494
Ахаааа..хикс..на 100% Mr. Green..трите мача Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия